Įkraunama...
Įkraunama...

šonų skausmai nėštumo metu

sveiki, susiduriau ir as su sia problema, skauda sona, vakare net negaliu paeiti. Buvau paguldyta tyrimams, nes labai jau issigandau, bet gydytojai apziurejo visa zarnyna pasake, kad cia vaikas spaucia jums ir nieko negali pakeisti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo --asta--: 09 lapkričio 2009 - 15:01
man 27sav ir irgi baisiai pradejo skaudeti desni sona...ir prieki ir nugaroj...net paeiti sunku kaip uzeina skausmai.kai guliu lyg nieko.atsistoju vel skauda,kojos desnes pakelt negaliu...sakau gal man toj vietoj vaikas ir pusle spaudzia ir delto tas skausmas...nes gydytojas tai sake "nepergyvenk, skaudes dar labiau,nes pilvas auga,raisciai tempiasi"...bet man tas skausmas toks "vidinis", lyg kokius vidaus organus skaudetu.vat ir nerimauju,nors suvokiu,kad gydymo jokio vistiek negausiu.kenciu. verysad.gif
Atsakyti
Mums 18 savaičių ir šiandien nuo ryto, dar gulint lovoje pajutau dešinį šoną. Truputį pavaikščiojau ir guliu visą dieną. Bet maudimas nemažėja, o dar atrodo ir pilvo apačią maudena. Anksčiau būdavo, kad nuo staigių judesiukų sudiegdavo, bet dabar visą dieną guliu ir ne geriau g.gif
tiesa, judesiukų dar nejaučiu ir su viduriais viskas gerai ...

Gal kas pasakytų ar čia normalu? g.gif

O jei tempiasi raiščiai neturėtų abu šonus diegti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupune: 22 lapkričio 2009 - 17:52
QUOTE(pupune @ 2009 11 22, 17:52)
Mums 18 savaičių ir šiandien nuo ryto, dar gulint lovoje pajutau dešinį šoną. Truputį pavaikščiojau ir guliu visą dieną. Bet maudimas nemažėja, o dar atrodo ir pilvo apačią maudena. Anksčiau būdavo, kad nuo staigių judesiukų sudiegdavo, bet dabar visą dieną guliu ir ne geriau  g.gif
tiesa, judesiukų dar nejaučiu ir su viduriais viskas gerai ...

Gal kas pasakytų ar čia normalu?  g.gif

O jei tempiasi raiščiai neturėtų abu šonus diegti?


O desini sona is nugaros puses, ar pilvo puses skauda? Ir ar turejusi kada bedu del inkstu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 11 22, 18:55)
O desini sona is nugaros puses, ar pilvo puses skauda? Ir ar turejusi kada bedu del inkstu?  g.gif


Iš pilvo pusės..
Žodžiu, turėjau išgąsčio...kai sekmadienį pragulėjau, primadienį nuvariau pas ginekologę, ji pažiūrėjo iš jos pusės viskas gerai, padarė tyrimus - daugoka leukocitų doh.gif Įtaria apendicitą, nusiuntė pas chirurgę, ji siunčia pas pilvo chirurgą į Antakalnį doh.gif Ten apžiūrėjo ir sako na lygtais ne apendicitas, gal "mažius tempia"... tai dabar 2 dienos lovos rėžimo, matuoti temperatūrą ir jei ką - atvažiuoti... taip, kad negąsdinu - bet nenumokit ranka, kai skauda dešinį šoną mirksiukas.gif
Sėkmės visoms 4u.gif
Atsakyti
O man skauda kairyjį kirkšnį. Gydytoja sako, kad čia dėl didėjančio pilvo tempiasi raiščiai. Tačiau kodėl tik vienoje pusėje, vienu žodžiu pirmai skaudėdavo tik kartais, o dava ir verčiantis lovoje labai maudžia.
Atsakyti
QUOTE(Pušūnė @ 2009 12 01, 13:00)
O man skauda kairyjį kirkšnį. Gydytoja sako, kad čia dėl didėjančio pilvo tempiasi raiščiai. Tačiau kodėl tik vienoje pusėje, vienu žodžiu pirmai skaudėdavo tik kartais, o dava ir verčiantis lovoje labai maudžia.

man irgi kairi kirksni skauda ir kai vaikstau ir ypac kai reikia apsiversti lovoje, sukandu dantis ir verciuosi.. gydytojai sakiau ne viena karta, bet nieko nesake. taip gali buti ir tiek
Atsakyti
Manau tie skausmai ir turi buti, juk sitaip esam ispustos. Bet ir skausmo nesinori jausti. Na nieko kenciantiems dangus smile.gif 4u.gif
Atsakyti
jei isvis nebutu jokiu skausmu turbut ir keista butu, vis gi keiciasi kunas, pleciames smile.gif bus dar vienas rupestis po gimdymo, grizt i senas vezias smile.gif nors tikiuosi dideliu pastangu neprireiks, ne tiek jau ir issipleciau ax.gif
Atsakyti
Labutis,man irgi sona skauda desiny pasoi apacioja kartais nesuprantu net ar sona ar kirksny skauda,bet nevisalaika,buna kad ir neskauda,as laukiuosi tik 6-7sav,bet anglijoja pirma skana daro tik 3men,tai nezinau net ka daryti,kita menesy vaziuoju I lt ir iskarto begu pas daktarus,pasizeti,bet kartais labai net skauda o labiausiai tada kaip ilgiau pastoviu verysad.gif
Atsakyti
Mane kankina si beda istisai, diegliai tai sonuose, tai per viduri, 17 savaite. bet jau geda ir daktarei skambinti nes kiek nubegu viskas lyg ir tvarkoj, bet dievuliau, sakiau kol gims lelius stogas visai nuciuos: prisiskaiciau apie visokias infekcijas, listerijas, taksoplazmas, visko bijau, bijau ka suvalgyti ne taip,bijau kad pilva skauda gal del to kad jau kazkuo usikreciau. zodziu.. zodziu pavargau pati nuo saves ir nebezinau kas gali ir padeti sad.gifsad.gif
Atsakyti
QUOTE(daeblack @ 2011 08 03, 11:31)
Mane kankina si beda istisai, diegliai tai sonuose, tai per viduri, 17 savaite. bet jau geda ir daktarei skambinti nes kiek nubegu viskas lyg ir tvarkoj, bet dievuliau, sakiau kol gims lelius stogas visai nuciuos: prisiskaiciau apie  visokias infekcijas, listerijas, taksoplazmas, visko bijau, bijau ka suvalgyti ne taip,bijau kad pilva skauda gal del to kad jau kazkuo usikreciau. zodziu.. zodziu pavargau pati nuo saves ir nebezinau kas gali ir padeti sad.gifsad.gif


Miela mamyte, prasom nusiraminti smile.gif juk visas blogas emocijas jaucia ir mazylis.. man, vos susirupinu rimciau, is karto keleta spyriu pasiuncia, kad apsiraminciau smile.gif paskaudena soniuka ir man, tai viena, tai kita, tai auksciau, tai zemiau.. diegliukus pajutau vos tik pilvukas pradejo greiciau augti. Viskas normalu, tai laikina, ir vos tik vaikiukas issikraustys is pilvelio, viskas susitvarkys ax.gif svarbiausia maziau blogu minciu ir maziau skaitymu apie visokias bedas. Kol daktare nepasake kitaip, esate sveika ir apie jokias ligas, ypac kai esate ne viena, galvoti ir dometis tikrai nereikia. Nuosirdziai linkiu ramaus ir dziugaus nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti