Įkraunama...
Įkraunama...

Blakstienų stiprinimas

Blakstenoms ir antakiams naudoju ricinu alieju jau kokias 2 savaites kas vakara. Na kazko ispudingo nepastebejau, nes dar neilgai naudoju.
Beje, skirtumo nera ar geriamas ar ne.
Atsakyti
QUOTE(vanile69 @ 2009 01 15, 09:59)
vakar nusipirkau  ricinu alieju... bet namo grizusi perskaiciau kad jis geriamasis ... kai internete skaiciau tai yra geriamas ir ne.. bet gal nieko nesiskiria...  g.gif  sakykite ar galiu ir sita alieju tepti?



taip, cia tas pats aliejus mirksiukas.gif jis dar naudojamas kaip vaistas - laisvina vidurius ax.gif
Atsakyti
Naudoju Dzintars balzama - jokio poveikio.
Ricinos alieju jau antra sav naudoju, kol kas nieko. Bandysiu pasidaryti misinuka - ricinos al+Vit E+vit A. Gal greiciau augs.. bigsmile.gif
Atsakyti
na va pradejau ir as tepliotis ricinu aliejumi bigsmile.gif dar tik pora kartu tepiau, tai kolkas poveikio nesimato, ziuresim kaip toliau bus. bet man tai ne kiek negrauzia nei traiskanoja tos akys, kaip cia kazkas sake. uztepu nedaug ir viskas puikiai thumbup.gif dra idomu butu migdolu isbandyti...
Atsakyti
o man patinka samsodiju aliejus,labai atgaivino plaukus tai dabar ir blakstienas teplioju thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ferari @ 2009 01 18, 15:37)
o man patinka samsodiju aliejus,labai atgaivino plaukus tai dabar ir blakstienas teplioju thumbup.gif



gal ne samsodiju, o simondsiju? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2009 01 18, 18:49)
gal ne samsodiju, o simondsiju? biggrin.gif


nu gal ir tu teisi thumbup.gif smile.gif tongue.gif pasitaiko nebunie tada jojobos lotuliukas.gif
Atsakyti
man vaistininke patare ismeginti capivit forte - pradurti kapsule ir tepti tuo aliejuku blakstienas. Efektas panasus kaip ir ricinos aliejaus, tik akiu negrauzia, bent man rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pro_race @ 2009 01 19, 17:19)
man vaistininke patare ismeginti capivit forte - pradurti kapsule ir tepti tuo aliejuku blakstienas. Efektas panasus kaip ir ricinos aliejaus, tik akiu negrauzia, bent man  rolleyes.gif



oba, visai cia idomu bigsmile.gif o poveiki jauti, ar tik pradejai naudoti?
Atsakyti
naudoju jau koki menesi, tai man blakstienos tikrai atsigavo. Minkstos, svelnios, net sakyciau truputi ilgesnes rolleyes.gif
Atsakyti
kaip sakiau man ir nuo ricinos visai negrauzia schmoll.gif nors akys mano tikrai jautrios, bet tai nereikia jo prisitepti daug tai ir bus viskas ok smile.gif
Atsakyti
as irgi ricinos aliejum stiprinu, efektas tikrai yra 4u.gif tik nelabai malonu jeigu i akis netycia aliejus pakliuna schmoll.gif
Atsakyti