Įkraunama...
Įkraunama...

Triratukas ar dviratukas

QUOTE(lienocka @ 2006 05 05, 12:34)
Pakalnute jei nepaslaptis kur pirkot , kiek mokejot uz trirati nes jau gal ir mums jo noretusi. Visi kiti atrodo labai jau nepatvarus na o sis  thumbup.gif.

Mes pirkom Klaipėdoje , Daukanto gatvėje. Mokėjom 138Lt.
Bet vienai mamytei užrodžiau ir per skelbiu .lt (http://www.skelbiu.lt/browse.php?category_id=69) Vilniuje nusipirko. Įmečiau nuoroda mirksiukas.gif , vis pasižiūrėk.
Kad greičiau būtų, paieškose nurodyk triratukai ir kai bus kas ,tau parodys.
O triratukas tikrai thumbup.gif Važiuojam visur ir jis nedarda. Mažiukė sėdi patogiai.Dar rankena čia galima užfiksuoti, kad pats vaikas valdytų arba kad tik suagęs. Pedalai irgi nusistato, kad gali vaikas minti, o gali jis minti pedalus, bet ratai nesisuka. Labai patogu nešti triratuką, nes sėdynėje yra tos skylutės, tai kaip rankena nešimui. Žodžiu labai patogus, praktiškas, ilgalaikis triratukas clap_1.gif
Atsakyti
Labai liuks nes kaip tik jo man Klaipedoj ir reikia. Aciu uz informacija reiks varyt i ta parduotuve nes kazkaip ji buvo is galvos isejus o kitose dairiaus nemaciau. Dar karta aciu.
Atsakyti
QUOTE(lienocka @ 2006 05 08, 18:42)
Labai liuks nes kaip tik jo man Klaipedoj ir reikia. Aciu uz informacija reiks varyt i ta parduotuve nes kazkaip ji buvo is galvos isejus o kitose dairiaus nemaciau. Dar karta aciu.

jei nusipirksi - parašyk į forumą ok? nes mes irgi ieškom tokio, bet šiauliuose jų neikur nerandam schmoll.gif teks važiuot į kitą miestą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lienocka @ 2006 05 08, 17:42)
Labai liuks nes kaip tik jo man Klaipedoj ir reikia. Aciu uz informacija reiks varyt i ta parduotuve nes kazkaip ji buvo is galvos isejus o kitose dairiaus nemaciau. Dar karta aciu.

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Jau galėsim būti ne tik klaipėdietės supermamos , bet ir steigti supertriratukų važinėtojų klubą hihihi.gif assa.gif
Atsakyti
Na va mes jau ratuotos. Is pradziu galvojau, kad jo labiau man reikia o ne dukrai juk dar tik 10 men neseniai buvo, o gamintojo aprasyme raso nuo 18 men, taciau kai as ja ten isodinau tai reikejo pamatyti jos sypsena ir susidomejima bigsmile.gif . Ka tik is lauko parejom labai daiktas thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(lienocka @ 2006 05 09, 16:23)
Na va mes jau ratuotos. Is pradziu galvojau, kad jo labiau man reikia o ne dukrai juk dar tik 10 men neseniai buvo, o gamintojo aprasyme raso nuo 18 men, taciau kai as ja ten isodinau tai reikejo pamatyti jos sypsena ir susidomejima  bigsmile.gif . Ka tik is lauko parejom labai daiktas  thumbup.gif .

tai klaipėdoj nusipirkot? g.gif o kažin ar mums liko? blush2.gif ax.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linjus: 09 gegužės 2006 - 17:06
QUOTE(pakalnutė @ 2006 05 06, 09:56)
Mes pirkom Klaipėdoje , Daukanto gatvėje. Mokėjom 138Lt.
Bet vienai mamytei užrodžiau ir per skelbiu .lt (http://www.skelbiu.lt/browse.php?category_id=69) Vilniuje nusipirko. Įmečiau nuoroda  mirksiukas.gif , vis pasižiūrėk.
Kad greičiau būtų,  paieškose nurodyk triratukai ir kai bus kas ,tau parodys.


Dėkui už nuoroda, mes kaip tik ir įsigijom vakar šį dviratuką biggrin.gif o dviratukas nerealus, vokiškas, masyvus, galima sakyti naujutėlaitis, nes prieš tai vaikiukas važinėjo tik kambaryje
Atsakyti
Dar maciau yra du tokie patys ir dar kitokiu buvo.
Atsakyti
QUOTE(lienocka @ 2006 05 10, 17:33)
Dar maciau yra du tokie patys ir dar kitokiu buvo.

o ten jie yra padėvėti ar ne? ax.gif vyro pusbrolis sakė, žino tą parduotuvę, bet ten ne nauji g.gif
man tai ir padėvėtas tiktų - kad tik nenudrenktas būtų ax.gif
Atsakyti
Manau, kad ten yra visokiu prekiu ir padevetu ir nauju. Na o sie triratukai man rodos kad nauji. Anksciau ten pirkom Fiser Price karusele tai buvo deveta.
Atsakyti
QUOTE(lienocka @ 2006 05 09, 15:23)
Na va mes jau ratuotos. Is pradziu galvojau, kad jo labiau man reikia o ne dukrai juk dar tik 10 men neseniai buvo, o gamintojo aprasyme raso nuo 18 men, taciau kai as ja ten isodinau tai reikejo pamatyti jos sypsena ir susidomejima  bigsmile.gif . Ka tik is lauko parejom labai daiktas  thumbup.gif .

thumbup.gif clap.gif

QUOTE(Linjus @ 2006 05 09, 17:06)
tai klaipėdoj nusipirkot?  g.gif  o kažin ar mums liko? 

Savininkas sakė, kad dabar pati populiariausia prekė,tai dabar gal daugiau užsiveža biggrin.gif (mes ten ir žaislus perkame)

QUOTE(Tarantula @ 2006 05 10, 07:29)
Dėkui už nuoroda, mes kaip tik ir įsigijom vakar šį dviratuką biggrin.gif o dviratukas nerealus, vokiškas, masyvus, galima sakyti naujutėlaitis, nes prieš tai vaikiukas važinėjo tik kambaryje

thumbup.gif clap.gif
O su tuo triratuku gali ir po kambarius važinėti.Ratai thumbup.gif , negadina grindų dangos. Tai vaikiukai galės džiaugtis savo triračiais visus metus tongue.gif
Atsakyti
skambino iš klaipėdos vyro pusbrolis, tai sakė kad yra dar tokių triratukų, tik jie ne hauck firmos g.gif ar iš tikro jie ne hauck, bet vokiški. aš jam foto nusiunčiau tai sakė, lygiai toks pat.
o kokie ratai - guminiai ar plastmasiniai? ar tarška važiuojant gatve? g.gif
Atsakyti