Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo mokyklos ir instruktoriai

Labukas! smile.gif
Aplinkybės verčia mane mokytis vairuoti "mašiniuką", nors šiaip aš to labai bijau... unsure.gif Bet reikia! g.gif Gal galėtumėt patarti, kokią pasirinkti vairavimo mokyklą Vilniuje? (Gyvenu Naujininkuose). Galvoju, kad lankyčiau ir teorijos paskaitas, ne tik vairavimo... Labai laukiu jūsų patarimų. smile.gif
Atsakyti
nera labai didelio skirtumo ka pasirinksi, tik is pat pradziu viska issiklausinek - ar i ta mokesti ieina visos islaidos ar teks dar papildomai uz kazka moketi.
Pabandyk paskambinti i informacija ir paprasyk tu mokyklu, kurios yra naujininkuose - nereikes toli vazineti.

Aisku gali teirauti su kokiais auto moka - kai kurios mokyklos nusipirko tokius pat auto, su kuriais ir regitroj reikes egza laikyti.

Man patiko femina mobile - ten as vairavima emiau. O ir antras instruktorius, kuri rinkausi neblogas pasitaike - teorija pati mokiausi.
Atsakyti
QUOTE (Silvute @ 2004 02 17, 17:05)
nera labai didelio skirtumo ka pasirinksi

Svarbu, netgi labai. Ypac svarbu vairavimo instruktoriai. Kalbejau su egzaminatorium vienu, tai sake, kad tai ir yra svarbiausia. Vieni instruktoriai ismokina vaziuot, kiti kad egzamina islaikytum. Anokia cia laime moket vaziuot, jei negali issilaikyt egzamino? Reikia gerai issiklausinet, koks procentas(mazdaug) islaiko is pirmo karto konkretaus instruktoriaus. Geriausia, aisku, 100%. Bet tokie labai uzimti paprastai buna.
Atsakyti
Mano tevukas instruktorius, o dirba jisai "Dorkanas"! Nezinau kiek kas dabar kainuoja, todel ir patart nelabai galiu tongue.gif
Atsakyti
Matai Kuzia, man matyt geri instruktoriai pakliuvo - moke vaziuoti taip, kad egzamina islaikytum.
O gal gali isduoti paslapti, kaip ta islaikymo procenta suzinoti - abejoju ar taip noriai su tavim jie tokiomis ziniomis dalinsis, na bent jau teisingomis.
Atsakyti
QUOTE (Silvute @ 2004 02 17, 21:36)
O gal gali isduoti paslapti, kaip ta islaikymo procenta suzinoti - abejoju ar taip noriai su tavim jie tokiomis ziniomis dalinsis, na bent jau teisingomis.

Paklausineti tu, kas mokesi vairuoti wink.gif .
Tai ne mano, o Regitros egzaminatoriaus zodziai.
Atsakyti
na matai mazesnem miestelyje, tai gal ir butu imanoma, bet Vilniuje vairavimo mokyklu tiek pristeigta, kad....po kelias kiekvienam mikrorajone ir dar+
Pvz vien tik spaudos rumu pastate 2 ar 3 vairavimo mokyklos.
Geriausia aisku butu paklausti, kur pazistami mokesi, bet kas tinka vienam, ne visada tiks ir kitam.

As prisimenu drebanti visa uz vairo sedejau, nes pacia pirma vairavimo pamoka instruktorius man masina liepe gatvemis vairuoti - uz vairo nebuvau sedejusi. Bet tai jis mane kaip reikalas pralauze.
O kitas instruktorius kelias pamokas tik aiskteleje leidzia vazineti - apsipranti su masina, su jos manevravimu, stabdymu - greitejimu - ir tik tada i gatve isleidzia.

Kas is to kad teise turi, o vazineti bijai - viena pazistamai taip ir yra. Gyvena mazame miestelyje, teises turi, bet kur nors toliau is to miestelio isvaziuoti bijo.
Atsakyti
Ačiū už jūsų mintis. smile.gif Galbūt pirmiausiai išsiklausinėsiu, kas iš pažįstamų lankė vairavimą, išsiaiškinsiu, kas bus man arčiau namų... g.gif Šiaip, labiau mane domina net ne kainos, o kaip mokina. Vat, ar instruktorius geras. (Svajoju, kad būtų negrubus). rolleyes.gif
O vairuoti mokintis mane turbūt jau visus metus įkalbinėja mano brangiausias. smile.gif Pagaliau įrodė, kad reikia, kad bet kur galėčiau ir su vaikais važiuoti, nereiktų jo prašyti. Ir į darbą važinėčiau mašiniuku, o ne trolikais. Įkalbėjo. smile.gif
Atsakyti
tada rekomenduoju Femine mobiles - jie specialiai moteris mokina ( vyrai tuoj apie lygias teises prades saukti). Gali pasirinkti instruktoriu - moteri ar vyra. Rinkausi vyra - nei karta negirdejau pakelto balso, toks ramus, savim pasitikintis ir atrodo, kad bendrauji su gejum, toks labai malonus, svelnus, visai neblasko.
Atsakyti
QUOTE (Silvute @ 2004 02 18, 08:54)
na matai mazesnem miestelyje, tai gal ir butu imanoma, bet Vilniuje vairavimo mokyklu tiek pristeigta, kad....po kelias kiekvienam mikrorajone ir dar+
Pvz vien tik spaudos rumu pastate 2 ar 3 vairavimo mokyklos.

Na nebutina gi viska susizinot apie VISAS mokyklas biggrin.gif . Va kad ir tu, jau kazka tai gali parekomenduot, nes likai patenkinta savo instruktorium rolleyes.gif .
Beje, cia, mazesniam miestely, irgi tu vairavimo mokyklu n.
Atsakyti
Parekomenduokit koki instruktoriu Kaune. Teises tai turiu, bet va uz vairo tai kokius 6metus nesedejau, o kai atsisedau vel, tai brangusis nusprende, kad geriausia butu atiduoti mane i profesionalu rankas blink.gif
Atsakyti
As tai laikiau ikonikovo vairavimo mokykloje....ir likau baaaaaaaaaiiiisiai nepatenkinta.......tik tiek kad tai llaaabai seniai buvo.......
Atsakyti