Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjos

QUOTE(agnir @ 2008 05 29, 17:57)
Tai kad per zalesius nematau ar ja reiks operuoti ar ne blush2.gif O ir kiminu neturiu, tad teks jei ten kol gausiu substrato pakenteti dry.gif

Kaip neturi? Argi ne į kiminus ji pasodinta? Gal ką jau sumaišiau? mastau.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif
Priimkit ir mane į orchidejų mylėtojų būrį. Nusipirkau baltą Phalaenopsį. Žydi gražuolė: 5 žiedai, 9 pumpurėliai, o aš " žaliuoju", nes nebesuprantu - persodinti ją iš karto, ar ne g.gif. Skaičiau, kad persodinama kas 3-4 metai, o kaip iš karto, tik nusipirkus elgtis? Ji auga plastmasiniame vazonėlyje, substrate ( žievės gabaliukai ir t.t.). Tos orinės šaknys truputį apdžiuvusios, o vidinių nekrapščiau - bijau pažeisti ax.gif .
Neturėjau aš tokio GĖRIO, tai ir neišmanau, kaip elgtis. Tai persodinti man ją, ar palikti ramybėje. Patarkit, a
drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif
Per savo darbus ir rupescius seniai cia nesilankiau. O jus tokios spartuoles, kad nespeju visko perskaityti.
Mano vienai orchei kaskas atsitiko. Is vazono apacios lenda na tokie kaip voratinkliai. g.gif Ka patartumete daryti. Gal kaip jus rasot reikia perlieti Aktara? O kur ja pirkti?

Dekinga is anksto uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Darida1 @ 2008 05 29, 17:20)
Labukas  4u.gif
Priimkit ir mane į orchidejų mylėtojų būrį. Nusipirkau baltą Phalaenopsį. Žydi gražuolė: 5 žiedai, 9 pumpurėliai, o aš " žaliuoju", nes nebesuprantu - persodinti ją iš karto, ar ne  g.gif. Skaičiau, kad persodinama kas 3-4 metai, o kaip iš karto, tik nusipirkus elgtis? Ji auga plastmasiniame vazonėlyje, substrate ( žievės gabaliukai ir t.t.). Tos orinės šaknys truputį apdžiuvusios, o vidinių nekrapščiau - bijau pažeisti  ax.gif .
  Neturėjau aš tokio GĖRIO, tai ir neišmanau, kaip elgtis.  Tai persodinti man ją, ar palikti ramybėje. Patarkit, a
  drinks_cheers.gif


sveikute mirksiukas.gif persodint dabar tikrai nereikia, jei su saknim viskas tvarkoj.apdziuvusias saknis palaistyk arba padaryk karsta dusa ir turetu atsigaut jos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Darida1 @ 2008 05 29, 20:20)
Labukas  4u.gif
Priimkit ir mane į orchidejų mylėtojų būrį. Nusipirkau baltą Phalaenopsį. Žydi gražuolė: 5 žiedai, 9 pumpurėliai, o aš " žaliuoju", nes nebesuprantu - persodinti ją iš karto, ar ne  g.gif. Skaičiau, kad persodinama kas 3-4 metai, o kaip iš karto, tik nusipirkus elgtis? Ji auga plastmasiniame vazonėlyje, substrate ( žievės gabaliukai ir t.t.). Tos orinės šaknys truputį apdžiuvusios, o vidinių nekrapščiau - bijau pažeisti  ax.gif .
  Neturėjau aš tokio GĖRIO, tai ir neišmanau, kaip elgtis.  Tai persodinti man ją, ar palikti ramybėje. Patarkit, a
  drinks_cheers.gif

is karto pradek nuo pirmo puslapio. Neskubek nieko daryti,per ta laika gelyte tikrai nenumirs mirksiukas.gif

QUOTE(pyragiuke @ 2008 05 29, 21:13)
sveikute mirksiukas.gif  persodint dabar tikrai nereikia, jei su saknim viskas tvarkoj.apdziuvusias saknis palaistyk arba padaryk karsta dusa ir turetu atsigaut jos 4u.gif


nono.gif apdziuvusias saknis reikia nelaistyt, o apipurksti smile.gif kai vazonelio viduje nesimato rasos laseliu,tada galima laistyti arba daryti is karto karsta dusa mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2008 05 29, 19:50)
Kaip neturi? Argi ne į kiminus ji pasodinta? Gal ką jau sumaišiau? mastau.gif

Kazka sumaisei mirksiukas.gif ji ne kiminuose, miniuko neturiu ir kiminu neturiu lotuliukas.gif Tik turiu problemele su baisiai apsamanojusiu phaliko vazoneliu g.gif
Atsakyti
neatsilaikiau siand ir as pries jusu taip mylimus falenopsius blush2.gif sakiau, kad auginsiu tik dendrobius, bet neatsispyriau sitam grazuoliui
user posted image

tik dar pasakykit ar su sitokiom saknim reikia kanors daryt ar ne (pvz nupjaut)?
user posted image
eisiu jai karsta dusa padaryt, kad greiciau prisitaikytu prie nauju namu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Kerincioji @ 2008 05 29, 18:28)
nono.gif  apdziuvusias saknis reikia nelaistyt, o apipurksti smile.gif kai vazonelio viduje nesimato rasos laseliu,tada galima laistyti arba daryti is karto karsta dusa  mirksiukas.gif


ok, gal ne taip pasakiau, turejau omeny sudrekint saknis blush2.gif kadangi sake, kad siand nusipirko (jei gerai atsimenu), tai manau neturetu jis but slapias.nes as va saviski parsinesiau sausuteli tai einu maudyt ji
Atsakyti
QUOTE(pyragiuke @ 2008 05 29, 21:48)
neatsilaikiau siand ir as pries jusu taip mylimus falenopsius blush2.gif sakiau, kad auginsiu tik dendrobius, bet neatsispyriau sitam grazuoliui
user posted image

eisiu jai karsta dusa padaryt, kad greiciau prisitaikytu prie nauju namu ax.gif
Papildyta:
ok, gal ne taip pasakiau, turejau omeny sudrekint saknis blush2.gif  kadangi sake, kad siand nusipirko (jei gerai atsimenu), tai manau neturetu jis but slapias.nes as va saviski parsinesiau sausuteli tai einu maudyt ji

Nu jau spalvele tai nerealiai grazi wub.gif thumbup.gif wub.gif
Tik paaiskinkit kodel jus taip skubat ta dusa daryti? Ka jis reikalingas kad geriau adaptuotus g.gif O jei neduok dieve kokia giliai saknele papuvus, tai jam gali tik blogiau pasidaryti g.gif Ar as cia kazka ne taip suprantu apie ta dusa, kada jis kenkia o kada gelbsti g.gif
Atsakyti
is karto pradek nuo pirmo puslapio. Neskubek nieko daryti,per ta laika gelyte tikrai nenumirs
QUOTE

sveikute  persodint dabar tikrai nereikia, jei su saknim viskas tvarkoj.apdziuvusias saknis palaistyk arba padaryk karsta dusa ir turetu atsigaut jos


blush2.gif Nu paskaičiau šią tėmelę iki 17 psl., o paskui nuo 35 ax.gif Truputuką kituose puslapiuose paskaitinėjau.
Prižadu - pasitaisysiu pioneer.gif .Perskaitysiu viską nuo pradžių iki galo. Kada nors bigsmile.gif
Dėkui už patarimus. Tegul ramiai sau žydi gėliukas, kol šeimininkė protan sueis :mirksiukas
Atsakyti
QUOTE(kilka @ 2008 05 29, 14:29)
Niu malonu kaimynka biggrin.gif  4u.gif

geras, smagu, kad kaimyniu yra 4u.gif smagu susipazinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pyragiuke @ 2008 05 29, 20:48)
neatsilaikiau siand ir as pries jusu taip mylimus falenopsius blush2.gif sakiau, kad auginsiu tik dendrobius, bet neatsispyriau sitam grazuoliui
user posted image

tik dar pasakykit ar su sitokiom saknim reikia kanors daryt ar ne (pvz nupjaut)?
user posted image
eisiu jai karsta dusa padaryt, kad greiciau prisitaikytu prie nauju namu ax.gif
Papildyta:
ok, gal ne taip pasakiau, turejau omeny sudrekint saknis blush2.gif  kadangi sake, kad siand nusipirko (jei gerai atsimenu), tai manau neturetu jis but slapias.nes as va saviski parsinesiau sausuteli tai einu maudyt ji

bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Kokis gražus kvietkas wub.gif

QUOTE(picolo @ 2008 05 29, 21:33)
geras, smagu, kad kaimyniu yra  4u.gif smagu susipazinti  4u.gif

biggrin.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(gabe60 @ 2008 05 29, 12:42)
o čia mano grožis, pirktas parodoje Botanikos sode, gal kuri atpažinsite savo gėlytes
user posted image
Ten kairėje už žydinčios stovi kita be žiedų, tai ji augina jau vaikus ir man nlb aišku, kada juos atskirti? Gal kokios šaknys turi augti ar kaip, neturiu jokio supratimo  blush2.gif Parodoje buvo labai daug žmonių ir nepaklausiau augintojos  blush2.gif , nes ji labai skubėjo, o visi tik ir klausinėjo

Nelabai supratau - ar vaikai ant tų stiebų, kur žiedai, išauga? g.gif unsure.gif O kodėl pas mane vaikas išlindo iš apačios g.gif

Man taip norėtųsi pakrapštyti tą vaiką - pažiūrėti kaip jis ten rolleyes.gif bet palauksiu kol šaknų daugiau išaugins. O keisčiausia tai, kad jis tuo pat metu pradėjo žydėti ir vaiką auginti unsure.gif tiesa, žiedų jau nebėra bigsmile.gif
Atsakyti