Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno higienos priemonės

O gal kas gali rekomenduoti ar nurodyti priemones skirtas intymiai higienai? Nezinau ka nusipirkti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2008 08 22, 15:59)
Hm, bet kaip tos visos teorijos, kad po skutimo plaukai kietesni, tvirtesni atauga?? O jai dar tik 11m.
O kodel ne kremas??? Dzin jai, kad ten chemija ir pan.
Ir apskritai idomu ar yra kokiu eko priemoniu plaukams salint? O kaip vaškas?
Negi tik pincetas ir peiliukas lieka??

As manau, kad puiki iseitis yra elektrinis d'epiliatprius. investicija ilgam, pati naudoju jau ketverius metus, plaukelius pasalina ilgam (maziausiai dviem savaitem), o pirmuosius plaukelius, kurie dar silpni, manau reiks salint dar reciau, o ir ataugs jie silpnesni. Salutinio poveikio jokio.
Atsakyti
QUOTE(Deimira @ 2008 08 25, 14:20)
As manau, kad puiki iseitis yra elektrinis d'epiliatprius. investicija ilgam, pati naudoju jau ketverius metus, plaukelius pasalina ilgam (maziausiai dviem savaitem), o pirmuosius plaukelius, kurie dar silpni, manau reiks salint dar reciau, o ir ataugs jie silpnesni. Salutinio poveikio jokio.

Aš irgi su elektriniu gyvenu, bet iš esmės, tai kenkia odai, nes gali kraujagyslės į paviršių "išlįsti". O be to, bikini taip depiliuot nerizikuočiau unsure.gif
Atsakyti
Ekologiskiausia butu pasigaminti skustuva is akmens lotuliukas.gif O ka? Vyrai barzdikes ir paprastu peiliu skusdavo unsure.gif
Gal yra kokiu vyrams skirtu skustuvu su keiciamom galvutem, bet be drekinamuju juosteliu? rolleyes.gif Jauciu teks tokiu isbandyt, gal irgi imanoma laikyti rankoj nenaudojant kokiu papildomu "pribumbasu"? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Viola fiola @ 2008 08 25, 14:54)
Ekologiskiausia butu pasigaminti skustuva is akmens  lotuliukas.gif


Ekologiškiausia turbūt būtų nieko nedaryt (nedepiliuot, neskust) mirksiukas.gif biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Dabar apie tuos skustuvus pagalvojau, tai kur yra pigiausi vienkartiniai, tai su jais pastoviai susipjaustau, o jų ir užtenka trumpam. Tai dabar perku Bic soleil, nes su trim peiliukais, užtenka ilgam, nepjausto kojų (bent jau man). Turi drėkinamąją juostelę, kur kažkokiu aliejum odą padengia, na, nelabai malonu. Bet ta juostelė lengvai nusikrapšto ir lieka plika plastmasytė. Tai tampa man tinkamu biggrin.gif
Beje, ant tos juostelės rašo, kad su alijošiu ir vit E, o pagalvojus, kad vit. E tirpus tik riebaluose, tai kokio velnio jį ant skustuvo reikia dėt? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(alter ego @ 2008 08 25, 15:00)
Ekologiškiausia turbūt būtų nieko nedaryt (nedepiliuot, neskust)  mirksiukas.gif  biggrin.gif  bigsmile.gif



Ekologiskiausia - isvis negyventi, bet kad norisi rolleyes.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2008 08 25, 13:36)
Aš irgi su elektriniu gyvenu, bet iš esmės, tai kenkia odai, nes gali kraujagyslės į paviršių "išlįsti". O be to, bikini taip depiliuot nerizikuočiau  unsure.gif


na kaip jau rasiau, ketverius metus elektriniu naudojuos, man laaabai patogu, plaukeliu zymiai sumazejo, jokios kraujagysles i pavirsiu neislindo, sekmingai ir bikini depiliuoju, kitaip ir nebeisivaizduoju thumbup.gif . esu isbandzius ir skustuvus ir kremus, tai visada isberdavo, mat mano oda laabai jautri, o pradejus plaukeliams ataugineti, o po skutimo ar kremo panaudojimo, tai vyksta iskarto, baisiai skaudedavo ir niezedavo, zodziu dar nespejus odai nusiraminti po skutimo ji vel is naujo dirginama doh.gif doh.gif .
Tarp kitko plaukus pasalinus su kremu negalima odos "rodyt" saulei, o juk tam ir salinam plaukus, kad parodyt tongue.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AngelG @ 2008 08 25, 07:58)
O gal kas gali rekomenduoti ar nurodyti priemones skirtas intymiai higienai? Nezinau ka nusipirkti  doh.gif


Aš ilgai ieškojau, tai išvada tokia, kad negaminami specialiai intymios higienos prausikliai, reik naudot tiesiog dušo želė. Beje, radau ir nusipirkau int.higienos putas, bet apgavo mane - ant pakuotės buvo sertifikatas ir pasitikėjau, o namie kai pasigilinau, pasirodė, kad tas sertifikatas reiškia, kad sudėty yra tikro alijošiaus doh.gif nei verkt nei juoktis, nesąmonė kažkokia stupid.gif

QUOTE(Viola fiola @ 2008 08 25, 14:21)
Ekologiskiausia - isvis negyventi, bet kad norisi  rolleyes.gif  lotuliukas.gif


thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(AngelG @ 2008 08 25, 08:58)
O gal kas gali rekomenduoti ar nurodyti priemones skirtas intymiai higienai? Nezinau ka nusipirkti  doh.gif


QUOTE(Vaizele @ 2008 08 25, 19:10)
Aš ilgai ieškojau, tai išvada tokia, kad negaminami specialiai intymios higienos prausikliai, reik naudot tiesiog dušo želė.


Lietuvoje is naturaliu nieko nera, bet natractiv.de is kurio nakturalios kosmetikos megejos siunciasi kazkuri buvo radusi ir kiek pamenu atsiliepimai buvo geri. tik nepamenu koks tiksliai ten prausiklis buvo doh.gif
nors as asmeniskai nenaudoju nieko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimira @ 2008 08 25, 14:51)
na kaip jau rasiau, ketverius metus elektriniu naudojuos, man laaabai patogu, plaukeliu zymiai sumazejo, jokios kraujagysles i pavirsiu neislindo, sekmingai ir bikini depiliuoju, kitaip ir nebeisivaizduoju 

o man visiskai priesingai, todel tik kai nusimato ilga kelione epiliuoju su elektriniu, nes jau po (geriausiu atveju) dvieju savaiciu jie man pradeda ataugineti -tai baisu buna ziureti (be kelniu niekur ne nosies, o jei vesesni orai -tai tie plaukeliai pradeda durti is vidaus doh.gif ), niezulys, iauge plaukeliai (nors ir raunu po vonios, gerai nusveitus oda ir paskui karts nuo karto ja patrinu su pirstine, ir drekinu) ir t.t. -ko niekada nebuna schmoll.gif nuskutus paprastu skustuvu
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 08 25, 20:13)
o man visiskai priesingai, todel tik kai nusimato ilga kelione epiliuoju su elektriniu, nes jau po (geriausiu atveju) dvieju savaiciu jie man pradeda ataugineti -tai baisu buna ziureti (be kelniu niekur ne nosies, o jei vesesni orai -tai tie plaukeliai pradeda durti is vidaus  doh.gif ), niezulys, iauge plaukeliai (nors ir raunu po vonios, gerai nusveitus oda ir paskui karts nuo karto ja patrinu su pirstine, ir drekinu) ir t.t. -ko niekada nebuna  schmoll.gif nuskutus paprastu skustuvu


man lygiai tas pats unsure.gif skustuvas lieka priimtiniausiu sprendimu.
Atsakyti