Įkraunama...
Įkraunama...

Auklės žalingi įpročiai

As rukau,ir kartais ziuriu waikucius...daugelis mamyciu norui aukles be zalingu iprociu...wat pwz as ,rukau...bet niekada gywenime prie waiko nerukiau ir nerukysiu.Galiu but su juo nors wisa diena ,ir nei wienos cigaretes i burna nepaimt:) kur priziurejau waika tewai net nepastebejo kad rukau..nes pries tai net neparukydawau,tam kad nesmirdeciau 4u.gif manau to waikas neturi matyt.ir uzuost..ir mamyte sake,kad nenoretu kad aukle rukanti butu..nesenai ejau pro tuos namus..ir balkone pamaciau mamyte ta pacia RUKANCIA...smile.gif o ar kitoms mamytem tai lb.swarbu? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AsataN<--: 19 gegužės 2008 - 13:25
jeigu auklė rūkanti, vadinasi jinai rūkymui skirtų kažkiek tai laiko. jeigu rūkys ne prie vaiko, tai reiškia vaikas bus palikinėjamas vienas.
todėl suprantu mamytės nerimą, ypač jei vaikutis labai mažas, kurį reikia nuolat daboti.
be to, rūkymas rūkymui nelygu. dėl to ant svetimo žmogaus nežinai, ar jis užsirūko kartą į pusdienį, ar palina po du pakelius į dieną.
Atsakyti
QUOTE(sena niekšė @ 2008 05 19, 20:44)
jeigu auklė rūkanti, vadinasi jinai rūkymui skirtų kažkiek tai laiko. jeigu rūkys ne prie vaiko, tai reiškia vaikas bus palikinėjamas vienas.
todėl suprantu mamytės nerimą, ypač jei vaikutis labai mažas, kurį reikia nuolat daboti.
be to, rūkymas rūkymui nelygu. dėl to ant svetimo žmogaus nežinai, ar jis užsirūko kartą į pusdienį, ar palina po du pakelius į dieną.

Na as tai tikrai ne tokia 4u.gif man prie waikuciu rukyt geda ir ne toleruotinas dalykas unsure.gif kai pvz waikstau prie prudo ,o ten sedi dwi aukles ir ruko...waikai salia sedi ir uosto... unsure.gif wa cia yra blogai...as geriau iskentesiu ,isejus is namu waikiuko surukysiu dwi..bet jo namuose ir su waikiuku ne...fuu...man slikstu,kai wirtuweje tewai ruko prie waiku...nu fuu.kaip taip galima.niekada! to nedariau.ir nepalikinejau waiko be prieziuros ,kad tik parukyciau.
Papildyta:
Patys tewai ta daro..o nori,kad aukles nerukytu.na esu is tokiu,kurios tuo nesizawi.man jau 22.bet slepiuosi nuo kaimynu lotuliukas.gif nzn man tai geda truputi..jei rukau prie parduotuwes ir waikas isena ,ir ziuri priejes net nusisuku,kad tik i ji dumai neeitu ir nematytu ka darau. doh.gif
Atsakyti
tai jei geda,tai kam rukai blink.gif tai mesk,ir nebus geda ir sveikesne busi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AsataN<-- @ 2008 05 19, 22:02)
Na as tai tikrai ne tokia 4u.gif man prie waikuciu rukyt geda ir ne toleruotinas dalykas unsure.gif kai pvz waikstau prie prudo ,o ten sedi dwi aukles ir ruko...waikai salia sedi ir uosto... unsure.gif wa cia yra blogai...as geriau iskentesiu ,isejus is namu waikiuko surukysiu dwi..bet jo namuose ir su waikiuku ne...fuu...man slikstu,kai wirtuweje tewai ruko prie waiku...nu fuu.kaip taip galima.niekada! to nedariau.ir nepalikinejau waiko be prieziuros ,kad tik parukyciau.
Papildyta:
Patys tewai ta daro..o nori,kad aukles nerukytu.na esu is tokiu,kurios tuo nesizawi.man jau 22.bet slepiuosi nuo kaimynu lotuliukas.gif nzn man tai geda truputi..jei rukau prie parduotuwes ir waikas isena ,ir ziuri priejes net nusisuku,kad tik i ji dumai neeitu ir nematytu ka darau. doh.gif

biggrin.gif aha, kai ieškai darbo, tai visad stengiesi sudaryt įspūdį, kad aš pati darbščiausia, pati sąžiningiausia, pati patikimiausia. smartass.gif bet iš tikro yra kaip yra. su svetimo žmogum niekas nežinai unsure.gif
kitas dalykas, kadangi pati kurį laiką parūkydavau ir bendrauju su daug rūkančių, tai žinau, ką reiškia rūkymas darbe, ypač jei darbas pabosta -- vis ieškai progos išbėgt padūmyt, ir kuo ilgiau užtęst tą malonumą.
o auklės darbas irgi darbas. jeigu reiktų rinktis iš dviejų auklių su vienodom kvalifikacijom, tai nerūkymas būtų pliusiukas 4u.gif
Atsakyti
Na taip gal Jus ir teisios...bet noris parukyt.negaliu taip imt ir mest..nesu uzketejusi rukore..bet pasakau,kad tikrai darbo metu(kai su waiku) nerukau.brr...o ispudi wisi manau nori sudaryti:) bet as net nesakau ,kad rukau:) nes nemanau ,kad tai swarbu.nes pasakysiu,ziures i mane jau kitaip.nors as ir turiu nuomone ,kad darbo metu su waiku ne rukyt!
Atsakyti
O man dzin, jei nori tegu ruko, bet lauke. Jei nori isgert tegu isgeria bet ne namuose rolleyes.gif ir ne tada kai ryte su vaikais reik but.
Juk visos mes norim ir i bara iseiti, ir isgert sampano, o tuo lab juk aukles dazniausia jaunos mergytes biggrin.gif
Atsakyti
fui nenoreciau, kad man prie vaiko kas rukytu... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Paranormali @ 2008 05 22, 21:09)
O man dzin, jei nori tegu ruko, bet lauke. Jei nori isgert tegu isgeria bet ne namuose rolleyes.gif  ir ne tada kai ryte su vaikais  reik but.
Juk visos mes norim ir i bara iseiti, ir isgert sampano, o tuo lab juk aukles dazniausia jaunos mergytes biggrin.gif

N a istikruju man nepatinka kai mamytes ar auklytes ruko prie waiko.ar jis pats sau,auklyte ant suoliuko ruko..smile.gif
Atsakyti
Aš tikrai nenorėčiau kad mano auklė rūkytų. Visų pirma ji rūkytų prie vaiko doh.gif O jei ne- vadinasi mažylis bus paliktas vienas. O dar jeigu sugalvotų namuose užsirūkyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Širdelė* @ 2008 05 28, 16:03)
Aš tikrai nenorėčiau kad mano auklė rūkytų. Visų pirma ji rūkytų prie vaiko  doh.gif O jei ne- vadinasi mažylis bus paliktas vienas. O dar jeigu sugalvotų namuose užsirūkyti  doh.gif

jomm tokiu akliu nesuprantu..kurios taip daro..
Atsakyti
As pati labai retai kada rukau ,prie vaiko as isvis nerukau ,buna tokiu dienu kad nesurukau nei vienos cigaretes biggrin.gif ,o jei butu man reikalinga aukle tai zinoma noretusi kad jin nerukytu taip pat nei prie vaiko nei pas mane namuose smile.gif ,jos asmeninis reikalas ar jin ruko ar ne tegul jin visa tai daro pas save namuose o ne darbelyje ax.gif
Atsakyti