Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo mokyklos ir instruktoriai

QUOTE (Peledike @ 2004 03 06, 21:09)
Parekomenduokit koki instruktoriu Kaune. Teises tai turiu, bet va uz vairo tai kokius 6metus nesedejau, o kai atsisedau vel, tai brangusis nusprende, kad geriausia butu atiduoti mane i profesionalu rankas  blink.gif

Tik firma Mobilus zmones ir tik intruktore Edita thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Maniau, kad niekada nevairuosiu, nors turejau issilaikius teises sad.gif Ja rekemondavo gera drauge, nesitikejau tokio profesionalumo ir geros psichologijos mokant vairuoti! clap_1.gif
Atsakyti
gal yra Kauno mokykla patenkintu?noreciau adresiuko ir instruktoriaus pavardes
niekaip nedrystu ,bet jau tikrai labai reik
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auge X: 27 kovo 2004 - 18:32
As taip pat mokiausi pas Edita (Kaune).Nuostabi moteris, gera instruktore .As jai begalo dekinga . rolleyes.gif thumbup.gif heart.gif
Atsakyti
QUOTE (Auge X @ 2004 03 27, 16:31)
gal yra Kauno mokykla patenkintu?noreciau adresiuko ir instruktoriaus pavardes
niekaip nedrystu ,bet jau tikrai labai reik

Edita Vasaitiene, 32 08 07 arba 869803466
Manau, darau gera reklama jai wink.gif , bet ji is tikro to verta thumbup.gif 100 procentu clap_1.gif
Atsakyti
Mokiaus prieš kokius 6 metus. Ikonikovo įmonėj Vilniuj.Nežinau kaip kitur - negaliu nei peikt, nei girt, tiesiog....manau mokėti už teoriją neverta. Galima laisvai išmokt tą teoriją savarankiškai, pasitreniruot su kokia programulka ant kompo. O instruktoriai...man tai kliuvo nekoks (toks psichas Jonas, kad jį kur doh.gif ), ir šiaip negirdėjau, kad būtų patenkintų būtent instruktoriais mad.gif Tik tiek, kad vairuot jau truputį mokėjau, tai ne taip ir baisu buvo, nors ir su psichu. Bet šiaip tai fui diedas, o dar rėkt bandydavo mad.gif
Atsakyti
QUOTE (Atra @ 2004 03 07, 22:49)
As tai laikiau ikonikovo vairavimo mokykloje....ir likau baaaaaaaaaiiiisiai nepatenkinta.......tik tiek kad tai llaaabai seniai buvo.......

Mano nuomonė tokia pat wink.gif .Aš ten pat laikiau prieš 7 m, nors išlaikiau iš pirmo karto. smile.gif
Atsakyti
15 metu turiu teises bet nevaziavau laikas butu pradet bet jauciu kad reiktu atnaujint zinias.gal kuri nesenai laikete teises ir galetumete rekomenduoti protinga instruktoriu.buciau labai dekinga
Atsakyti
Sveika,

Galiu rekomenduot savo teva wink.gif ir ne todel, kad jis mano tevas, o tiesiog kas mokesi pas ji, tas nenusivyle smile.gif

Beje jis moko Vilniuje smile.gif
Atsakyti
O Kaune? O tai as mastau, man irgi aktualu... rolleyes.gif
Atsakyti
as laikiau teise 52 vidurineje, tai ten toks mielas vyriskis instruktuoja, tikrai man labai patiko, nes niekada nekelia balso (ko aisku neturetu buti, bet kartais buna...sad.gif), labai atsargiai elgiasi, viska daug kartu aiskina, turi begale kantrybes ir t.t. gaila bet neradau jo koordinaciu... na kas susidomejote nueikite i 52 vidurine Kaune, silainiuose.
Atsakyti
Vach vach, tolokai man be masinos su dviem vaikais tie Silainiai biggrin.gif O gal bent firmos pavadinima zinai? Paskambinciau...
Atsakyti
paieskosiu ir vakare parasysiu:)
Papildyta @ [mergetime]1085323523[/mergetime]
va radau netiketai greitai:) .... Arvydo Buivio firma....
Atsakyti