Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(mur`miaw @ 2008 05 11, 16:36)
aš tai kolkas neturiu dar virtuvinio iš vis smile.gif nes tik du metai kai nusipirkau butuką o už ką įsigyti dar nelabai turėjau už ką smile.gif na vienai truputėlį sunkiau smile.gif bet vis pasvajoju smile.gif ir niekaip nesugalvoju kur įkišti šaldytuva manovirtuvė tai 9 kv . smile.gif


Mes tai padarėm taip- pas mus viena siena palei kurią statysis baldai yra 2,67, o kita- 2,10, tai mes ją prailginom iki 280, tai ir 6aldytuvui vietos atsirado ir indaplovei, o susiaurėjo praėjimas iš svetainės į virtuvę, dėl to ji tokia uždaresnė gavosi
Atsakyti
na va, jau ir "galas" pas mus netoli tongue.gif
user posted image
Atsakyti
AŠA, kaip padarėt gartraukio "fasadinę" juostelę tokią? nes mes irgi montuojamą dėsim gartraukį ir man labai gražu, kai ne metalinė juostelė, o tokia pat kaip durelės 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
mes nieko nedarem, cia baldininkai 4u.gif
gartraukis musu AEG DF 6260-ML be tos priekines paneles buvo, tai galejom rinktis: arba metaline, arba tokios pat spalvos... persigalvojom beveik paskutine minute, bet nesigailim smile.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif

na mano butuke, dar reiktu grindis sudet ir sienas nudazyt, bet neatsilaikiau ir ilindau i sita temute...ir iskart pamaciau kokios virtuves as noriu...na esme man yra kriaukle kampe
user posted image
ax.gif kaip supratau, cia kazkurios is jusu virtuvyte, gal galetumet ismatavimus parasyti? ir siaip kaip ta kriaukle kampe...nesidauzo galva i spintele g.gif o po apacia kriaukles ten stalcius ar spintele?
Cia gal Alanto gamyba?

labai dekoju uz info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2008 05 11, 18:13)
na va, jau ir "galas" pas mus netoli tongue.gif


Na ir nera taip blogai kaip is pradziu tau atrode, ar ne smile.gif Spalvytes tai ne mano, as siltesnes megstu, bet bendras vaizdas visai neblogas 4u.gif

O dar noriu paklausti del plyteliu kur tarpe, tu sviesesniu. Pas mus tokios gelsvos, nu ir ka skiriasi atspalviai paprastu plyteliu ir kur su dekoru blink.gif Gal ir nelabai ryskiai, bet matosi doh.gif O pirkau pacioj DK.
Atsakyti
QUOTE(wanesa @ 2008 05 11, 22:32)
Na ir nera taip blogai kaip is pradziu tau atrode, ar ne  smile.gif Spalvytes tai ne mano, as siltesnes megstu, bet bendras vaizdas visai neblogas  4u.gif

O dar noriu paklausti del plyteliu kur tarpe, tu sviesesniu. Pas mus tokios gelsvos, nu ir ka skiriasi atspalviai paprastu plyteliu ir kur su dekoru blink.gif Gal ir nelabai ryskiai, bet matosi  doh.gif O pirkau pacioj DK.


su plytelėm žinok visados taip - jei iš skirtingų partijų, niekas negali garantuoti, kad atspalvis bus lygiai tas pats. bet paprastai tiek nesiskiria, kad kristų į akis, per nuotrauką tai nelabai ką pamatysi apskritai, tai negaliu pakomentuot...
Aiškino man tas technologijas, ale nepasakosiu, nes pati nė dun dun nesuprantu, esmė, kad net užsisakius iš salono plyteles, niekas negali garantuoti, kad jūsų užsakytosios atkeliaus lygiai tokios pačios.

beje, virtuvė thumbup.gif thumbup.gif aš irgi tokių spalvų norėčiau, bet mes derinome prie viso aukšto bendro klasikinio stiliaus, tai jau kitaip darėm. Jaučiu pasivogsim jūsų spalvinę idėją 'tėvų' voniai antram aukšte, jeigu nepaduosit mūsų į teismą... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irongė: 11 gegužės 2008 - 22:22
QUOTE(wanesa @ 2008 05 11, 21:32)
Na ir nera taip blogai kaip is pradziu tau atrode, ar ne  smile.gif Spalvytes tai ne mano, as siltesnes megstu, bet bendras vaizdas visai neblogas  4u.gif

O dar noriu paklausti del plyteliu kur tarpe, tu sviesesniu. Pas mus tokios gelsvos, nu ir ka skiriasi atspalviai paprastu plyteliu ir kur su dekoru blink.gif Gal ir nelabai ryskiai, bet matosi  doh.gif O pirkau pacioj DK.


na taip, apsipratom jau ir visai gerai ax.gif o ir rankenėlės labai vaizdą pakeitė smile.gif

skiriais skiriais atspalviai, žinant tai ir labai verysad.gif mes irgi pačioj DK pirkom, tai iš karto pasakė, kad šviesių 4 vnt. bus kito atspalvio (čia be dekoro, paprastų beige spalvos) doh.gif kadangi visos kitos ėjo bendrai, o čia 4 vnt. kaip tik tarp spintelių atskirai, tai labai neišgyvenom ir džiaugėmės, kad kaip tik tiek, kiek reikia vienodo atspalvio turėjo thumbup.gif apie tas beige su dekoru mums nesakė ir mes neklausėm, bet grįžus namo tai mane lengvas šokas ištiko: A klasė, pakankamai nepigios, o čia še tau boba devintinės - netinka nei prie tų, nei prie anų doh.gif paskui kai pritrūkom 1 dekorinės ir nuvaživom pirkt, paklausėm, tai paaiškino, kad jas gamina atskirom partijom (su dekorais ir be), todėl idealiai to paties atspalvio nebus. O kai susiklijavo, tai atrodo, kad taip ir turi būt biggrin.gif dar užklausiau apie kokybę, nes kai kurių kampukai nevienodi ir pačios ne idealiai vienodo dydžio, tai man atsakė, kad tokiu atveju pirkit itališkas kur 100 Lt/m2 blink.gif
Atsakyti
Aša, labai graži virtuvė ir labai tai ko ir man reikia. Taigi apipilsiu klausimėliais. Ar 1. Ar tas tarpelis prie lango būtinas?
2. Ar imontuota į spintą orkaitė optiškai nemažina virtuvės?
3. Koks sienos plotis? Būtent tos kur tarpelį matau na nuo kampo iki palangės.
4.Kokia firma darė?
5. Na ir kiek kainavo? pvz. bėginis metras?
Atsakyti
QUOTE(segtukas @ 2008 05 12, 08:34)
Aša, labai graži virtuvė ir labai tai ko ir man reikia. Taigi apipilsiu klausimėliais. Ar 1. Ar tas tarpelis prie lango būtinas?
2. Ar imontuota į spintą orkaitė optiškai nemažina virtuvės?
3. Koks sienos plotis? Būtent tos kur tarpelį matau na nuo kampo iki palangės.
4.Kokia firma darė?
5. Na ir kiek kainavo? pvz. bėginis metras?

Ačiū wub.gif na, šiaip ji tokia laaabai specifinė pagal spalvas: arba patinka, arba ne blush2.gif O darba atsakymai:
1. Mano atveju būtinas, nes, man regis, būtu labai nepatogu prieiti prie orkaitės, bet darėm jįdėl kitos priežasties - kad atidaromi stalčiai nekliūtų į radiatorių, t.y., kad juos būtų galima iki galo atidaryti. Ateityje ten kokias kopėtėles paslėpsim ax.gif
2. Į šį kausimą turbūt neatsakysiu... Nežianu... Žinoma, jei tos "spintos" ten nebūtų, tai atrodytų kur kas erdviau, bet iš praktinės pusės tai dabar nepalyginamai patogiau thumbup.gif
3. Virtuvinis 295 cm, o visas kambarys 320 cm, bet dalį erdvės atima tas tarpelis ir apkalti vamzdžiai kitoj pusėj
4. Vagensas (Visaginas)
5. Be rankenėlių (niekaip negalėjom išsirinkt, tai paskui patys nusipirkom doh.gif ) ir be montavimo (užsiprašė 10 proc. kainos) truputį virš 4000 Lt
kas dar?
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2008 05 12, 09:44)

Kokia kriauklė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Betule: 12 gegužės 2008 - 09:05
QUOTE(Betule @ 2008 05 12, 09:04)
Kokia kriauklė?

Plados Harmony, maišytuvas Plados su dušeliu
Atsakyti