Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų džiovinimas fenu

Sveikos, ar dziovinate savo vaikui (mano 2.5 metu) po maudymo plaukus fenu?
labai idomu butu suzinoti.
mes iki siol dziovinom be feno, o dabar galvoju gal isbandyti fena.
Atsakyti
QUOTE(Irute @ 2008 05 19, 23:36)
Sveikos, ar dziovinate savo vaikui (mano 2.5 metu) po maudymo plaukus fenu?
labai idomu butu suzinoti.
mes iki siol dziovinom be feno, o dabar galvoju gal isbandyti fena.

Net i galva tokia mintis nesove,kad vaikui fenu dziovint plaukus doh.gif
Atsakyti
Maniškė tai iki šiol dar buvo "pusplikė", bet kai plaukučių daugėja, man kyla klausimas, kaip juos išdžiovinti, kad nespėtų sušalti g.gif O ypač, kai plaukeliai būna ilgi unsure.gif
Atsakyti
Nu dar ką prigalvokit doh.gif Gi fenas plaukus sausina, o mažylių plaukai ir taip silpnučiai, kam gadinti? Aš pati su fenu nedžiovinu plaukų, tai vaikui tuo labiau nedžiovinsiu. Išdžius ir taip, gi ne 3 dienas džiūna, o kambary vargu, ar sušals.
Atsakyti
QUOTE(Sandruliukas @ 2008 05 20, 10:10)
Net i galva tokia mintis nesove,kad vaikui fenu dziovint plaukus doh.gif


Tai gal tavo vaikas tik 5 plaukus ant galvos turi tai ir nereikia ju dziovinti. Plaukai plaukams nelygu ir ner cia ko stebetis. As savajai dziovinu nuo beveik 2 metuku, sunkiai dziusta nes pas ja visa kupeta tu plauku ir jie iki juosmens ir garbanoti, tenka ir balzama naudoti, nes kitaip ziauriai veliasi...
Atsakyti
QUOTE(zabava @ 2008 05 20, 09:50)
Tai gal tavo vaikas tik 5 plaukus ant galvos turi tai ir nereikia ju dziovinti. Plaukai plaukams nelygu ir ner cia ko stebetis. As savajai dziovinu nuo beveik 2 metuku, sunkiai dziusta nes pas ja visa kupeta tu plauku ir jie iki juosmens ir garbanoti, tenka ir balzama naudoti, nes kitaip ziauriai veliasi...

Nereikia pult izeidinet,nesakiau kad pas mano dukryte 5 plaukai,jeigu ka jau pinu kasytes tongue.gif Ir tikrai nezadu ziovint fenu ir alint plaukuciu,as niekur neskubu,plaukai savaime isdziuna.
Papildyta:
Ir beja.gali dziovint kiek nori,as juk tau neliepiu nedziovint.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2008 05 20, 08:37)
Išdžius ir taip, gi ne 3 dienas džiūna, o kambary vargu, ar sušals.

Pvz., man šalta kambary su šlapiais plaukais, nors ir ne tris dienas džiūsta mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu mamytes uz palaikyma, nes cia jau ziuriu pradejo kai kurios juoktis is tos mano minties.
musu dukriukas daug plauku turi, ir maza to persirgo du kartus is eiles, ir galva neplauta buvo jau ilga laika, reiktu dabar plauti, o bijau kad nesusaltu, todel ir pagalvojau gal su fenu bus viskas greiciau.
nuraminot mane tos kurios dziovina plaukucius su fenu, pabandysim ir mes.
aciu uz komentarus.
Atsakyti
Retsykiais džiovinant gal labai ir nepakenks, bet, manau, nereikėtų tuo piktnaudžiauti, nes iš karto žalos nesimatys, bet po keleto metų, kas žino kaip tie plaukučiai atrodys.... g.gif
Atsakyti
Tik po baseino isdziovinu fenu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(joviliukste @ 2008 05 20, 14:22)
Tik po baseino isdziovinu fenu  mirksiukas.gif

as po baseino irgi salto oro srove isdziovinu iki galo,nes kol as susiruosiu,jaiir su ranksluosciu pradziuva,tada tik ispuciame ir psio.bet kadangi daznai i baseina neiname,tai ir tokiu drastisku veiksmu pries vaiko garbanas nesiimame.o salta tai suaugusiems,atsiminkite ar jums vaikysteje daznai salta budavo?laksto,duodasi,kovo menesi jau leisk issimaudys upeje 4u.gif todel i vaika reikia ziureti vaiko akimis,manoji ir namie pristoja,kad 'veja paleisciau',bet lygiai taip pat pristoja prie kavos,ar taures vyno-tai nereiskia,kad gauna ko uzsimano ir tiek.pakalbu,paaiskinu,kad tik baseine galima,nes per lauka eisime ir viskas-tiek tos bedos.na buna ir asaru,bet pas kuri vaika ju nera? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledietė @ 2008 05 20, 14:06)
o salta tai suaugusiems,atsiminkite ar jums vaikysteje daznai salta budavo?laksto,duodasi,kovo menesi jau leisk issimaudys upeje 4u.gif todel i vaika reikia ziureti vaiko akimis,

Aš tai atsimenu, kaip jūroj violetinėm lūpom ir drebanti sėdėdavau. Bet kažin, ar tai reiškė, kad man nešalta buvo doh.gif
Atsakyti