Įkraunama...
Įkraunama...

Dangtis ant klozeto

maniskis ant puoduko prazioje isvis nesedo turim ju bent 3,ir kazkas pasiule dangti ,na ir ka manot ,labai liuks,jokios baimes,o dabar ir ant puoduko sedasi,neveltui sakoma-viskam savas laikas drinks_cheers.gif
Atsakyti
tuoj ir mum bus svarbu,kolkas puodukas vietoj salmo buna lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes turime dangtį kuris mums jau dabar mažas biggrin.gif . Nemokam nei ant puodo, nei ant klozeto daryti g.gif . Po miego kartais padaro , jei būna geros nuotaikos, o jei suirzęs tai geriau nei nerodyti puodo nes klykia ir nenori sest.
Atsakyti
Aš nupirkau kai pradėjom sodint ant puodo-kapryzai baisūs,nes tetis ir mama tai ant tuoleto daro mirksiukas.gif Bet po kelių mėnesių su mielu noru pati sėdosi ant puoduko,nes pačiai per aukštai dar sėsti ant wc.
Atsakyti
na musu mergiote reikalus pradejo daryti i touleta,kaip priklauso,jokiu puoduku nepripazino ir to sangcio thumbup.gif
Atsakyti
mes ir ruosiames si dangti naudot nes vaikas kategoriskai atsisako puoduko, nors anksciau maloniai sesdavos g.gif parasysim kaip seksis mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes nupirkom dangti nors turejom ir puoduka. Atsisedo iskart be problemu, labai patiko. Dabar pagal nuotaika. Arba seda ant puoduko, arba sako "noriu dideli sisiuka" ir eina i suaugusiuju toileta ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diva3: 09 kovo 2009 - 15:59
QUOTE(alinata @ 2009 03 05, 21:30)
mes ir ruosiames si dangti naudot nes vaikas kategoriskai atsisako puoduko, nors anksciau maloniai sesdavos g.gif  parasysim kaip seksis mirksiukas.gif


Is patirties galiu pasakyti, kad tas dangtis visiskai nereikalingas. Mano vaikis bande, gal tik pora kartu, ir iskart pradejo daryt i klozeta. Jei kam reikia galiu padovanoti dangti. ax.gif
Atsakyti
mano vaikas naudojo šį daiktą gana ilgai nuo kokiu dveju su pusė iki penkių su puse metu , kažkaip matyt saugiau jautiesi be jo nenorėjo ..
Atsakyti
Gal pradzioj vertetu ant puoduko ismokti. O jau ugtelejus sestis ant tualeto. Mes kaip tik dabar pratinames prie puoduko. Unitazas vaikiukui gali perdaug bauginanciai atrodyti. Bet jei kam pavyksta pripratinti daryti reikaliukus i tualeta tai clap_1.gif Nereikia ispylinet is puoduko ir jo plauti. Patogu smile.gif
Atsakyti
mano drauge pirko chicco safe hygiene dangti, mazyliui labai patiko kaip suaugusiam sedeti.. smile.gif kaip tetis sako... o chicco toks paminkstintas, tai del to mazyliui taip gerai sekesi ant jo (http://www.babymarket.lt/lt/prekes/kudikiu-prieziuros-priemones/,prid.1354)... Aisku cia turbut nuo vaiko priklauso... g.gif
Atsakyti
Mano dukroms tas dangtis visiškai nepatiko. Tai pastatėm prie klozeto suoliuką. Užsilipdavo ir ant unitazo kraščiuko nutūpdavo. smile.gif Taip ir išsivertėm. Bet puodukas naktimis dar ilgai tarnavo.
Atsakyti