Įkraunama...
Įkraunama...

Šeimos politikos koncepcija

Apklausa: Ar pritariate Šeimos politikos koncepcijai? (80 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Aš pati esu už tradicinę šeimą. Manau, labai svarbu, kad vaikams ugdyti šeimos sąmpratą nuo mažų dienų, puoselėti šeimoje kažkokias tradicijas, neprarasti ryšio su seneliais (abiejų pusių) ir t.t. Stengsiuosi tai skiepyti savo vaikams, kad išėję iš namų, išsineštų savo kraitelį ir galbūt jį panaudotų savo namų ir šeimos kurimui.
Bet tai yra MANO NORAS, ne dėl kažkokių pašalpų, privilegijų ar pan.
Yra šeimų, kurios irgi norėtų taip daryti, bet negali (kažkas kažką dėl kažko paliko ar pan.). Tai negi teisinga dabar būtų iš tų vaikų atimti teisę į savo atskirą kambarį (kalbant apie būsto lengvatas) ar galimybę turėti dviratį (piniginės lengvatos).
Jau kažkuris iš tėvų jį nuskriaudė (tėtis paliko ar mama, ar kitokia situacija), o valstybė dabar sugalvojo nuskriausti juos dar kartą....
Liūdna.......

Balsuosiu už E. Masiulį, jei pati neisiu į Seimą lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Gero savaitgalio visiems!!!!!!
Nebūkit pikti, gyvenimas gražus kai žiūri pro rožinius akinius
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(insi @ 2008 06 05, 20:11)
privilegijos nėra diskriminacija.


Privilegija dažniausiai eina lygia koja su diskriminacija. Teisėje leidžiama tik pozityvi diskriminacija ir tai tik išimtiniais atvejais.

QUOTE(Vynė @ 2008 06 06, 08:36)
Pirmą kartą buvo atkreiptas dėmesys į santuokinę šeimą , ir pažiūrėkit koks kilo pasipiktinimas tų kurie nesusituokę.


Aš susituokusi ir "teisinga". O man vis tiek pikta. Niekas neturi man teisės nurodinėti, ką vadinti savo šeima. Tuo labiau Seimas. Santuoka, partnerystė, našlystė ir t.t.t.t.t.t. - tvarkoj. Bet ką aš laikau ŠEIMA (negi nematote skirtumo tarp tiesiog santuokos ir šeimos unsure.gif ) yra tik mano reikalas.

P.S.: visos materialinės kompensacijos ir neapibrėžta "nauda" manęs nedomina.

QUOTE(Siracusa @ 2008 06 06, 12:00)
Tik nesuprantu, dėl ko pykt, kad nevadina jų šeima biggrin.gif Sugyventiniai ir yra sugyventiniai, o ne sutuoktiniai. Juk jei tokiam žmogui šeima būtų vertybė, jis ir gyventų šeimoje, nesitenkintų būti tik sugyventinis.


Santuoka yra santuoka, sugyventiniai yra sugyventiniai, o šeima yra šeima. Ko čia dabar staiga visiems prisireikė tą šeimą teisiškai apibrėžti niekaip nesuvokiu doh.gif
Pvz.: mano mama mirusi, tačiau aš, mano brolis ir mano tėtis esame ŠEIMA. Nepaisant to, ką mano Seimas. Mano pusseserė su dukra irgi yra ŠEIMA, kad ir kaip kažkam tai nepatiktų - taip, nėra tėvo, taip, nėra santuokos, taip, nėra vieno iš tėvų mirties fakto, ale kokią teisę Seimas turi pareikšti, kad jų santykio iš viso nėra? Jos ŠEIMA pagal savo suvokimą. Ir nė prie ko čia visos kompensacijos ir pinigai (tarp kitko man toks įspūdis, kad "teisingos šeimos" taip labai pritaria šiai koncepcijai būtent dėl galimos materialinės naudos)?
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 06 06, 14:45)
Privilegija dažniausiai eina lygia koja su diskriminacija. Teisėje leidžiama tik pozityvi diskriminacija ir tai tik išimtiniais atvejais.
Aš susituokusi ir "teisinga". O man vis tiek pikta. Niekas neturi man teisės nurodinėti, ką vadinti savo šeima. Tuo labiau Seimas. Santuoka, partnerystė, našlystė ir t.t.t.t.t.t. - tvarkoj. Bet ką aš laikau ŠEIMA (negi nematote skirtumo tarp tiesiog santuokos ir šeimos unsure.gif ) yra tik mano reikalas. 


Tai niekas ir nedraudžia tau ką nori vadinti šeima, bet apibrėžimas turi būti tam tikras. Aš galiu kačiuką vadinti savo vaiku, žinau, kad šuniuką vadina vaiku, nes jų neturi, bet negi jie turi pykti, dėl to, kad viso to neįtraukė į šeimos koncepciją. šeima tai -vyras, žmona, vaikai ir šuniukas.
O seneliai, pusbroliai, dėdės, tetos, yra giminė, o ne šeima.
Tai pagal tave aš galiu vadinti ir kaimyną savo šeima, ir pusbrolį, bet tai aš taip noriu vadinti, o gal nei tas kaimynas, nei tas pusbrolis visai netrokšta būti mano šeima, todėl šeima ir yra iš dviejų žmonių (susituokusių) sudaryta sąjunga, kurioje santuokos faktas ir pasako, kad ABU savanoriškai nori būti šeima, o ne kuris nors vienas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vynė: 06 birželio 2008 - 14:00
QUOTE(insi @ 2008 06 06, 06:51)
vienas suaugęs ir vaikas nė pro kur šeima būt negali, nes trūksta antro suaugusio žmogaus.



QUOTE(insi @ 2008 06 06, 10:08)
kodėl negali? gali. trūkstant vieno suaugusio šeima ir bus nepilna.


Vadinasi, tu sutinki, kad ir viena mama/tėvas su vaiku (-ais) yra šeima, tik nepilna?
Atsakyti
http://www.lrytas.lt... unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Redike @ 2008 06 06, 14:43)
Yra šeimų, kurios irgi norėtų taip daryti, bet negali (kažkas kažką dėl kažko paliko ar pan.). Tai negi teisinga dabar būtų iš tų vaikų atimti teisę į savo atskirą kambarį (kalbant apie būsto lengvatas) ar galimybę turėti dviratį (piniginės lengvatos).
Jau kažkuris iš tėvų jį nuskriaudė (tėtis paliko ar mama, ar kitokia situacija), o valstybė dabar sugalvojo nuskriausti juos dar kartą....
Liūdna.......

niekas ir neatima. yra visos galimybės užsirbti. nenori - pinigų niekas už dyką neduos. tokie vaikai nėra skriaudžiami.
QUOTE(Hmmm... @ 2008 06 06, 14:45)
1. Privilegija dažniausiai eina lygia koja su diskriminacija. Teisėje leidžiama tik pozityvi diskriminacija ir tai tik išimtiniais atvejais.
2. Aš susituokusi ir "teisinga". O man vis tiek pikta. Niekas neturi man teisės nurodinėti, ką vadinti savo šeima. Tuo labiau Seimas. Santuoka, partnerystė, našlystė ir t.t.t.t.t.t. - tvarkoj. Bet ką aš laikau ŠEIMA (negi nematote skirtumo tarp tiesiog santuokos ir šeimos unsure.gif ) yra tik mano reikalas. 
3. P.S.: visos materialinės kompensacijos ir neapibrėžta "nauda" manęs nedomina.
Santuoka yra santuoka, sugyventiniai yra sugyventiniai, o šeima yra šeima. Ko čia dabar staiga visiems prisireikė tą šeimą teisiškai apibrėžti niekaip nesuvokiu doh.gif
Pvz.: mano mama mirusi, tačiau aš, mano brolis ir mano tėtis esame ŠEIMA. Nepaisant to, ką mano Seimas. Mano pusseserė su dukra irgi yra ŠEIMA, kad ir kaip kažkam tai nepatiktų - taip, nėra tėvo, taip, nėra santuokos, taip, nėra vieno iš tėvų mirties fakto, ale kokią teisę Seimas turi pareikšti, kad jų santykio iš viso nėra? Jos ŠEIMA pagal savo suvokimą.
4.Ir nė prie ko čia visos kompensacijos ir pinigai (tarp kitko man toks įspūdis, kad "teisingos šeimos" taip labai pritaria šiai koncepcijai būtent dėl galimos materialinės naudos)?

1. nesutinku.
2. tai kad ir nenurodinėja.
3. na ir valio. tegul suvokinėja į sveikatą.
4. klaidingas įspūdis. kai kiti tiesiog šeima laiko šeimą, o ne tė vąmamą su vaiku.

QUOTE(saulala @ 2008 06 06, 15:13)
Vadinasi, tu sutinki, kad ir viena mama/tėvas su vaiku (-ais) yra šeima, tik nepilna?

tai nėra šeima. tai yra nepilna šeima. nepainiokim sąvoku.
Atsakyti
QUOTE(insi @ 2008 06 06, 15:42)
4. klaidingas įspūdis. kai kiti tiesiog šeima laiko šeimą, o ne tė vąmamą su vaiku.

tai nėra šeima. tai yra nepilna šeima. nepainiokim sąvoku.


Kartais susidaro įspūdis, kad tu prieštarauji pati sau. Kas tai? jaunatviškas negatyvizmas? biggrin.gif

Aš ir sakau - tai yra šeima, tik nepilna. Tu man: tai nėra šeima, tai yra nepilna šeima.

Ai, galų gale koks skirtumas. Vis tiek aš save ir savo sūnų visada laikysiu šeima wub.gif
Atsakyti
laikykite, nedraudžia niekas. bet juk nuo to kad pasakysite 'dangus yra žalias' jis toks netaps, tiesa?
o nepilna šeima nėra šeima, o tik dalis jos. kur prieštaravimą matot?
Atsakyti
Nuo to, kad, TAVO SUBJEKTYVIA, nuomone nepilna šeima nėra šeima, ji tokia netampa. Taigi tikrai dangus netaps žalias, jei pasakysi, kad jis žalias biggrin.gif
straipsnio pavadinimas ir toliau

Ai, dar ir čia radau: "Nepilna šeima vadinama šeima kurioje vaikai netekę vieno ar abiejų tėvų, todėl oponentų teiginys, kad: “našliai, našlės, išsiskyrusios šeimos nepripažįstami šeimomis ir nepalaikomi valstybės” yra visuomenę klaidinantis teiginys".

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulala: 06 birželio 2008 - 17:16
aš nesakau, kad dangus žalias, tai jūs bandote taip pasakyti. ir jūsų subjektyvi nuomonė nėra vienintelė teisinga rolleyes.gif
Atsakyti
Oi, insi, insi... As tau net su nuorodom pateikiau, kur tie patys koncepcijos kurėjai sako, kad nepilna šeima - tai taip pat šeima. Čia ne mano subjektyvi nuomonė.
Na, velniai nemate. Nebesivarginsiu ka nors aiskinti doh.gif
Atsakyti
bet nepilnas tai nėra visas. juk pusės obuolio obuoliu nevadinat?
Atsakyti