Įkraunama...
Įkraunama...

Alergiški vaikučiai

QUOTE(Linuke. @ 2008 07 05, 14:21)
ne veltui yr tas durnas sakinys "VISKAS gali būt alergenai"


drinks_cheers.gif deja is tikro taip yra verysad.gif

QUOTE(MENA @ 2008 07 05, 14:24)
Tai zinokit po kurio laiko patys isvada padarem,kad alergija laminatui arba plastikiui.Nes teko pabuti menesi pas mociute bute kur nera nei laminato nei plastikiniu langu,jokios alergijos,toks pats variantas ir su buvimu pas draugus.


Jetau, kokiu tik variantu nebuna doh.gif Mano pazistamu 6 men dukryte nuo pat gimimo turejo klaiku AD, siaubingai vaikas kentejo, gaila budavo ziuret, kaip kasydavosi, mama jau maitino tik Neocate misiniu, vis vien buvo klaikus vaizdas. Pries pora savaiciu jie persikrauste i nama gamtoj, viska praejo. Kazkas netiko bute, o gal netiko uzterstas miesto oras doh.gif Ir zinok, zmogau, kas gali vaikui netikt g.gif

QUOTE(Oragė @ 2008 07 06, 14:46)
Ne, čia Jeruzalėj. Antradieniais ir penktadieniais nuo 10-10,30 val atvažiuoja iš ekologuškus produktus auginančio ūkio iš Biržų berods. ar

Aciu uz informacija! O kurioje mazdaug vietoje tas turgelis?
Atsakyti
QUOTE(Jurgachka @ 2008 07 07, 13:29)
drinks_cheers.gif deja is tikro taip yra  verysad.gif
Jetau, kokiu tik variantu nebuna  doh.gif Mano pazistamu 6 men dukryte nuo pat gimimo turejo klaiku AD, siaubingai vaikas kentejo, gaila budavo ziuret, kaip kasydavosi, mama jau maitino tik Neocate misiniu, vis vien buvo klaikus vaizdas. Pries pora savaiciu jie persikrauste i nama gamtoj, viska praejo. Kazkas netiko bute, o gal netiko uzterstas miesto oras  doh.gif Ir zinok, zmogau, kas gali vaikui netikt  g.gif
Aciu uz informacija! O kurioje mazdaug vietoje tas turgelis?


prie Jeruzales IKI parduotuves 4u.gif ten is Birzu Tatulos programoj dalyvaujancio eko ukio atvaziuoja su visokiais geriais
Atsakyti
QUOTE(Jurgachka @ 2008 07 07, 12:29)
Aciu uz informacija! O kurioje mazdaug vietoje tas turgelis?



QUOTE(kietute @ 2008 07 07, 17:18)
prie Jeruzales IKI parduotuves 4u.gif ten is Birzu Tatulos programoj dalyvaujancio eko ukio atvaziuoja su visokiais geriais


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Kietutė jau atsakė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kietute @ 2008 07 07, 18:18)
prie Jeruzales IKI parduotuves 4u.gif ten is Birzu Tatulos programoj dalyvaujancio eko ukio atvaziuoja su visokiais geriais



QUOTE(Oragė @ 2008 07 07, 19:26)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif Kietutė jau atsakė  biggrin.gif


Aciu, mamytes 4u.gif

Gal kuri mama zino, kaip gaminti kalcinuota varske? kazkurioj alergiuku temoj buvau uzskaicius, kad ja gerai duoti alergiskiems vaiskuciams, bet recepto neissisaugojau ir dabar nerandu doh.gif
Atsakyti
Mamukai, toms, kurios prašėt info apie AD, išsiunčiau skanuotą medžiagą
jei dar kam reik - rašykit į AŽ
Atsakyti
QUOTE(Jurgachka @ 2008 07 07, 20:58)
Aciu, mamytes  4u.gif

Gal kuri mama zino, kaip gaminti kalcinuota varske? kazkurioj alergiuku temoj buvau uzskaicius, kad ja gerai duoti alergiskiems vaiskuciams, bet recepto neissisaugojau ir dabar nerandu  doh.gif

Mano galva iš lieso pieno gaminama kalcinuota varškė g.gif
Atsakyti
rasa23 Ir aš galvoju apie lopus, nes jau du sykius darėmės ir buvo neblogai. Sėkmės jums
O kas cia per tyrymas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lelka: 09 liepos 2008 - 14:28
Sveikutes,gal kas gulejo ligoninei su AD?ka ten dare,kokius tyrimus?ar geriau po ligonines pasidare?
Atsakyti
QUOTE(loresa @ 2008 07 10, 11:24)
Sveikutes,gal kas gulejo ligoninei su AD?ka ten dare,kokius tyrimus?ar geriau po ligonines pasidare?

mes gulėjom, kai mažiui buvo 4 mėnesiai
darė mano pieno tyrimą (berods, dėl stafilokoko), man buvo paskirta dieta
o vaikui- kakučio, kraujo tyrimus...
iš ryto ir vakare vaikas buvo ištepamas tokiu tepalu (iwostin plus vitaminai), rengiamas tik ligoninės drabužiais
tuo metu, kai gulėjom, lyg šiek tiek ir buvo apmažėję, bet tikrai ne ženkliai
o va kitoms mamos labai pagerėjo
Atsakyti
[quote=Linuke.,2008 07 10, 12:08]
mes gulėjom, kai mažiui buvo 4 mėnesiai
darė mano pieno tyrimą (berods, dėl stafilokoko), man buvo paskirta dieta
o vaikui- kakučio, kraujo tyrimus...
Ar kraujo tyrimas parode, kad yra alergija?O isejus is ligonines laiketes dietos?

Atsakyti
QUOTE(loresa @ 2008 07 10, 14:08)
Ar kraujo tyrimas parode, kad yra alergija?O isejus is ligonines laiketes dietos?

ne, kraujo tyrimas tokiems mažiems retai kada parodo alergenus, tačiau tuo pačiu ištyrė ir kraujo sudėtį
taip, aš sąžiningai laikiausi dietos pusę metų doh.gif , tačiau ji ne tik, kad nepadėjo, ale dar ir bloguoju apsivertė - nusistekenau visai, alergenų neradau, paskui laabai stipriai susirgau ir teko nutraukt MP (žiauriai dėl to pergyvenau), vaiko svorio/ūgio augimas sulėtėjo, nes pienas pasidarė varganas, ir net kas valandą maitinant, matyt, pradėjo jau nebeužtekt maistinių medžiagų
veinintelis geras dalykas toj dietoj man buvo- svorio numetimas biggrin.gif

bet tai čia mano individuali patirtis - daugumai dietos padeda, mamos sugeba rasti alergenus, ir vaikiukams pagerėja - to linkiu ir jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Linuke. @ 2008 07 10, 14:20)
ne, kraujo tyrimas tokiems mažiems retai kada parodo alergenus, tačiau tuo pačiu ištyrė ir kraujo sudėtį
taip, aš sąžiningai laikiausi dietos pusę metų doh.gif , tačiau ji ne tik, kad nepadėjo, ale dar ir bloguoju apsivertė - nusistekenau visai, alergenų neradau, paskui laabai stipriai susirgau ir teko nutraukt MP (žiauriai dėl to pergyvenau), vaiko svorio/ūgio augimas sulėtėjo, nes pienas pasidarė varganas, ir net kas valandą maitinant, matyt, pradėjo jau nebeužtekt maistinių medžiagų
veinintelis geras dalykas toj dietoj man buvo- svorio numetimas biggrin.gif

bet tai čia mano individuali patirtis - daugumai dietos padeda, mamos sugeba rasti alergenus, ir vaikiukams pagerėja - to linkiu ir jums 4u.gif

Kad ir mums dieta nelabai lotuliukas.gif padejo ir alergeno dar niekaip nerandu verysad.gif
Atsakyti