Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

QUOTE(dia.dia @ 2008 09 19, 21:40)
Vartojau LOMEXIN zvakutes ir tepala. Padejo tam kartui. Bet po kazkiek laiko vel liga atsinaujino. Teks tvarkyti mityba.

Tikiu. Bet as net pati nezinau, kaip prisiversti verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mistika_21: 20 rugsėjo 2008 - 08:41
QUOTE(calykusu @ 2008 09 19, 19:34)
man pvz. nuo sodos dar blogiau pasidaro  cool.gif

man irgi unsure.gif
dar ir nuo Lomexin tepalo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Laumė* @ 2008 09 22, 09:39)
man irgi  unsure.gif
dar ir nuo Lomexin tepalo  unsure.gif

Organizmai skirtingi, vienas vaistas vieniems padeda, kitas ne, tokia reali tikkrove unsure.gif
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif
As cia pas jus naujoke... ir as turiu problemu su situo reikaliuku... visas nestumas ir dabar tas pats... laukiu viszito pas gine... kuris bus 2 spalio savaite... tai tikiuos ji pasakys ka nors gero del sito...
Nes man tas israsytas (kitos gines) Lomexin ir nepadeda... nei man nei MV. As zvakutes naudojau jis tepala ir nieko... tik tamn kartui...
Na jam dabar gerai nieko jis nejaucia nes pas mus kaip ir celibatas siuo metu... bet man vel viskas atsinaujine ir dar stiprokai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vdapr: 22 rugsėjo 2008 - 12:29
Galiu pasidalint savo patirtimi. Man tai ši liga susijusi su menstrucijų ciklu. Prasideda iškarto po mėnesinių, nes jų metu netenku daug krujo ir automatiškai sumažėja geležis. Po to savaitę gydausi (tepalais, žvakutėmis ir Micomax) ir vėl viskas atsistato. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sviesele @ 2008 09 22, 16:26)
Galiu pasidalint savo patirtimi. Man tai ši liga susijusi su menstrucijų ciklu. Prasideda iškarto po mėnesinių, nes jų metu netenku daug krujo ir automatiškai sumažėja geležis. Po to savaitę gydausi (tepalais, žvakutėmis ir Micomax) ir vėl viskas atsistato.  verysad.gif

Na zodziu esme ta, kad greiciausiai pienligei gydyti reikia susireguliuoti mityba g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistika_21 @ 2008 09 22, 16:49)
Na zodziu esme ta, kad greiciausiai pienligei gydyti reikia susireguliuoti mityba  g.gif

Taip, bet to gali ir nepakakti, kaip pavyzdžiui man. Geriu dar arbatą, kuri naikina grybelį apskritai organizme, bet ir tai artėjančių mėnesinių laukiu su siaubu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(nendrelė @ 2008 09 22, 17:59)
Taip, bet to gali ir nepakakti, kaip pavyzdžiui man. Geriu dar arbatą, kuri naikina grybelį apskritai organizme, bet ir tai artėjančių mėnesinių laukiu su siaubu sad.gif

Gal galetum informuoti, kokia tai arbata? g.gif Oman kai buna grybelis, tai per mmm kai "sluostausi" pvz po tualeto blush2.gif buna tokie raudoni, nudazyti krauju grudeliai... g.gif tai cia jau tas grybas , ane?
Atsakyti
QUOTE(Mistika_21 @ 2008 09 22, 17:01)
Gal galetum informuoti, kokia tai arbata?  g.gif  Oman kai buna grybelis, tai per mmm kai "sluostausi" pvz po tualeto  blush2.gif  buna tokie raudoni, nudazyti krauju grudeliai...  g.gif  tai cia jau tas grybas , ane?

Nemanau, kad ten grybas, gal labiau gleivinės gabalėliai... O arbatos receptą ėmiau iš straipsnio http://lmedicina.dnp...ai/grybelis.htm
Atsakyti
QUOTE
Na zodziu esme ta, kad greiciausiai pienligei gydyti reikia susireguliuoti mityba 


Maistas tik paaštrina, bet pagrindinė priežastis manyčiau yra didelis kraujavimas mėnesinių metu. Jei nenukristų po to geležis, tai ir maitintis galėčiau kaip noriu. Dabar užburtas ratas - pusę mėnesio turi laikytis v isokių taisyklių tam, kad kitą pusę mėnesio būtum sveika. Baigiu išprotėt jau doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Sviesele @ 2008 09 23, 14:06)
Maistas tik paaštrina, bet pagrindinė priežastis manyčiau yra didelis kraujavimas mėnesinių metu. Jei nenukristų po to geležis, tai ir maitintis galėčiau kaip noriu. Dabar užburtas ratas - pusę mėnesio turi laikytis v isokių taisyklių tam, kad kitą pusę mėnesio būtum sveika. Baigiu išprotėt jau doh.gif

Tai palaukite, isvada dar ta, kad turime vartoti daug gelezies? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistika_21 @ 2008 09 23, 13:40)
Tai palaukite, isvada dar ta, kad turime vartoti daug gelezies?  g.gif

Na Mistika kaip būsima ar esama medikė turėtų žinoti, kad normalus mėnesinių kraujavimas negli išsekinti organizmo, nes kraujo išteka labai nedaug. Manau, kad problema ne čia, nebent kraujas apskritai nusilpęs, mažakaujystė gal...
Atsakyti