Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

QUOTE(Gugė @ 2009 01 28, 12:17)
Sveikutes,

Pasiskaiciau Jusu atsiliepimus apie Galina ir uzsirasiau pas ja vasario men.  ax.gif 
Ir kai skambinau ji rusiskai kalbejo.. Tai ji kai buria irgi tik rusiskai kalba?.. ar pvz jei ko nesupranti paaiskina lietuviskai?..  blush2.gif


Esu buvusi pas ja. Tikrai labai miela moteris, bet jos burimas man neissipilde bent jau iki siol (buvau pries metus). O buria ji tikrai rusiskai, nepamenu kad butu kalbejusi lietuviskai
Atsakyti
nestuke.gif esu buvusi pAS Galiną, pildėsi nedaug, praėjo beveik metai, gal išsipildys dar. Prieš gerą savaitę buvau Dvarčionyse pas Juditą Vili, paėmusi kortas iškart pasakė, kad laukiuosi, su visokiom švytuoklėm būrė, tiek tiesos pasakė, kad net nustebau, gera miela , tikrų tikriausia žiniuonė, kaip apie ją rašo žurnale Būrėja' ir kitur. Man padovanojo kopijas,žodžiu grįžau labai patenkinta,prašė 50,palikau daugiau,negaila buvo,u=visa valanda ax.gif
Atsakyti
Sakiau kad gera Judita, tik pas ją eilė ,bet kartais pavyksta per savaitę patekti, buvo mano puseserė, troleibuso vairuotoja, tai pasakė kad bus avarija, po penkių dienų sakė stuktelėjo į stulpą slidu labai buvo
Atsakyti
QUOTE(Gražka> @ 2009 01 07, 18:58)
Ugniuke aš žiinau,nes dabar mokausi Juditos V. pamokose, mačiau dar kažkas ieško Juditos iš Dvarčionių
ir dabar gyvena Dvarčionyse tik kitoj gatvelėje
pasiskambink,tikrai verta
thumbup.gif      8 64586422  ax.gif
Papildyta:
del Svetlanos neturiu kuo pasidžiaugti,nei ką tikslesnio sužinojau, nei pildos pranašystės, gal ne jos diena buvo  g.gif


Tikrai atrodo kaip reklama burejai,nes ir ta kuri iesko tipo kontaktu burejos ir ta kur duoda prisijungusios ta pacia diena ir zinutes tik apie tai. Cia gal pati Judita iesko sau klientu:)

Papildyta:
QUOTE(Song @ 2009 01 25, 20:08)
Penktadienį buvau pas Galiną. Seniai turėjau telefoną, bet nebuvo toookio reikalo, dėl kurio norėtųsi apsilankyti biggrin.gif 
Ūmai pribrendau, ėjau su labai neraminančiu klausimu, bet apie jį net nespėjau paklaust ax.gif Viskas sugulė žalia žolele, visi atsakymai gauti net neklausiant  smile.gif Jokio grybavimo į pievas, tuščiažodžiavimo. Esu sužavėta, ačiū rekomendavusioms 4u.gif


Bure TARO kortomis?
Atsakyti
QUOTE(aleksa @ 2009 01 28, 13:34)
O adresa ji pasako kur priima?  blush2.gif


adresa pasako, jei paklausi mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Gugė @ 2009 01 28, 13:17)
Sveikutes,

Pasiskaiciau Jusu atsiliepimus apie Galina ir uzsirasiau pas ja vasario men.  ax.gif 
Ir kai skambinau ji rusiskai kalbejo.. Tai ji kai buria irgi tik rusiskai kalba?.. ar pvz jei ko nesupranti paaiskina lietuviskai?..  blush2.gif



as kai buvau, tai tik rusiskai bendravo ir aisku bure, o as lietuviskai kalbejau blush2.gif blush2.gif blush2.gif
bet viska supratau 4u.gif
Atsakyti
Laba, 4u.gif

gal kas neseniai lankėtės pas Margaritą Pilaitėje, kiek dabar kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(KOSMĖJA @ 2009 01 28, 20:51)
Laba, 4u.gif

gal kas neseniai lankėtės pas Margaritą Pilaitėje, kiek dabar kainuoja?

pas mergarika jei neklystu 20 ar 30lt
Papildyta:
esu vilniete ir esu aplankiusi kelias burejas vilniuje: regina-antakalnis, silvija-netoli zaliajo tilto,vaiva-kuria per TV rodo ir onute-justiniskes. Tai galiu padakyti ispudziuS REGINA yra gera bureja daug ka pasakoja tikrai, bet blogus dalykus bando nuslepti,pirma syki daug labai pasako ir apie tave ir seima, veliau jei lankaisi jau mazai,bet viska buria , poto jei nori gali kazko paklausti, buria pasako is nuotraukos 20-30lt...SILVIJA-na nieko, bet didelio ispudzio nepaliko, nelabai patiko kad visko reik klausyneti kiekvieno klausymo, daug ko nepataike ir pasake kaukuriu visai nebutu dalyku 60lt....VAIVA-daugiau pasakoja apie save,nei buria gera psihologe, bet jei ka mato viska rezia i akis,siaip mazai ka man pasake bangu 100lt kainuoja....ONUTE man ji labiausiai patinka ,o galbut labiausiai ir tinka, atejus visada klausia ar viska sakyt ka mato ar ka blogo nutylet, siaip labai greitai sako kai buria greit reik viska isidemet bet jau kai pasako tai 100%, irgi galima uzduot klausyma jei ko nori paklausti ir klausia kuriam laikui nori burtis t.y pusei metu,metam, dviem ar ilgiau...buria ir is foto...kaina 30lt
ISVADA :man bent asmeniskai geriausia onute ir regina...nezinau kaip kam, bet bureja irgi turi tikti zmogui kad daug ka paskytu, nes ne kiekviena prie zmogaus gali prieiti ir viska matyt
Papildyta:
QUOTE(darausra @ 2008 05 09, 09:10)
O tai čia būrėjas? Irido-tai lyg ligų diagnozavimas pagal akies rainelę g.gif Ar aš klystu? bigsmile.gif Gal galima plačiau? 4u.gif

VIKTORAS is IRIDO PASAULIO, jis is akies raineles pasako ligas ir gydo,bet siaip ateities nepasako, t,y neburia...nuima prakeikimus ir t.t...daro seansus...isties perspektyvus esu kelis syk buvus del sveikatos isties padejo....
Atsakyti
QUOTE(aleksa @ 2009 01 28, 13:34)
O adresa ji pasako kur priima?  blush2.gif


Kai skambinau Galinai, tai ji pati paklause ar zinau adresa.. pasakiau, kad ne ir pasake.. smile.gif
Atsakyti
Patarkite prašau del darbo pas kokia bureja Vilniuje kreiptis geriausiai- rasykite savo nuomones , busiu labai dekinga A dar is nuotrakos burimas- kas Vilniuje Asas ? smile.gif
Atsakyti
Ziurint ka tu nori suzinoti... Viena labai gera zinau, na bent jau man jinai gera smile.gif kaip kitoms tai nezinau smile.gif ima 50 Lt
Atsakyti
Gal kas zinot klaipedoj bureja,kuri turi imone ,,Lotoso ziedas"?Viena pazistama buresi,tai sake viska tiksliai tiksliai pasake,ir artima ateitis parodys ar tiesa tai,ka ji numate. Gal butu dar kokiu atsiliepimu apie ja?Ji taip pat turi vyra,kuris yra lyg ir psichiskai nesveikas(jei teisingai supratau..),ir jei tenka laukti,kol ji dar su kitu klientu buna,tai tas vyras vis kalbina,ir pasakoja,kad visoms truksta sekso smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ailatan @ 2009 01 29, 19:02)
Patarkite prašau del darbo pas kokia bureja Vilniuje kreiptis geriausiai- rasykite savo nuomones , busiu labai dekinga A dar is nuotrakos burimas- kas Vilniuje Asas ? smile.gif

Kiekvienam savo,atsiliepimai skirtingi tai ir patart sunku....apsisarvuok kantrybe ir skaityk visus puslapius o tada daryk isvadas ir rinkis.... mirksiukas.gif
Atsakyti