Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti vestuvių pobūvio erdves?

[quote=braziute,2008 05 16, 18:54]
.... ,siaip pas uosviene yra zemes,bet dabar manau jau velu seti jas g.gif


nenoriu atrodyti priekabi, bet vyro mama vadinama ANYTA, o tavo mama vyrui - uošvienė.
Atsakyti
Pas mano mama kiekvienais metai labai daug saulegrazu auga ir zydi jau nuo liepos men. priklauso aisku ir nuo veisles (pilnavidures truputi anksciau) smile.gif
Taigi mane jau senai sios geles zavi ir per vestuves bus jauku kaip namie biggrin.gif
Siais metais prisejo dvigubai daugiau nei visada, ot pridariau mamai darbo blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Ssmilte @ 2008 05 16, 19:37)
man saulegrazu reikia rugpjucio antrai ir pasejom pries kelias dienas tik, rizikuojam, bet manau isaugtu  biggrin.gif  beje mes bandem ir siltnamy ir ne. manau pabandyk, manau spes suzydeti, na o jei ne, nieko neprarasi, tos seklos tai ten centai  biggrin.gif


Isaugs tikrai ir suzydes biggrin.gif
Atsakyti
Na nusipirkau saulegrazu siandien 3 pakelius 4u.gif oj nzn kiek man rekejo,bet kiek zinau,bent apie darzoves,kad neisdygsta viskas,geriau jau daugiau lotuliukas.gif ir siaip dar gelyciu sejamu nusipirkau 4 rusys,3 specialiai puokstem,na tai ziuresim kaip dygs,ir kaip po to puosiu viska smile.gif tai ryt varau i siltnamy is ryto doh.gif
Atsakyti
[quote=Rasalita,2008 05 16, 19:54]
[quote=braziute,2008 05 16, 18:54]
.... ,siaip pas uosviene yra zemes,bet dabar manau jau velu seti jas g.gif
nenoriu atrodyti priekabi, bet vyro mama vadinama ANYTA, o tavo mama vyrui - uošvienė.
[/quote]
as zargoniskai ax.gif pas mus niekas nevadina anytomis ar vyro mama,ar vyrui mano mama-uosviene ir tiek mirksiukas.gif
Atsakyti
na ant pakelio saulegrazu raso 4-5men seti,o tada 7-8jau buna.na siltnamyje sesiu,gal greiciau uzaugs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(braziute @ 2008 05 16, 19:54)


p.s.dabar galvosiu diena nakti apie saulegrazas,kad tik gauciau ju ir ne po 7,5lt doh.gif  verysad.gif



gal ir buna anksciau, as tik inete kiek ziurinejau, ieskojau ziniu apie saulegrazas, tai rase kad sejamos 4-5men, o zydi 8-9 menesiais, na bet kaip ir sakai yra olandisku, jos turbut mazdaug visus metus zydi smile.gif nepergyvenk, manau jei ir nebnus dar tu pigiuju, manau kad urnu imant padarys tikrai nuolaida mirksiukas.gif
o beje ka planuoji daryti is saulegrazu ? galetumem pasidalinti mintimis bigsmile.gif
Atsakyti
aha,ka pasiulytumet su saulegrazom,as tai pati galvoju puokstytes daryt.nzn kiek ir kaip uzugs 4 pakelius pasejau 4u.gif
Atsakyti
man saulegrazos begalo grazios geles, tai joms nelabai ir reikia daug apkrauti kazko, as tai noreciau kompozicijas daryti su rugiu smilgom, isivaizduoju biski kaip bet dar ne galutini varianta smile.gif musu svente kaimo sodyboje, tai manau labai graziai ziuretusi smile.gif o jei ne su rugiais, tada gal kokia stikliukais puosta vielute ta zieda kaip nors dailiai apsukti (aisku nedaug). arba zalumynu biski prideti, man dar labai graziai atrodo dirbtiniai drugeliai, tai irgi galima isegti i saulegrazos zieda, daznai floristes juos sega i kokias puoksteles, man taip miela atrodo 4u.gif tik neateina mano vaizdas i galva i kokias vazas merkti ar kaip kitaip tas kompozicijas padaryti, as noriu kad jos butu zemos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ssmilte @ 2008 05 18, 05:08)
man saulegrazos begalo grazios geles, tai joms nelabai ir reikia daug apkrauti kazko, as tai noreciau kompozicijas daryti su rugiu smilgom, isivaizduoju biski kaip bet dar ne galutini varianta  smile.gif  musu svente kaimo sodyboje, tai manau labai graziai ziuretusi smile.gif  o jei ne su rugiais, tada gal kokia stikliukais puosta vielute ta zieda kaip nors dailiai apsukti (aisku nedaug). arba zalumynu biski prideti, man dar labai graziai atrodo dirbtiniai drugeliai, tai irgi galima isegti i saulegrazos zieda, daznai floristes juos sega i kokias puoksteles, man taip miela atrodo  4u.gif  tik neateina mano vaizdas i galva i kokias vazas merkti ar kaip kitaip tas kompozicijas padaryti, as noriu kad jos butu zemos  rolleyes.gif

as irgi apie vazas galvoaju,pamenu toje vieno euro parduotuveje yvairiu spalvu budavo vazeliu,ir pasirinkimas nemazas,na as tai paprastu noreciau smile.gif
Atsakyti
smile.gif+2008 04 30, 19:55-->
QUOTE(Ramunytė kaip gėlytė smile.gif @ 2008 04 30, 19:55)
O kaip atrodytų daug baltų gulbių prilankstytų ir prikabintų ant lubų?  mirksiukas.gif


atrodytų thumbup.gif
QUOTE(srauni_upe @ 2008 04 30, 19:57)
kaip mokyklos žiburėlis smile.gif

pas mus tikrai taip neatrodė, pasikabinom apie 100 origami įvairių dydžių paukščių, drugelių ir gėlių
tai salės šeimininkai paprašė nenusikabinti, nes jie norėtų pasilikti, nes toks papuošimas visoms progoms jiems tiks.
tik nežinau, ar dar iki šiol turi
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti