Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno mokyklos

QUOTE(Pradinukė @ 2012 05 04, 19:10)
Jau pasenusi informacija. Yra naujesnis planas. www.kaunas.lt  skyriuje švietimas

Taip http://svietimaskult....php?3872224482
Tiek reorganizavimo planai, tiek reitingai mokyklų pagal valstybinių egzaminų rezultatus (kas tiksliau negu pagal stojimą), tiek mokinių skaičiaus kitimas.
Atsakyti
Tikrai pradinės ne visos. Kažkas sąmoningai nutyli apie privačias :-) Žinau bent dvi montesori pradines mokyklas. Vieną jų baigė abi mano dukros: VšĮ "Būk savimi" www.buksavimi.lt . Ir niekur kitur savo trečio vaiko neleisčiau :-) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NerinChick: 14 gegužės 2012 - 16:16
Laba diena,

Gal kartais galėtumėte pasakyti, kur galėčiau rasti informaciją, kokiai mokyklai, kokios gatvės yra priskiriamos pagal gyvenamąją vietą. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rututu: 04 spalio 2012 - 10:16
Pati paklausiau pati atsakau smile.gif

Čia yra informacija apie visas Kauno mokyklas:

http://svietimaskult....php?2500488270

2 priede yra nurodyta, kokios gatvės yra priskiriamos pagal gyvenamąją vietą.
Atsakyti
Laba diena mielos mamytes, kitais mokslo metais as jau busiu 11-oke ir kadangi savo mokykloje jau niekaip 12 klasiu nebaigsiu tai norejau paklausti kur geriau butu stoti ar i Kauno Antano Smetonos gimnazija ar i Kauno Rasos gimnazija? Kokie atsiliepimai apie sias gimnazijas, kur kokius dalykus griesciau ima gal zinote ir kur butu geriau eiti?
Aciu.
Atsakyti
QUOTE(pavojus101 @ 2012 11 03, 21:18)
Laba diena mielos mamytes, kitais mokslo metais as jau busiu 11-oke ir kadangi savo mokykloje jau niekaip 12 klasiu nebaigsiu tai norejau paklausti kur geriau butu stoti ar i Kauno Antano Smetonos gimnazija ar i Kauno Rasos gimnazija? Kokie atsiliepimai apie sias gimnazijas, kur kokius dalykus griesciau ima gal zinote ir kur butu geriau eiti?
Aciu.


Tik į Rasos. Ten yra stojamieji.bet jei neblogai mokaisi pvz vidurkis 8 mažiausiai gali bandyti. o smetonos- kontingentas ne koks. kas nepatenka i rasos -priima ten
Atsakyti
Nesutikčiau, kurių nepriima i rasą, nueina i Smetona. Poto po 2 mėn, vidury mokslo metų ateina į rasą be jokio konkurso.
Atsakyti
Apie mokyklų pertvarką

Gal kam bus naudinga...
Atsakyti
QUOTE(NerinChick @ 2012 05 14, 16:12)
Tikrai pradinės ne visos. Kažkas sąmoningai nutyli apie privačias :-) Žinau bent dvi montesori pradines mokyklas. Vieną jų baigė abi mano dukros: VšĮ "Būk savimi" www.buksavimi.lt . Ir niekur kitur savo trečio vaiko neleisčiau :-) 4u.gif

sveika,o gal galite pasidalinti info,kiek kainuoja privaciai mokytis tokioje mokykleleje?aciu
Atsakyti
Sveiki. Gal kas gali patarti, kur supermamoje galima butu paieškoti rimtų repetitorių kurie paruošia egzaminams ? Man tai lab aktualu, gal ir kt mamoms irgi?
Atsakyti
QUOTE(Lenastar17 @ 2013 08 01, 23:03)
Sveiki. Gal kas gali patarti, kur supermamoje galima butu paieškoti rimtų repetitorių kurie paruošia egzaminams ? Man tai lab aktualu, gal ir kt mamoms irgi?

Skelbimuose, darbo skyrelyje
Atsakyti
Sveikos, mamytės, ieškau vaikui mokyklos su gamtinio ugdymo pakraipa? Ar yra kas panašaus Kaune? Kol kas žinau tik kad nuo šiemet Vilijampolės pagrindinė Seredžiaus g. pertvarkoma į medicinon orientuotą mokyklą su sustiprintu biologijos, chemijos mokymu ir pan. Tai lyg ir artimiausia mums iš iki šiol rastų, bet mums tos biologijos norėtųsi ne medicinon, o aplinkotyron, ekologijon orientuotos... Gal ką žinot? smile.gif


Pšeprašam, mano minėta mokykla lyg jau taip nebesivadins. Berods bus Lietuvos sveikatos mokslų universiteto vidurinė mokykla ar kažkaip panašiai, nebe vilijampolės vidurinė...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilma-Ieva: 08 rugpjūčio 2013 - 13:17