Įkraunama...
Įkraunama...

Intymios higienos prausiklis

Sveikos mergaites, noriu jusu paklaust, kokius prausiklius imtymiai higienai esat naudoje ir prie ko pasilikot rolleyes.gif , mat as vis nusipirkdavau kas papuola, daug maz ne pigiausia ir tiek, bet gal sakau si kart reiketu rimciau i tai paziuret, blush2.gif nes per paskutinius metus vis turejau problemu... flirt.gif tai vat, patarkit, diskutuokit, labai idomu butu suzinot jusu nuomuone...

P.S.: g.gif tikiuos ner tokios temos, nes per paieskas neradau...
Atsakyti
O kokius naudojai? blink.gif
Nes aš tai nauodju iš Avon jau kelis metus, ir man jie kažkaip visai tinkami rolleyes.gif
Atsakyti
O man netinka Avon'o kazkoks nemalonus jausmas paskui ... mastau.gif gal kuri isbandziusi pvz: Margaritos ar kokius nors kitus blush2.gif
Atsakyti
Man ginekologe Lactacyd rekomendavo.. Ir tikrai superinis. Drauges vonioje irgi toki maciau, o jos mama ginekologe smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*orchideja* @ 2008 05 09, 15:07)
O man netinka Avon'o kazkoks nemalonus jausmas paskui  ...  mastau.gif gal kuri isbandziusi pvz: Margaritos ar kokius nors kitus  blush2.gif


Margaritos su pieno baltymais visai neblogi, neprastesni uz brangesnius tikrai. 4u.gif Cliven siaip sau buvo. Visai nieko buvo Bionsen - tik nepatogu, kad be dozatoriaus. blush2.gif
Atsakyti
Man geriausias Dercome femme thumbup.gif , o prasciausias Cliven
Atsakyti
Man pats paciausias, tai is Avon 4u.gif Tas bespalvis, su kvapu ax.gif Jau keleta metu sita naudoju. Pries tai kiek esu bandzius kitokius, tai ne vienas taip nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
http://www.supermama...tymios higienos

sena tema, uždaryta, tačiau pasiskaitinėt irgi verta 4u.gif
Atsakyti
Naudoju „Margaritos“ su alavijais, tai super thumbup.gif Vos juntamas kvapas, maloni gaiva ir švara blush2.gif Ir kaina laabai priimtina bigsmile.gif
Atsakyti
as geros nuomones apie Dercome femme tik jis brangokas apie 50lt blink.gif
Atsakyti
as nenaudoju, nejauciu poreikio
Atsakyti
Naudoju dercome,esu bandzius ir margaritos prausyklius,bet nuo ju man negerai kazkas darydavosi,isskyros,niezejimas.
Atsakyti