Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter firmos gaminiai

QUOTE(TUSINA @ 2007 03 07, 16:38)
VIRZE, a gali daugiau papasakot apie pristatyma namuose? Jei as sugalvociau toki padaryti, tai reiketu uzsisakyti konsultante? Surinkti ziurovu? Ir kazka uzsisakyti?
O Anyksciuose butu galima toki organizuoti?



Nors klausimas ne man, bet pakomentuosiu. Manau, kad nesi priversta būtinai ką nors užsisakyti. tai tikrai nėra privaloma. Bet manau jei bsu svečių, tai tikrai kas nors susigundys.O ir pati manau susigundysi.
Nes pvz aš ėjau pas drauge į rengiamą vakarėlį (pavadinkim taip) tik dėl to, kad daugumas atsisakė ateiti ir ji jau buvo susitarusi su konsultante, tai nebuvo kur dėtis, ėjau tik dėl to, kad bent kažkas būtų, o ne ji viena. Neturėjau kišenėj nė lito tuo metu. Ir ką tu manai lotuliukas.gif aš gi susigundžiau puodų rinkiniu. Žinoma ėmiau lizingu, nes grynųjų neturėjau. Bet dabar esu labai patenkinta biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(MamuliukeTessa @ 2007 03 07, 16:28)
Si rinkinuka nusipirkau as,ir jis yra naujas. smile.gif esu visiskai patenkinta kad nupirkau ta rinkinuka  thumbup.gif
dekui sventoja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Jei gerai supratau tu iš sventoja jį pirkai?

Tikrai labai gera kaina rinkinuko bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=MamuliukeTessa,2007 03 07, 15:28]Si rinkinuka nusipirkau as,ir jis yra naujas. smile.gif esu visiskai patenkinta kad nupirkau ta rinkinuka  thumbup.gif
dekui sventoja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/quote]
nera uz ka ax.gif
Gero naudojimo 4u.gif
Papildyta:
Jei gerai supratau tu iš sventoja jį pirkai?

Tikrai labai gera kaina rinkinuko bigsmile.gif
[/quote]
ne is Sventojos,o is "Zepter" f. mirksiukas.gif as tik padejau ax.gif
o kaina tai tikrai "protinga" drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sventoja: 07 kovo 2007 - 20:23
QUOTE(TUSINA @ 2007 03 07, 15:38)
VIRZE, a gali daugiau papasakot apie pristatyma namuose? Jei as sugalvociau toki padaryti, tai reiketu uzsisakyti konsultante? Surinkti ziurovu? Ir kazka uzsisakyti?
O Anyksciuose butu galima toki organizuoti?

Taip ,tu viska gerai supratai.Anyksciuose galima butu pravesti pristatyma .Aisku butu gerai kad dalyvautu ir sveciu ,nes vaziuoti kad pademonstruoti vienam zmogui - gaila laiko , o ir kelione kainuoja.
Atsakyti
Tai kaip ir teisingai pasakiau biggrin.gif
Atsakyti
gal kuri naudojates zepter dulkiu siurbliu? labai noriu isgirsti atsiliepimus 4u.gif
Atsakyti
Turiu ta naujausia siurbli, kuris ir siurbia, ir valo garais. Brangus, bet tikrai vertas savo kainos. Siurbia labai galingai, visas brudas lieka vandeny, kai issiurbiu namus tai net oras atrodo svaresnis kvepuoti, tikrai labai sugaudo visas dulkeles. Karstus garus dar nedaug naudojau, bet ka valiau tai atvalo. tik aisku as tikejausi, kad tik tais garai prilieti ir atsoka prikepe (orkaite valiau), bet pasirodo pasveisti irgi reikia. bet kai pakaitini garais tai to sveitimo reikia maziau. bet plyteliu siules vonioj tai siuper isvale, pas mane jos melynos tamsiai, o po klijavimo meistrai buvo nezinau kuo ten istepe, kad jos tokios pabalusios buvo, tai su kuo as tik nevaliau ir vistiek baltavo. o garais issivale be jokio valiklio, dabr melynos kaip naujos, nors voniai jau 5 metai. Pas mama namie labai rudas vanduo, labai paruduoja ir vonia, ir plyteles, ir siules, tai skolinasi pas mane -issivalo labai super.
o vat kai reklamuoja,kad uzuolaidas valo kabancias su juo9, tai nelabai isivaizduoju kaip tai, bandziau - bet ir rankos labai pavargsta, ir jos kai kabo, taikaip ir atramos kazkokios truksta.
O vat lygintuvo dar nebandziau, nes turiu tefali gera, o tas man atrodo per sunkus.
Siaip is zepterio turiu viska,isskyrus indus, tai dazniausiai naudoju siurbli, puodus ir bioptrona.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mambera: 11 kovo 2007 - 11:03
Kovo 14d. visai Zepter produkcijai 20% nuolaida 4u.gif
jei domina prasom kreipkites drinks_cheers.gif
Atsakyti
Parduodame visiškai naują ZEPTER firmos puodų greito virimo dangtį SYNCRO- CLIC. Su nuolaida! Skambinti tel.:868095920
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti