Įkraunama...
Įkraunama...

Baletas

QUOTE(vija @ 2012 06 20, 13:03)
Ar yra lankančiųjų ar planuojančių pradėti lankyti baleto pamokas suaugusiems Vilniuje nuo, tarkim, rudens? (nors ir vasara tiktų). Norėčiau pabandyt... Kažin kur geriau pradėt, kad ūpo nenumuštų ...wink.gif



As susigundziau pradeti lankyti baleta Vilniuje (nuo sausio men.), tik dar neissirinkau studijos i kuria noreciau vaikscioti. Kadangi tema nera labai populiari, tad ieskausi daugiau info internete... o gal atsirado nauju merginu supermamose, kurios dabar lanko ar planuoja lankyt ir galetu patart kur smagiausia ir geriausia? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RKriste @ 2012 01 23, 22:06)
sveiki  4u.gif  perskaičiau, bet vis tiek sunku patikėti, kad tikrai nėra svarbus ūgis, sudėjimas ir lankstumas? visiškai nejaučiu muzikos ritmo,  bet baletas tokia didelė svajonė  ax.gif


Nors žinutė sena, bet atsakysiu gal kam pravers.
Pradžioj tikrai visai nesvarbu, nei ūgis, nei sudėjimas nei ritmo nejautimas, nei lankstumas ir pan. Viskas išugdoma su laiku. Skirtumas tik tas, kad vienoms tai pasiekti pavyksta greičiau, kitoms lėčiau. 4u.gif Jei tai svajonė verta pabandyti. 4u.gif
Atsakyti
Merginos, ar kuri nors bandė lankyti Exercice studiją? Gal kuri norėtų kartu lankyti?
Ir ar tinka dabar pradėti, ar geriausia laukti sezono pradžios?
Atsakyti
Vilniaus Balete Vilniuje yra faina baleto studija suaugusiems 4u.gif Pritariu jovkai, jog su laiku ir stengiantis galima issiugdyt, tik reikia kantrybes ir nenuleist ranku. 4u.gif Man prireike 4 menesiu 6k per sav. treniruociu, kol spagata padariau biggrin.gif karsta.gif
Atsakyti
Ar yra lankanciu?smile.gif kaip manot, ar 2 pamokos per savaite nera mazai? Maciau, vienos mokyklos siulo 3 ar 4, o kitos 2.
Norisi uzsiimti "rimciau", jei taip galima pasakyti, kad reikalautu, o ne daryti "kiek iseina - tiek ir gerai".
Atsakyti
Sveikos tos, kurios lanko,
Ar lanko tik tos, kurios "turi tam duomenis" ar kada nors ką nors panašaus šoko? Ar ateina kaip į jogą visokio kūno sudėjimo ir lankstumo moterų?
Atsakyti
Laba diena, renginiui reikia baleto pasirodymo 20-30 min, ar yra sokanciu ir galinciu pasokti baleta ?
Atsakyti
QUOTE(AkacijuAleja @ 2015 01 18, 13:28)
Sveikos tos, kurios lanko,
Ar lanko tik tos, kurios "turi tam duomenis" ar kada nors ką nors panašaus šoko? Ar ateina kaip į jogą visokio kūno sudėjimo ir lankstumo moterų?

duomenys reikalingi siekainat profesionalios baleto sokejos karjeros, o visi kiti gali tiesiog lavintis ir tobulintis, labai gerai baleto uzsiemimai, tik svarbu, kad butu paisoma klaidu ir koreguojamos jos, kad nesusizalot, bet cia kaip ir visur. 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės, žiūriu, tema jau senokai atnaujinta, tai aš pasidalinsiu savo įspūdžiais apie baletą suaugusiems ax.gif Pati prieš kurį laiką išbandžiau 4 baleto studijas Vilniuje. Čia bus mano asmeninė nuomonė ir įspūdžiai, bet gal kam ir padės apsispręsti kur lankyti smile.gif Taigi:

- Neringos Kirkilienės šokių mokykla: iš pradžių man patiko, nes tai buvo pirmas prisilietimas prie baleto, pratimus atlikdavom lėtai, su paaiškinimais, bet greitai pradėjo nusibosti, nes kiekvieną kartą darydavom visiškai tą patį (ta pati rutina ant kilimėlio plius prie lazdos trys pratimai), o taip pat pastebėjau, kad nemažai laiko sueidavo protarpiniams pasikalbėjimams ir taip pat buvo pamokų, kurias vesdavo jos dukra. Tais kartais buvo gaila mokėti kelis eurus už pamoką, kur ateina žmogus, paleidžia muziką ir sako: darykit viską kaip visada. Galutinis taškas mano lankyme buvo kai atėjau į repeticiją, radau užrakintas duris ir po 15 min prisiskambinus mokytojai gavau atsakymą, kad repeticijos nebus, nes ji konkurse ir man pamiršo pranešt (nors kitoms lankančioms savo draugėms pranešė) unsure.gif Užsiėmimai 1k/sav, kaina - 30 Eur. Grupės neskirstomos į pradedančiųjų ir pažengusių.

- Baleto studija "Gracija": daroma daugiau pratimų nei pas Neringą ir įvairesnių (nors ir ne pernelyg skirtingų), lygis didesnis, tempas taip pat didesnis. Tačiau man kliuvo du dalykai: pati mokytoja ir pastabos, o tiksliau, jų nebuvimas. Palankiau nedaug, nes man asmeniškai atrodė, kad tas pats būtų kaip mokytis baleto namie įsijungus youtube, nes mokytoja atskirai pastabų neduodavo, nebent pasakydavo visoms bendrai "datempiam kelius", taip pat nelabai sureaguodavo ir kažką pasakius. Kitaip sakant, viskas atrodė taip, kad parodo kombinaciją, paleidžia muziką, padarom kombinaciją, sako "mhm", išjungia muziką ir rodo kitą kombinaciją. Užsiėmimai 2k/sav, kaina, bent tada buvo, 38 Eur. Grupės skirstomos į pradedančiųjų ir pažengusių.

- Vilniaus baletas: tempas, daug visko ir tobulėjimas. Atėjus pirmą kartą po pirmų dviejų studijų, mane ištiko lengvas šokas, nes pirmoj studijoj buvau pirmūnė, antrojoj irgi panašiai, o atėjus į Vilniaus baletą suvokiau, kad nemoku nieko, net paprasčiausių žingsnelių (nes prieš tai negavau pastabų dėl neteisingo jų darymo ir galvojau, kad darau juos gerai). Pirmus kartus buvo labai sunku, nes pratimų įvairovė labai didelė, tempas taip pat nemažas (ypač lyginant su pirmąja studija), dar turint omenyje, kad baletas vyko 3 kartus per savaitę. Bet man asmeniškai patinka ten, kur sunkiau, kur sako pastabas ir taiso, tad šitą studiją vertinčiau tikrai gerai, o ir pats mokytojas, nors reiklus, bet geranoriškas. Užsiėmimai 3k/sav, kaina - 45 eur. Grupės neskirstomos į pradedančiųjų ir pažengusių.

- Šokio studija "Exercise": labai viliuosi, kad pažengusių grupėje vyksta kokybiškesni užsiėmimai, nes apsilankius pradedančiųjų užsiėmime man tikrai nepatiko. Nežiūrint to, kad grindys studijoje slystančios ir visiškai nepritaikytos baletui, susidarė įspūdis, kad vadovė apie baletą tik kažkur kažkada girdėjusi, nelabai taisyklingai rodė judesius ir apskritai pati pamoka buvo panašesnė ne į baleto, bet į gimnastikos: padarius tris judesius, susijusius su baletu, toliau darėme įvairius šuoliukus ir kitus pratimus, kurie su baletu neturi visiškai nieko bendro (tą patį darėme ir per modernaus šokio užsiėmimą Exercise). Po to ant kilimėlio tampėmės ir darėme pėdas žalojančius pratimus. Vienintelis geras dalykas, tai maloni mokytoja kaip žmogus, bet daugiau nieko unsure.gif Apsilankiau vieną kartą ir daugiau negrįžau. Užsiėmimai 2k/sav, kaina - 20 eur (pirmas kartas nemokamai). Grupės skirstomos į pradedančiųjų ir pažengusių.

Taigi suma sumarum, nei kažko peikt labai noriu, nei reklamuot, bet jei vėl lankyčiau baletą, tai eičiau į Vilniaus baletą, nes bent per repeticiją nebūna nuobodu ir išmoksti. O šiaip lankant baletą geriausia lankyti ne vieną kartą per savaitę, nes vienas kartas naudos, bent jau man, nedavė smile.gif

Jeigu turit kitokią nuomonę, būtų labai įdomu išgirsti 4u.gif aš pati dar esu girdėjusi, kad Juškos studijoj labai gera, kad groja netgi gyvas pianistas ir statomi nesudėtingi šokiai, jei kas žinot daugiau, pasidalinkit ax.gif
Atsakyti
Oooo... labai įdomu. Ačiū už naudingą informaciją!
Labai norėčiau išbandyti! ;)

Kokios "įrangos" reikia pradedančiajam?
Ir kokio dydžio būna grupės?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabriele789: 14 kovo 2017 - 09:31

Iš kokio jus miesto

Atsakyti