Įkraunama...
Įkraunama...

Tik pakeičiau darbą ir sužinojau, kad nėščia!

QUOTE(KenguRyte21 @ 2008 09 05, 15:33)
Tai taip tu kaip asmuo darbinikas sumoki 33 proc.o as dar priskaiciuoju ka dar moka darbdavys,kiek tu proc nezinau ir kur moka,bet zinau kad moka.

darbuotojas - 24% + 3%
darbdavys- 30,98% + 1%
58.98 %
mokam valstybei
tarkim;
1500lt ant popr. tai valstybei 795lt
GERAS... g.gif
Atsakyti
[quote=KenguRyte21,2008 09 05, 15:41]
Nu tai ir as galvoju,kad eiti,man svarbu kad tuos 2 metus gauciau normliai,tai tu trumpai dirbsi,bet ten raso kad turi dirbti 7 men per praejusius 24 men,
kad gautum pinigelius,nu man ten tamsus miskas,tai man neaisku ar as galesiu iseiti nestumo ir gimdimo atostogu,ar tas laikotarpis man isiskaiciuos i darbo staza tuos 7 men.

man stažo pakanka. Matai iki 2008m skaičiuoja /atrodo/ už 3men vidurki. O po nauju ims už 2 ketv. /6men/ vidurki. O pas mane 2 ir 3 ketv. tik 1 darbingas menuo. Man geriau už viena ketv. Tik nežinau ar tikrai Taip skaičiuoja..?
Atsakyti
sodros puslapi parasyta kaip ten ka skaiciuoja,bet kad as nieko sesupranu ax.gif 4u.gif
Atsakyti
po nauju,apskaičiavima tvarka jau isiaiškinau . Iki nauju,lig viskas lab.panašei.Tomet kodel sako kad pasikeis skaičiavimo tvarka...? Štai kas man nedoeina.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurg_ita @ 2008 09 05, 12:18)
Kadangi į dekretą išeisi 2009 metų I ketvirtį, tai pinigus gausi pagal 2008 metų II ir III ketvirčių (balandis - rugsėjis) vidurkį. Čia už tuos 4 mėnesius (126 kalendorines dienas) vadinamojo „biuletenio“ - nėštumo ir gimdymo atostogų. Baigsis „biuletenis“ Tau kažkur birželio 23 d., t.y. 2009 m. II ketvirtį, ir tuomet turėsi arba grįžti į darbą, arba imti motinystės (tėvystės) atostogas. Pinigus už šias atostogas Tau jau skaičiuotų iš 2008 metų III ir IV ketvirčių (liepos - gruodžio) atlyginimo vidurkio. Kol vaikučiui sukaks vieneri - gausi 100 proc. nustatyto vidurkio, o kol sukaks dveji - 85 proc., jei iki tol nesikeis LR įstatymai. Viską tiksliau sužinoti gali www.sodra.lt, arba paskambink į Sodros informaciją - paaiškins tiksliau ir detaliau.



Mano gimdymo terminas kovo 3 pagal skaiciavima,bet as iseisiu i 'biuleteni" vasario menesi,nes man stazo nebus kitaip ,tai kuriuos man ketvircius skaiciuos?
jei vistiek III ir IV tai butu valio,bet jei ne ,tai butu labai blogai...
bet jauciu II ir III tada viskas veltui doh.gif
Is anksto dekui uz atsakyma smile.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,
gal kada jums teko susidurti su tokia situacija: as dvejus metus dirbau vienoje imoneje, taciau ja uzdare ir jau men laiko niekur nedirbu ir jei dabar pastociau ar gauciau motinystes pasalpa? nes jei ir susirasciau nauja darba juk nespeciau isdirbti 12men. unsure.gif
Atsakyti
Aha man irgi idomu kaip cia dabar sutais Lt. Pradirbau 2,5 m darbe ir mane atleido ir dar suzinojau , kad laukiuosi. Dabar men kaip nedirbu . Ir jei pavyktu kur nors isidarbinti tai gauciau dekretiniu.
Atsakyti
Manau, kad jei "stovite" darbo birzoje ir gaunate bedarbio pasalpa, sodra turetu nuo jos ir skaiciuoti... Pajamos vis gi...
Atsakyti
pas mus i darba prieme jauna, ka tik istekejusia panele, mes aisku mergaites pleputes aptarinejom, kad ji greit iseis ir ka jus sau manot, praejo bandomasis, ji tiko, o dabar ji laukiasi, dirba 3 men. jauciu darbdaviams bus sokas, bet jie turejo to tiketis...juk tik ka istekejusi....
Atsakyti
as kai pastojau buvau dar studente ir niekur nedirbau taigi darbo ieskojau jau budama nescia blush2.gif mane prieme ir po menesio pasimate kad greit tures ir isleist lotuliukas.gif
Atsakyti