Įkraunama...
Įkraunama...

Auklės žalingi įpročiai

Pati nerūkau. Netrukdo rūkantys, gal dėl to, kad šeimoje tėtis n metų rūko,nes neturi valios ir noro mesti. Bet TIKRAI pritariu, ką čia rašė apie kvapus.. unsure.gif Gal patys rūkoriai ir neužuodia-nieko nuostabaus,bet..nei kramtūškės,nei kvepalai,nei dar kas VISIŠKAI to kvapo nepanaikina.
O apie plaukus,AsataN, tai..juk plaukai greičiausiai prisigeria kvapų doh.gif pvz,stovint ilgai prie laužo ir pan. Tai kaip gali neįsigerti to kvapo tavo plaukai net pora dienų vis dar kvepėti šampūnu, jei pastovėjus prie ar tarp rūkančių dažniausiai, bent jau mano plaukai, kiek žinau ir daugelio kitų, pagauna tą kvapą g.gif įdomu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglytia @ 2008 06 16, 01:47)
Pati nerūkau. Netrukdo rūkantys, gal dėl to, kad šeimoje tėtis n metų rūko,nes neturi valios ir noro mesti. Bet TIKRAI pritariu, ką čia rašė apie kvapus.. unsure.gif  Gal patys rūkoriai ir neužuodia-nieko nuostabaus,bet..nei kramtūškės,nei kvepalai,nei dar kas VISIŠKAI to kvapo nepanaikina.
O apie plaukus,AsataN, tai..juk plaukai greičiausiai prisigeria kvapų doh.gif  pvz,stovint ilgai prie laužo ir pan. Tai kaip gali neįsigerti to kvapo tavo plaukai net pora dienų vis dar kvepėti šampūnu, jei pastovėjus prie ar tarp rūkančių dažniausiai, bent jau mano plaukai, kiek žinau ir daugelio kitų, pagauna tą kvapą g.gif  įdomu biggrin.gif

Na gal tikrai Jusu tiesa..gal jau ir pati nejauciu g.gif
Atsakyti
Juk esi pripratęs rūkyti ir tas kvapas tampa, na, kaip ir "savas", ta prasme nei nosį riečia, nei ką smile.gif Tai taip ir gaunasi, manau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglytia @ 2008 06 16, 15:01)
Juk esi pripratęs rūkyti ir tas kvapas tampa, na, kaip ir "savas", ta prasme nei nosį riečia, nei ką smile.gif Tai taip ir gaunasi, manau rolleyes.gif


Na neb(ūtinai. Pati jau nemažai metų rūkau, tai jei lauke kur, tai nieko, nu bet jei uždaroj patalpoj doh.gif Smirda plaukai iš tolo biggrin.gif Tada susirišu biggrin.gif Todėl stengiuosi rūkyti tik atviroj erdvėj (lauke arba balkone), o jei yra tik uždara, tai geriau iš viso neinu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 16 birželio 2008 - 15:17
Na va, pagaliau rūkančio žmogaus patvirtinimas, kad vis dėlto smirda ir į plaukus kvapas tikrai įsigeria smile.gif
Atsakyti
O as rukau tik balkone arba lauke..tai gal visgi mano uosle gera..gal plaukai tikrai sampunu kvepia biggrin.gif
Atsakyti
Gal bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AsataN<-- @ 2008 06 04, 21:43)
Na cia tai dar galeciau pasiginciot..jei nezinot ,kiekwiena aukle rukanti ar ne,atejus i waiko namus wisada turi nusiplaut rankas.ir as ta pati darau..ir rankos mano nesmirda..nes esu swari pana.ir waikas beto neuosto ranku


... la la la.... bet ta pacia ranka saga apykakles vaikui uzsegsi ir galva paglostysi.... o nusiplovus rankas kvapas vistiek lieka!... CIa tas pats kas kirpykloje antakius tvarkant jauciasi kad kirpeja ruko, nes rankos smirda. Saves itikineti, kad jus nesmirdate neverta, nes tai jaucia tik aplinkiniai... zmogus savo kvapo nepajus...
Atsakyti
QUOTE(pienas @ 2008 07 03, 14:28)
... la la la.... bet ta pacia ranka saga apykakles vaikui uzsegsi ir galva paglostysi.... o nusiplovus rankas kvapas vistiek lieka!... CIa tas pats kas kirpykloje antakius tvarkant jauciasi kad kirpeja ruko, nes rankos smirda. Saves itikineti, kad jus nesmirdate neverta, nes tai jaucia tik aplinkiniai... zmogus savo kvapo nepajus...

nu nezinau.bent jau as tikrai jauciu savo kvapa! taip jei jums atejus i kirpykla,kirpeja ka tik parukius buvo,o dbr jums antakius tvarko,as tada nesigincioju,parukius ir mano rankos smirda..bet galiu 100% duot,jei ji butu parukius,prie dvi kokia valandas jus nepajustumet..nebent ji nesiplauna ranku.taip kad,cia yra ginciotinas dalykas.mano senelis pamenu 40 metu prarukes buvo ir nesmirdejo..juk niekas nesako,kad prie namo parukau ir begu vaikiuka ziuret..tik mama iseina,iskart rukyt..sakau daug seimu nepastebejo,aplamai kad rukau.nes to nedarau nei ju namuose,nei prie vaiko lauke..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AsataN<--: 05 liepos 2008 - 13:10
Auklė - antra mama. Jos žalingi įpročiai nori-nenori užsifiksuoja vaiko pasąmonėje ir, labai tikėtina, kad ateityje jie pasikartos vaiko elgsenoje.
Atsakyti
QUOTE(Lietaus_mergaite @ 2008 07 09, 08:05)
Auklė - antra mama. Jos žalingi įpročiai nori-nenori užsifiksuoja vaiko pasąmonėje ir, labai tikėtina, kad ateityje jie pasikartos vaiko elgsenoje.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš norėčiau pasidalinti savo problemom, iškilusiom dėl auklės.
Atsiųsta firmos ji pas mane dirba jau 3 metus. Tiksliai laikų neprisimenu, tai papasakosiu daugmaž. Tarkim, atidirbo ji pas mane jau kokį pusmetį ir sykį skambina per Naujus (tipo pasveikint), man pasirodė lyg girta, bet kai žmogaus nepažįsti negali spręst iš karto. Po kokių metų vėl su kažkuo sveikino, irgi pasirodė "įkaušus". Šį pavasarį per velykas paskambino ir dar užsikvietė į svečius. Gal ir nebūčiau ėjus, bet vaikas užsispyrė (su ja kalbėjo) einam ir viskas. Ir mes nuėjom...... aš buvau apakus, vos apvertė liežuvį. Buvo labai nemalonu, bet vaikas mano jau nemažas, eina į darželį, jai irgi jokių priekaištų dėl darbo neturiu, padaro ir tokius darbus, kurie auklei nepriklauso, vaikas ją myli, girtos nepastebėjau nei sykio, todėl liko toliau dirbti. Galų gale aš jau kaip nors be jos ir apsieičiau, bet kai ji išeis iš manęs, aišku, prašys rekomendacijos. Ką man daryti? Aš negaliu meluoti, kai manęs paklaus apie ją, bet gali susidaryti įspūdis, kad ji visiška girtuoklė. Kita vertus dirbo gerai šitiek metų ir dabar va, net rekomendacijos negaus ir liks be darbo 65 metų. Ką manote?
Atsakyti