Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Gerve pas mus aš apie toki tyrimą negirdėjau (įleidžiant skystį į gimdą)
Atsakyti
QUOTE(gerve @ 2008 05 19, 19:11)
blink.gif  blink.gif  thumbup.gif Tai mes ten pat, tai dabar dar daktara isduok  lotuliukas.gif , as einu pas Angeline Beltsos. Man ji tai  thumbup.gif .

As dar zalias agurkelis apie protokolus, bet man tai zymiai maziau visko zadejo, turbut tu cia su ilgu protokolu?
Papildyta:
As esu pietuose, vazineju i ju Glenview ofisa, o punkcija ir isodinimas (duok Dievuli) bus River North.

Tai man tik 30% zada.. o apie koki protokola tu kalbi? Tiesa sakant as issirinkau ta daktara, todel, kad arciausiai ofisas buvo, o dabar vistiek tenka minti po valanda iki ofiso
Beje, as geriau kontraceptikus tik 1 men, va dabar baigiu.. 2 tabletes liko..
Kaz kaip man labai greitai viskas viko, jokiu "tretment' aiksu neskyre (mano abu kiausintakiai pasalinti), viskas kita.. tfu tfu tfu.. gerai, visi tyrimai gerai.. O to tyrimo kur gimdos ertme tikrina, tai net nepajutau, taip viskas greitai ir neskausmingai, jokiu nemaloniu pojuciu..

QUOTE(kistex @ 2008 05 19, 20:33)
Gerve pas mus aš apie toki tyrimą negirdėjau (įleidžiant skystį į gimdą)



Atsakyti
Medūna, aš šiandien irgi susileidau trečią gonalio dozę biggrin.gif . Kur ir pas ką daraisi?
Atsakyti
Kadangi naujos temos pradžia,įkeliu mamyčių sąrašą,kurios supuoja savo džiaugsmelius po pavykusių IVF procedūrų:
Viltė 2005 1IVF
Britta 2005 2IVF
Muse (du) 2006 1IVF
Zanavykė (du) 2006 1IVF
Ryte 2006 3IVF
Maya 2006? 1IVF
Tlana 2006 1IVF
Daiva 2006 2IVF
JurgaB. (du) 2006 1IVF
LinMer (du) 2006
Jurale 2006 2IVF
Sedula (du) 2006 1IVF
Vira 2006 4IVF
Svajuke (du) 2007 5IVF
Devina 2007 3IVF
Maaja (du) 2007
Vilma J. 2007 3IVF
auksek 2007 2IVF
zaneta1 2007
Philipuks 2007 1IVF
Paidukė 2007 3IVF
Magi 2004 2IVF ir 2007 3IVF
Linasi 2007
Mirėja 2007 3IVF
Babulka 2007 1IVF
Sicily 2008 2IVF
Tikiu (trys)2008 2IVF
Maniuska 2008 4IVF
Rence1 2008 2IVF
Linkim visoms mamytėms sekmės auginat savo stebukliukus,o startuojančioms linkim kuo greičiau papildyti šį laimingų mamyčių sąrašą!!!!! 4u.gif
Atsakyti
Saule3, gal tau nesistimuliuoja gerai, nes nesenai daryta laparosk.? Man viena prastai stimuliavosi puse, uzaugo tik 1 ir butent ji buvo ka tik operuota, gydytojas (operaves) sako, kad turetu kiauside normaliai pradeti funkcionuoti po 2 men. nuo operacijos, o as IVF pradejau anksciau, nepraejus 2 men...tad tiesiog galvoju gal del to.


Mika, laparosk. man daryta lygiai pries metus laiko smile.gif. Tai jau trecia stimuliacija po jos ir 2 IVF'as. Nezinau kodel taip yra. Ir gyd. nezino verysad.gif. Na tiesiog taip reaguoja kiausides i stimuliuojancius vaistus. Svarbiausia, kad tiek pat folikulu uzaugdavo ir su didesne 225 doze gonalio, ir su mazesne 150 doze...
Atsakyti
QUOTE(kistex @ 2008 05 19, 20:33)
Gerve pas mus aš apie toki tyrimą negirdėjau (įleidžiant skystį į gimdą)

Turbut ir Mata Hari pasakys ta pati, nes i ta pacia klinika einam, yra tam tikra tvarka ir eiliskumas privalomu tyrimu, jei randa kokius nukrypimus, skiria gydyma ir tik tada einama toliau, taip sakant, nedaro nieko "na ura", mano atveju reikejo leidimo is kitu gydytoju IVF-ui del anksciau buvusiu veziniu susirgimu. Pradzioj be visu kraujo tyrimu pas mus butinai tiria atsparuma raudonukei ir vejaraupiams moteriai, nes neesant imuniteto sioms ligoms ir bunant nesciai susidurus su siu ligu aktyvia forma kudikio apsigimimai garantuoti. Norint rizikuoti pasirasai, kad zinai tyrimu rezultatus, nesiskiepysi, prisiimi atsakomybe, nieko nekaltinsi. Per sekanti mmm cikla 2-4 diena daro paprasta ultragarsa, 6-10 diena su skysciu, sitas yra tikslesnis, vadinasi sonohysterograma su tirpalu. Jei daro nuotrauka, vadinasi hysterosalpingograma.
O jei dar su teleskopine kameryte "eina pasizvalgyti", sis tyrimas vadinamas histeroskopija.

Papildyta:
QUOTE(Mata Hari @ 2008 05 19, 20:42)
Tai man tik 30% zada.. o apie koki protokola tu kalbi? Tiesa sakant as issirinkau ta daktara, todel, kad arciausiai ofisas buvo, o dabar vistiek tenka minti po valanda iki ofiso
Beje, as geriau kontraceptikus tik 1 men, va dabar baigiu.. 2 tabletes liko..
Kaz kaip man labai greitai viskas viko, jokiu "tretment' aiksu neskyre (mano abu kiausintakiai pasalinti), viskas kita.. tfu tfu tfu.. gerai, visi tyrimai gerai.. O to tyrimo kur gimdos ertme tikrina, tai net nepajutau, taip viskas greitai ir neskausmingai, jokiu nemaloniu pojuciu..

Tai ir svarbiausiai, kad visi tyrimai geri, gal ir man menesio kontraceptiku butu uzteke, bet mes vaziuojam tuoj gimtinen pasivieset, tai viskas derinama prie keliones grafiku, grisim ir iskart, o iki to laiko liepta sedet ant kontraceptiku.
Mano amzius gal neleidzia ilgo protokolo, bet gydytojams geriau zinot, kaip nekeista apie protokolus nete jokios info.
As pirmo vizito buvau kovo 10 d.,manau, kad viskas gan greitai vyksta.
blush2.gif [COLOR=yellow]o pas mane problemos analogiskos tavosioms. drinks_cheers.gif .
Atsakyti
Saule3, ziuriu nuotykiai su gonalio leidimusi tesiasi lotuliukas.gif
Jetau, kap linkiu tau sekmes ketvirtadieni wub.gif


Dekui tau, Zajoncku 4u.gif ... Tikiuosi bus ka ispunktuoti ir isodinti doh.gif, nes jau sis IVF'as tai tikrai su nuotykiais smile.gif.

Jau ir tavo startas ne uz kalnu wub.gif. Laikysiu kumstukus is visu jegu mirksiukas.gif...
Atsakyti
Sveikutes mergytes 4u.gif


Kaip laikotes? matau kad nemazai yra, kurioms jau pavyko, kaip smagu wub.gif

As tik noriu pasakyti toms, kurios darosi Jav IVF, nes ir dariausi tik Teksase. Cia daktarai labai geri, tik gaila niekas nekompencuoja situ proceduru. Man taip taip dare opercijas. Pirmiausia istyre, kokios problemos, o tada tik pradejo ivf cikla. Visa gyvenima visi daktarai sakydavo kad as sveika kaip ridikas, o pasirodo mano gimda buvo su pertvara, ir niekas nemate, todel gal ir negalejau susilaukti vaikuciu. Dabar viskas tvarkoje, ir neuzilgo ant rankyciu turesiu savo dukryte, Vaje kaip pagalvoju kaip greitai eina laikas, tika dziaugiausi teigiamu HCG, o jau ruosiuosi gimdymui, juk liko tik 2 menesiukai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(EvelinaZ @ 2008 05 19, 23:06)
Sveikutes mergytes  4u.gif
Kaip laikotes? matau kad nemazai yra, kurioms jau pavyko, kaip smagu  wub.gif

As tik noriu pasakyti toms, kurios darosi Jav IVF, nes ir dariausi tik Teksase. Cia daktarai labai geri, tik gaila niekas nekompencuoja situ proceduru. Man taip taip dare opercijas. Pirmiausia istyre, kokios problemos, o tada tik pradejo ivf cikla. Visa gyvenima visi daktarai sakydavo kad as sveika kaip ridikas, o pasirodo mano gimda buvo su pertvara, ir niekas nemate, todel gal ir negalejau susilaukti vaikuciu. Dabar viskas tvarkoje, ir neuzilgo ant rankyciu turesiu savo dukryte, Vaje kaip pagalvoju kaip greitai eina laikas, tika dziaugiausi teigiamu HCG, o jau ruosiuosi gimdymui, juk liko tik 2 menesiukai  wub.gif

Sveika
Smagu, kad rado problema ir baigtis thumbup.gif . As del to ir klausiau Mata Hari kurioj ji valstijoj, buvo idomu patirtis kitur. Negaliu kalbet uz ja, nezinau ar turi draudima, bet abi esam valstijoj, kuri yra priemus seimos aktus, kurie ipareigoja kiekviena draudima dengti sias proceduras IL.
Man asmeniskai dengia viska, isskyrus PGD ir uzsaldyma, dengia donorus, surogatine motina, is kisenes ne daugiau 1000 mums gali iskrapstyt per metus.
Sekmes!!
Atsakyti
QUOTE(gerve @ 2008 05 19, 22:26)
As pirmo vizito buvau kovo 10 d.,manau, kad viskas gan greitai vyksta.
  blush2.gif [COLOR=yellow]o pas mane problemos analogiskos tavosioms. drinks_cheers.gif .

as vasari pradejau vaikstineti.. tai tada pas tave dar greiciau smile.gif

QUOTE(EvelinaZ @ 2008 05 19, 23:06)
jau pavyko, kaip smagu  wub.gif

As tik noriu pasakyti toms, kurios darosi Jav IVF, nes ir dariausi tik Teksase. Vaje kaip pagalvoju kaip greitai eina laikas, tika dziaugiausi teigiamu HCG, o jau ruosiuosi gimdymui, juk liko tik 2 menesiukai  wub.gif

EvelinaZ, labai dziugu uz tave thumbup.gif Noreciau tiketis, kad ir man pavyks.. Noreciau paklausti, kada tau pradejo duoti progesterona ir kokiu budu?

QUOTE(gerve @ 2008 05 19, 23:38)
Negaliu kalbet uz ja, nezinau ar turi draudima, bet abi esam valstijoj, kuri yra priemus seimos aktus, kurie ipareigoja kiekviena draudima dengti sias proceduras IL.
Man asmeniskai dengia viska, isskyrus PGD ir uzsaldyma, dengia donorus, surogatine motina, is kisenes ne daugiau 1000 mums gali iskrapstyt per metus.

As pati perku sau draudima (Unicare), mano IVF nedengia, mokam is savo kisenes.(Su vaistais suma JAV sudaro apie 17-23 tukst. USD) Bet, kadangi atitinku tam tikrus kriterijus (esu jau gimdziusi, pakankamai jauni su vyru iki 35, apart kiausintakiu nebuvimo neturiu kitu problemu) man pritaikoma vadinama study programa, kuri dengia puse sumos.. kadangi sutaupom beveik 12 000 USD, sutikom.. Del to ir mane domina, kokiu budu ir kada duodamas progesterono hormonas (LT ir JAV). Butent as (jei pavyks pastoti) "bandysiu ant saves" nauja jo suteikimo buda - vaginalini zieda. Zinau, kai kur naudojamos progesterono zvakes..
Atsakyti
QUOTE(EvelinaZ @ 2008 05 19, 22:06)
Sveikutes mergytes  4u.gif
Kaip laikotes? matau kad nemazai yra, kurioms jau pavyko, kaip smagu  wub.gif

As tik noriu pasakyti toms, kurios darosi Jav IVF, nes ir dariausi tik Teksase. Cia daktarai labai geri, tik gaila niekas nekompencuoja situ proceduru. Man taip taip dare opercijas. Pirmiausia istyre, kokios problemos, o tada tik pradejo ivf cikla. Visa gyvenima visi daktarai sakydavo kad as sveika kaip ridikas, o pasirodo mano gimda buvo su pertvara, ir niekas nemate, todel gal ir negalejau susilaukti vaikuciu. Dabar viskas tvarkoje, ir neuzilgo ant rankyciu turesiu savo dukryte, Vaje kaip pagalvoju kaip greitai eina laikas, tika dziaugiausi teigiamu HCG, o jau ruosiuosi gimdymui, juk liko tik 2 menesiukai  wub.gif

O tau nesalino pertvaros,man labai idomu ,nes mano drauge turi tokia problema ir yra pasimetusi .Ka daryti?
Atsakyti
.. Del to ir mane domina, kokiu budu ir kada duodamas progesterono hormonas (LT ir JAV). Butent as (jei pavyks pastoti) "bandysiu ant saves" nauja jo suteikimo buda - vaginalini zieda. Zinau, kai kur naudojamos progesterono zvakes..
[/quote]


LT man buvo paskirta "Crinone 8% Progesterone Vaginal gel 1.125 g". punkcija buvo 13 c.d. pradejau detis prog 15c.d.,įsodino 16 c.d.
Atsakyti