Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai


sena tema4u.gif
Dauguma virtuviu vienoje vietoje

programa virtuves planavimui

Diskutuokim toliau 4u.gif
user posted image
user posted image

Atsakyti
Aciu dute_a 4u.gif
Tu visada pasirupini, kad musu ''virtuviniai'' namuciai butu jaukus ir laiku sukurti thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
nugi dideliu greičiu į naują temą įšuoliavom biggrin.gif

Nanda -
pirkau viską IKEAjoj, tai net nežiinau kaip jie vadinasi. Mačiau pas draugę, ji sakė labai patogu, ir man tiesą sakant patiko, nes spintelių neturėsiu, visi stalčiai, tai prigriebiau viskiu laikiklių ir lėkštėm, ir kruopų/indelių rūšiavimui. prigriebiau keliems stalčiais, kada vėl važiuosim į IKEA, nusipirksiu ko pritrūko, nes iš anksto nelabai sumąsčiau, ko gali prireikt.
o Cargo ėmiau tik viena spintelę, prie viryklės siaurąją, pagalvojau bus patogu visokios smukmenom, aliejui, etc.
Atsakyti
dute_a už temelę 4u.gif

QUOTE(Irongė @ 2008 05 09, 12:53)
nugi dideliu greičiu į naują temą įšuoliavom  biggrin.gif

Nanda -
pirkau viską IKEAjoj, tai net nežiinau kaip jie vadinasi. Mačiau pas draugę, ji sakė labai patogu, ir man tiesą sakant patiko, nes spintelių neturėsiu, visi stalčiai, tai prigriebiau viskiu laikiklių ir lėkštėm, ir kruopų/indelių rūšiavimui. prigriebiau keliems stalčiais, kada vėl važiuosim į IKEA, nusipirksiu ko pritrūko, nes iš anksto nelabai sumąsčiau, ko gali prireikt.
o Cargo ėmiau tik viena spintelę, prie viryklės siaurąją, pagalvojau bus patogu visokios smukmenom, aliejui, etc.


Aš ir planuoju pagrinde stalčiuose viską laikyti, todėl įdomu kaip pas kitas. ax.gif Gera mintis susipirkti atskirai reikalingus dėklus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ar ant termopalo blizgios plokštės labai matosi pirštų antspaudai. Kalusiu, nes vienos skundžiasi, kad matosi o kitos, kad viskas ten gerai. Paskui lyg ir buvo nutarta, kad matyt priklauso nuo plokštės. Turiu greitai nutarti, tai knistis per tiek temų, nėra kada. Mergos, pagailėkit, parašykit, jei kuri ką nors žinote 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobrytė @ 2008 05 09, 14:14)
Ar ant termopalo blizgios plokštės labai matosi pirštų antspaudai. Kalusiu, nes vienos skundžiasi, kad matosi o kitos, kad viskas ten gerai. Paskui lyg ir buvo nutarta, kad matyt priklauso nuo plokštės. Turiu greitai nutarti, tai knistis per tiek temų, nėra kada. Mergos, pagailėkit, parašykit, jei kuri ką nors žinote 4u.gif


help.gif ir mane tai labai domina, labai noriu blizgios, bet kad kuo mazhiau teptusi, kita savaite jau reikia rinktis medzhiagas doh.gif

notworthy.gif
Atsakyti
Net nežinau ar skaitos teplios ar nelabai...
Aišku matosi tie pirštukai... Ypač kai vaikų mažų yra- kuriems reik savo antspaudus palikt... Bet jei patinka dažnai valyti- tai gal grožis atperka rūpestį
Atsakyti
ax.gif tongue.gif mes tai uzsisakem blizgu ir dar kaulo spalvos MDF...NORS YRA 1.3METUKU VAIKAS mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal nelys vaikas prie durelių...
Aišku jei durelės su rankenėlėm tai pirštų antspaudų sumažėja
Atsakyti
QUOTE(Cobrytė @ 2008 05 09, 13:14)
Ar ant termopalo blizgios plokštės labai matosi pirštų antspaudai. Kalusiu, nes vienos skundžiasi, kad matosi o kitos, kad viskas ten gerai. Paskui lyg ir buvo nutarta, kad matyt priklauso nuo plokštės. Turiu greitai nutarti, tai knistis per tiek temų, nėra kada. Mergos, pagailėkit, parašykit, jei kuri ką nors žinote 4u.gif


Praeitoj temoj buvau uždavus šitą klausimą dėl blizgios plokštės ir, nepamenu konkrečiai kodėl, bet visgi neišsigandau ir pasilikau ją savo plane, kai darysiu virtuvinį biggrin.gif Tai gal tada nieko tokio baisaus su ja nebus... bet valyti, manyčiau, vistiek teks dažniau nei matinius paviršius rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobrytė @ 2008 05 09, 14:14)
Ar ant termopalo blizgios plokštės labai matosi pirštų antspaudai. Kalusiu, nes vienos skundžiasi, kad matosi o kitos, kad viskas ten gerai. Paskui lyg ir buvo nutarta, kad matyt priklauso nuo plokštės. Turiu greitai nutarti, tai knistis per tiek temų, nėra kada. Mergos, pagailėkit, parašykit, jei kuri ką nors žinote 4u.gif


Pas mano anytą yra, bet nemanau, kad ten termopalas, tai man labai patinka ir tikrai nepasakyčiauk, kad viskas ant jos matosi, aš irgi tokio stalviršio norėčiau. O ir valosi labai lengvai.
Atsakyti
QUOTE(Kokere @ 2008 05 09, 15:48)
Net nežinau ar skaitos teplios ar nelabai...
Aišku matosi tie pirštukai... Ypač kai vaikų mažų yra- kuriems reik savo antspaudus palikt... Bet jei patinka dažnai valyti- tai gal grožis atperka rūpestį

Bet tikrai, kažkada mačiau, kažkokioj ekspozicijoje, kad tikrai palieti ir matosi pirštukai, o kai IKEA blizgią žiūrėjau, tai visi čiupina(na ir mes iš paskos biggrin.gif ) ir nieko labai nelieka. Manau tikrai nuo plokštės priklauso.

Dar klausimas, ar kuri iš merginų turi tuos kampinius stalčius? Ar tie stačiai kokio nori pločio gali būti? Alno bandau projektuotis, tai aš jų nerandu, gal ne ten ieškau? g.gif
Papildyta:
QUOTE(čelsė @ 2008 05 09, 18:47)
Pas mano anytą yra, bet nemanau, kad ten termopalas, tai man labai patinka ir tikrai nepasakyčiauk, kad viskas ant jos matosi, aš irgi tokio stalviršio norėčiau. O ir valosi labai lengvai.


Aš apie dureles, ne apie stalviršį kalbėjau g.gif
Atsakyti