Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

Sparkliq, Elena, 6663 dekui... 4u.gif

O vakarienei labai uzsimaniau barsteliu... rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mama Agnė @ 2008 05 14, 19:26)

Mmm... essen.gif
Gaila mano MB nera farso, kotletu megejas... doh.gif
Jam nebent itinka kalakutienos ar vistienos kotletukai arba seip kazkas kas daroma su siais farsais...
O zuikis turbut per menkas butu is kalakutienos ar vistienos farso ? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Lera @ 2008 05 14, 20:35)
karpeace jau skambinu vyrui kaip tik jis pardoi kad burokelių nupirktu noreu aš jau prieš savaite barščių ir vis pamiršau burokelių nupirkt doh.gif
labai niam niam essen.gif:

aciuks.gif
Tai greit bus ir pas jus niam, niam... bigsmile.gif thumbup.gif

As tai nieko is sriubu taip nemegstu, kaip barscius... biggrin.gif
Atsakyti
o stai musu vakariene, troskinti vistienos maltinukai su bulvemis ir darzovemis 4u.gif
maltinukus apkepu keptuveje (vistienos farsas, piene mirkytas batonas, prieskoniai, kiausinis).
puode apverdu bulves, morkas, brokoli. kai apverda bulves supjaustau kubeliais, morkas ir brokoli taip tap susmulkinu. apvolioju prieskoniais.
mazame puodelyje sviete aptroskinu smulkinta svoguna, kai suminksteja idedu grietines ir ipilu piena ir pridedu krapu (sita padaza pilsim ant patiekalo virsaus)

tada i stiklini inda viska sudedu ir uzpilu padazu. uzdengiu dangciu ir kepu orkaiteje. pries baigiant troskintis atidarau dangti ir pribarstau daug tarkuoto surio ir palieku orkaiteje kelioms minutems. ir jau tada valgom biggrin.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justina_r: 14 gegužės 2008 - 18:56
biggrin.gif sveikutes,
kadangi esu ziauri jusu temos gerbeja ir nuolat jus seku bei gaminu pasivogus jusu idejas, tai nutariau viena foto ir as ikelt mirksiukas.gif

Svilpikai biggrin.gif

user posted image

pamacius recepta labai nudziugau, nes vaikystej mociute tokiais lepindavo bigsmile.gif ir puoliau siandien daryti, labai proporciju nesilaikiau, o dejau is akies, bulves issiviriau, atvesinao po to tik grudau (padariau klaida, reikejo karstas grust, nes netolygi tesla gavos...biski matos blush2.gif neturiu malimo masineles doh.gif ) tada imusiau pora kiausiniu, vegetos iberiau ir miltu, isminkiau ir slapiom rankom formavau rutuliukus ir juos suspaudus dejau i orkaite ir padariau po skylute virsuj padaziukui mirksiukas.gif padazas is svoguniuku ir pievagrybiu 4u.gif
aciu uz jusu mintis ir receptus bei foto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamūškė @ 2008 05 14, 20:05)


labai noreciau svilpiku, nesu niekad dariusi doh.gif o tas padazas isvis pasakiskas turetu buti, labai megstu padaziukus su grybais thumbup.gif
Atsakyti
ka merginos ant svilpiku pasidavem lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Maniskiai siandien (mb tai sake zino kas tai,mociute darydavo, bet va musu kraste tai ju nebuve schmoll.gif )
user posted image
O cia su dziovintu baravyku padazu patroskinti thumbup.gif .Nemaniau , kad taip lengvai pasidaro jie...nors galvojau , kad liksiu be pirstu, nes i ziauriai karstas bulves ja ikisau pagalvodama kad jau turetu but atvesus doh.gif
user posted image

karpeace as visa laika darau zuiki is kalakutienos.Nusiperku jo krutineles,susimalu ir gaunas thumbup.gif thumbup.gif .Man su kiaulienos farsu ir nelabai patinka, nes per riebu buna blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aguonele: 14 gegužės 2008 - 19:40
4u.gif 4u.gif 4u.gif Apsalus ... nu zinot merginos, labai norejau nuotraukyte savo vakarienes ikelti, paprastas troskinys mesos ir pupeliu, skanu, bet net nekyla rankos dabar deti.... blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif O dar su internetine kamera fotkinu... verysad.gif Labai viskas skanu cia pas jus 4u.gif 4u.gif 4u.gif saunuoles mirksiukas.gif O ta manija svilpiku, tai tikrai yra... jau organizuojuosi varske is kaimuko savaitgaliui lotuliukas.gif lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eileitija: 14 gegužės 2008 - 19:51
QUOTE(Eileitija @ 2008 05 14, 20:48)
4u.gif  4u.gif  4u.gif  Apsalus ... nu zinot merginos, labai norejau nuotraukyte savo vakarienes ikelti, paprastas troskinys mesos ir pupeliu, skanu, bet net nekyla rankos dabar deti....  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif O dar su internetine kamera fotkinu...  verysad.gif    Labai viskas skanu cia pas jus  4u.gif  4u.gif  4u.gif  saunuoles  mirksiukas.gif  O ta manija svilpiku, tai tikrai yra... jau organizuojuosi varske is kaimuko savaitgaliui lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  mirksiukas.gif

I svilpikus varske nededama unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2008 05 14, 21:08)
I svilpikus varske nededama unsure.gif



tingiu dabar ieskoti, bet kazkuriam recepte radau kad dedama, siaip dedamas krakmolas, kiausiniai ir miltai, ar taip? g.gif blush2.gif nes jau susipainiojau visai dabar... blush2.gif blush2.gif g.gif doh.gif
Nors mano teta deda varskes ir lb skaniai gaunasi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eileitija: 14 gegužės 2008 - 20:12
su shvilpikais tai jus cia davet garo..man kaip bulviu myletojai..tai ish vis sunku..
Valio shvilpiku dienoms biggrin.gif !!
teks daryt..po paraliais..
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2008 05 14, 20:08)
I svilpikus varske nededama unsure.gif

o mes tuos svilpikus- siuskem vadinam ax.gif ir rytoj jie bus pietums.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rikke: 14 gegužės 2008 - 20:35
mano svilpikai biggrin.gif user posted image
Atsakyti