Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Sveikutes smile.gif ,
prisiduodu ir as su savo info...
Atsisildziau snaigutes (kaip ir visada, viskas buvo gerai - atsilo 100 procentu, dar pasidalijo), susidejau, o siandien -10 d., kaip ir priklauso jau eilini karta laukiu mmm...Visa nakti ziauriai pyle prakaitas, krenta ruzavas Crinonas...
Nepradekite cia manes labai uzjausti (taupykit vieta eteryje geroms naujienoms), nes man saves jau ir taip truputi gaila...Na ir siaip - negi pirmas kartas...
Atsakyti
QUOTE(kistex @ 2008 06 11, 16:15)
Gal kas galit papasakoti kokia buvo savijauta po nesekmingo IVF veluojant mmm. Man siandien 45 diena be mmm, siaip budavo 27-30 dienu ciklas. Maudzia pilvo apacia, alkio priepuoliai aplanko, siandien pvz puoliau cesnakus, atrodo galeciau kaip obuoli valgyti. Panasu i klimakso pozymius doh.gif



ar bandei pasidaryti testa? Jeigu ne tai pasidaryk testa, buna gi stebuklu wub.gif



Meduna console.gif



Žieminuke, Zajončku sekmingo isodinimo, lengvo laukimo ir paciu geriausiu rezultatu 4u.gif



Mata Hari linkiu kad abu ir pasiliktu pilvelyje visiems devyniems menesiams 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Madissa @ 2008 06 11, 17:59)
Puikus turtas abiejų mergaičių  thumbup.gif Sėkmės jums dideliausios wub.gif

O aš šiandien pradedu savo anrąjį bandymą, kažkodėl nejaučiu didelio užsidegimo, darausi tam kad nestovėt vietoj, tikėjimas kažkur pradingęs  smile.gif


Žinai, aš irgi 2IVF dariausi be entuziazmo, tiesiog žinojau, kad jei nepasiseks - pasaulis nesugriūs ir tikrai nepulsiu į depresiją, o toliau gyvensiu pilnavertį gyvenimą. Be to, niekada neleidau, kad IVF procesas, mintys apie jį užimtų visą mano laiką. IVF užimdavo tik labai nedidelę dalį mūsų su vyru gyvenime. Čia tikrai ne joks patarimas, tiesiog rašau, kaip buvo man. Suprantu, kad ne visos mergaitės vienodai reaguoja. Tiesiog 2 IVF metu buvau apatiška ir rami "kaip belgas" smile.gif Antras kartas man buvo sėkmingas.
Nežinau, kodėl čia taip parašiau... Tiesiog labai noriu, kad visoms jums pasisektų ir belaukdamos rezultatų, nepergyventumėte ir neieškotumėte kažkokių "blogų" požymių. Kaip sakė vienas protingas žmogus: "Kam nervuotis ir pergyventi dėl to, ko negali pakeisti".
Mergaitės, visoms linkiu didžiausios sėkmės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pajuodėlė: 12 birželio 2008 - 10:17
Meda-1, gal ne pirmas kartas, bet gal paskutinis.. kai savęs taip gaila...
Gi turi būti kažkada ir laiminga pabaiga? mirksiukas.gif ir kodėl ne šį kartą? Kol neparplaukei, tol laikau tave nestuke.gif
Atsakyti
As jau su naujienom: apsivaisino 10 bet tik su ICSI pagalba, paprastuoju budu nei viena neapsivaisino.
Kaip gyd. sake, rezultatas geras. Tikiuosi, kad is tu 10 rytojui bus ka isodinti smile.gif
Na va, viena diena kaip ant adatu jau praejo, laukiu rytojaus.

Aciu merginoms uz palaikyma wub.gif

O Zieminukei kaip sekasi idomu g.gif
Atsakyti
Madissa linkiu kad si karta taip ramiai ir sulauktum auksto HCG wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ritulkaa @ 2008 06 12, 12:12)
Madissa linkiu kad si karta taip ramiai ir sulauktum auksto HCG  wub.gif



Ačiū smile.gif
Atsakyti
Mums apsivaisino 9. Pusei taikė ICSI, pusei natūraliai. Sakė, nekokia buvo sperma, bijojo, kad neapsivaisins. Su ICSI apsivaisino 6, natūraliai 3. Labai tikiuosi ryt bus ką įsodinti (praeitą kartą iš 5 apsivaisinusių tiko 2 įsodinimui: 7 ir 8 ląstelių). Įdomu tik kas galėjo pakenkti vyro spermai, nes šiaip jo lyg ir normali. Gal stresas, nes pirmą kartą vienas ruošė (kol mane punktavo). Kažin kaip už ICSI jie ims, ar pilną kainą ar puse?
Zajončku, sėkmės ryt ir ateinančius 9 mėnesius 4u.gif
Kaip viskas sėkėsi pranešiu pirmadienį (darys kaklelio diliataciją), nes savaitgalį nedirbu, neturėsiu galimybių.
Visoms laukiančioms, startuojančioms iš visos širdies linkiu sėkmės. Gi turi mums pagaliau pavykti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žieminukė: 12 birželio 2008 - 12:14
Žieminuke, Zajončku... jau viską padarėt ką galėjot, dabar belieka tik laukti.
Spaudžiam kumščius už jus. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pajuodėlė @ 2008 06 12, 11:17)
tiesiog žinojau, kad jei nepasiseks - pasaulis nesugriūs ir tikrai nepulsiu į depresiją, o toliau gyvensiu pilnavertį gyvenimą. Be to, niekada neleidau, kad IVF procesas, mintys apie jį užimtų visą mano laiką. IVF užimdavo tik labai nedidelę dalį mūsų su vyru gyvenime. Čia tikrai ne joks patarimas, tiesiog rašau, kaip buvo man. Suprantu, kad ne visos mergaitės vienodai reaguoja. Tiesiog 2 IVF metu buvau apatiška ir rami "kaip belgas" smile.gif 

sitoks mastymas yra didziausia mano siekiamybe blush2.gif tai tikrai labai prisideda prie sekmes. Tik kaip ta makaule priverst taip mastyt fool.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti