Įkraunama...
Įkraunama...

Auklės žalingi įpročiai

QUOTE(MEET @ 2011 03 27, 16:29)
o dirbant kita darba, tarkim mediko, policininko galima rukyti doh.gif  biggrin.gif svrbu, kad medikas apziuros metu neruko, o aukle-savo darbo metu ,kai vaikas miega-jei jai tto reikia-prasau ax.gif


As is tolo jauciu rukanti zmogu ir man nuo jo smirda...o jeigu dar kava uzgeria, tai tas kokteilis mane zudo...

JOKIU rukanciu aukliu...brrrr blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mariug @ 2011 03 26, 12:06)
Is viso absurdas- dirbant pedagogini darba rukyti ir gerti alkoholinius gerimus. smile.gif

o kaip vertinat Tarptautinę Mokytojų Dieną, kai mokytojos sulindusios į savo kambarį brendžiuką traukia? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2011 03 27, 18:25)
kad jie lyg isspjauna, neisgeria  g.gif a mazu ir geria  g.gif
Va ir radom 2 profesijas, kur oficialiai leidziama (ir privaloma) gerti  bigsmile.gif  thumbup.gif

butent jie negeria o isspjauna.
Darbo metu bet koks alhoholio vartojimas man nesuprantamas ir nepriimtinas,nesvarbu koki darba dirbi.
O ir po darbo vartoti stipriai alhoholi jei kita diena i darba schmoll.gif
Cia pasiteisinimu negali buti schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 28 kovo 2011 - 22:37
QUOTE(sena niekšė @ 2011 03 28, 19:20)
o kaip vertinat Tarptautinę Mokytojų Dieną, kai mokytojos sulindusios į savo kambarį brendžiuką traukia?  biggrin.gif

g.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2011 03 27, 19:44)
1. Vat butent.
2. Negeriu, nes man NESKANU, nes NEPATINKA, tai ka, as ligone???!!! Ir kaip suprasti "arba taip jam kas nors"? Tipo nenormalus, nes prisiliuobt iki zemes graibymo nemegsta? Nes zmogus gali linksmintis ir be alkoholio? Ir kur gi dingsta ta aukstinama tolerancija...
3.Apie tai net diskusijos neturetu buti. Jokiam darbe niekas neturetu gerti. Tik kazi, kaip tada su kunigais  g.gif  biggrin.gif

Tai Jūs skirkite taip lengvą pašventimą nuo prisiliuobimo iki žemės graibymo. O išgerti retkarčiais tai yra visai sveika.
Atsakyti
QUOTE(Skaile @ 2011 03 10, 13:35)
Pokalbyje viena auklė į klausimą apie žalingus įpročius atsakė, kad rūko. Mano pageidavimas buvo paprastas - ne darbo metu elkis kaip nori, o prie mano vaiko - nerūkyk. Ji atsakė, kad jokių problemų, bet jei susinervina, tai jai būtina parūkyti. Na žinote...  schmoll.gif


O jei paruko kitam kambary? Nematau problemu, jeigu dumai vaiko nepasiekia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kakavos pupelė @ 2011 03 29, 13:31)
O jei paruko kitam kambary? Nematau problemu, jeigu dumai vaiko nepasiekia  g.gif



Ne nu šiaip jau jei namuose nerūkoma, tai nerūkoma, dar gražiau, kad kitame kambaryje rūkytų blink.gif Po darbo, tegu sau rūko kiek nori.
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 03 29, 14:20)
Ne nu šiaip jau jei namuose nerūkoma, tai nerūkoma, dar gražiau, kad kitame kambaryje rūkytų  blink.gif  Po darbo, tegu sau rūko kiek nori.

O jei vaikas aukles namuose buna?ir ten ne tik rukoma.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(mariug @ 2011 03 30, 10:13)
O jei vaikas aukles namuose buna?ir ten ne tik rukoma.... g.gif


tai jei leidžiate savo vaiką į prirūkytos namus ir jums viskas gerai, tai auklei tuo labiau. Čia jau jūsų pasirinkimas. O kas tas "ne tik rūkoma"?
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 03 30, 11:45)
tai jei leidžiate savo vaiką į prirūkytos namus ir jums viskas gerai, tai auklei tuo labiau. Čia jau jūsų pasirinkimas. O kas tas "ne tik rūkoma"?

Na,isgerinejama alc.gif paprasciausiai,is pradziu tevai gali to nezinoti( MB sesers anuke irgi buvo pas auklyte namuose,tai is pradziu atrode kulturinga aplinka,tvarkingi zmones,o deja....aukles sunus kasdien grizdavo gerokai alc.gif su blevyzgom ir keiksmais,kai tevai isgirdo is 3 mecio vaiko "zodeliu" ,pasake auklei,o toji pasake mazdaug taip,kad jos sunus suauges,ka nori ta daro verysad.gif,aisku,teko keisti aukle).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mariug: 30 kovo 2011 - 10:52
QUOTE(mariug @ 2011 03 30, 11:49)
Na,isgerinejama alc.gif


Aš tai net nesvarstyčiau ir ieškočiau kitos auklės, kam rizikuot savo vaiku? g.gif
Atsakyti
na, bet tas, kuris dirba darzelyje, moykoje, neklausia pries pradedant dirbti, ruko ar ne...tas pats su auke, jei ji nuostabi darbuotoja, bet ruko?na, mano aukle neruko, bet jai ji ir rukytu...nekeisciau vien de to, tik aisku, pasakyciau, kad kambariuose, laiptinese, jokio rukymo, o kai vaikas miega-tegul eina i balona ir daro ka jai reikia, tada nusiplauna rankas ir nematau nieko blogo...aisku, jei eina kas 5 min rukyti...tai jau taip doh.gif bet pati pazystu aukliu, kurios darbo metu neruko, susivaldo..manau, pagirtina, bet ruymas tai ne tragedija...isleisite vaikus i gatve-tuoj pamatys ne tiek..tad jei bijoma, kad vaikui nebutu blogas pavyzdys-man tai ax.gif smile.gif
Atsakyti