Įkraunama...
Įkraunama...

Jodinėjimas

Konkūras ar išjodinėjimas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Indra A. @ 2010 12 08, 10:39)
Konkūras ar išjodinėjimas? ax.gif

isjodinejimas cool.gif
Papildyta:
skelbiu savo skype kontaktus : neniunia
cia toms, kurios noretu padiskutuoti ar siaip pabendrauti kalbant apie jojima, pasidalinti turimomis ziniomis ar patarimais smile.gif butu labai smagu smile.gif
Atsakyti
Siulau pasijodinejima Jonavoje, isjojimus i miskus/laukus
i az.
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(laimosiuke @ 2010 12 12, 23:09)
Siulau pasijodinejima Jonavoje, isjojimus i miskus/laukus
i az.

kokios kainos valandai?

Atsakyti
QUOTE(neniunia @ 2010 11 30, 13:29)
kaina priklauso pas koki treneri jos. as moku 35lt. uz 45min. jojimo.




aciu labai
Atsakyti
4u.gif Sveikutės. gal kas galite pasiūlyti baltas kelnes 11 metų lieknai mergaite ? Gal yra atliekaos ir mamai ax.gif kuri nešioja 44 dydį? Jodinėjam Klaipėdos raj.Drevernoj.
Atsakyti
www.bajeriai.lt
Atsakyti
QUOTE(laimosiuke @ 2010 12 12, 23:09)
Siulau pasijodinejima Jonavoje, isjojimus i miskus/laukus
i az.
user posted image
user posted image


Mane labai domintu smile.gif kokios kainos?ir kaip butu galima susitarti?
Atsakyti
QUOTE(martini_girl @ 2011 02 04, 18:45)
Mane labai domintu smile.gif kokios kainos?ir kaip butu galima susitarti?

rašykit į AŽ bus greičiau ir patogiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rožinė @ 2010 09 12, 21:23)


Gerai, kad jus kvieciate ir laukiate naujoku, bet siaip jusu temoje(zirgu myletoju klubas) tokiu kaip jus, kurie tikrai laukia naujoku yra gal tik keli zmones. Tikrai nepatariu naujokams ten eiti, nes busite ignoruojami ir siaip kompanija ten susibendravus ir mato visi tik "savus" zmones. Zodziu neimanoma ten bendrauti. Taip, naujokai gal ir bus kvieciame prisijungti ar bus siltai susitikti, bet tai yra tik vienkartinis draugiskumas mirksiukas.gif Sakau, nes zinau kaip viskas yra.

Todel forumieciai, manau, kad atsiras norinciu bendrauti apie zirgus, jodinejima ir t.t.Manau, kad tikrai rastume bendra kalba, tad norintys prisijungti prie temos parasykite man AZ, galesime sukurti tema (pvz. bendraminciuose) ir bendrausim thumbup.gif
Atsakyti
Prašom neskleisti erezijų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(martini_girl @ 2011 02 04, 16:45)
Mane labai domintu smile.gif kokios kainos?ir kaip butu galima susitarti?

kaina 20-40lt parasykit susitarsim tiksliau, kaip jums patogiau ir pan mirksiukas.gif

QUOTE(Ivetukas3 @ 2011 02 04, 18:41)
Gerai, kad jus kvieciate ir laukiate naujoku, bet siaip jusu temoje(zirgu myletoju klubas) tokiu kaip jus, kurie tikrai laukia naujoku yra gal tik keli zmones. Tikrai nepatariu naujokams ten eiti, nes busite ignoruojami ir siaip kompanija ten susibendravus ir mato visi tik "savus" zmones. Zodziu neimanoma ten bendrauti. Taip, naujokai gal ir bus kvieciame prisijungti ar bus siltai susitikti, bet tai yra tik vienkartinis draugiskumas mirksiukas.gif Sakau, nes zinau kaip viskas yra.


ivetukas3 esu sokiruota, nes pacios nemaciau ne kart musu temoje, tai kazkaip labai idomiai tokie pareiskimai skamba, o bendrauju as ten nuo pat pradzios klubo, ir galiu pasakyt kad tai pats silciausias ir nuosirdziausias bendravimas "arkliniu" tarpe.. zinoma kiekvienas pats sprendzia, o beto nebabandes nesuzinosi.. o naujuku kurie bendrauja ir nepucia muilo burbulu visada laukiam ir jie puikiai isilieja i musu gretas mirksiukas.gif
Atsakyti