Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių muzikantai

QUOTE(dusaras @ 2008 06 17, 00:05)
sveiki.

na ka.. as jau po veseles..
tad drasiai galiu rekomenduoti energy. Kam reikalingi NE  "po stikliuka" ir panasiai (nors gal ir sugebetu) tikrai tiks! Taciau yra vienas niuansas, jei imt tai pilna sastata (klavisai, solo gitara, bugnai ir saksas), nes manau tik tada jie geriausiai skamba.
tai tiek.
sekmes jums renkantis.


O kiek kainavo sitas malonumas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(diuma82 @ 2008 06 13, 20:02)
Sveikos visos mielosios mamytes, istojau i si kluba tik kelios akimirkos, noredama pasidalinti su jumis nekokiais ispudziais apie muzikantus, pasivadinusius "Svajoklis". ....patikekite, juos pamacius musu sventes diena, buvo visi sokiruoti. Be dantu, su kiemo drabužiais.Jie atvyko i vieta jau 15h, tikriausiai, kad galetu "apsiforminti".

vajej blink.gif nu kaip kokiam baisiam kosmare
Atsakyti
dabar kai jau po visko tai galiu tikrai rekomenduoti grupe Retro is Kauno thumbup.gif viena forumiete graziai atsiliepe ir mane suviliojo biggrin.gif labai linksmi kalbus vyrukai, gali pravesti visa vakara, juokeliai nenuvalkioti, neragina vis gert,tariasi su pirsliais ka kada daryti, ko nedaryti, pirsliene irgi labai dziaugesi, o muzika tai ir senelius ir jaunima uzvede, taip visi smagiai sokome ir nebuvo jokiu ciastuskiu drinks_cheers.gif labai bijojau, nes tik pagal intenauto rekomendacijas samdemes juos, bet tikrai nenuvyle biggrin.gif zodziu, tikrai puikus vestuviu muzikantai, o kaina tai palyginus juokinga biggrin.gif
tai va,kiek daug prirasiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(avietia @ 2008 06 18, 21:48)
dabar kai jau po visko tai galiu tikrai  rekomenduoti grupe Retro is Kauno  thumbup.gif  viena forumiete graziai atsiliepe ir mane suviliojo  biggrin.gif  labai linksmi kalbus vyrukai, gali pravesti visa vakara, juokeliai nenuvalkioti, neragina vis gert,tariasi su pirsliais ka kada daryti, ko nedaryti, pirsliene irgi labai dziaugesi, o muzika tai ir senelius ir jaunima uzvede, taip visi smagiai sokome ir nebuvo jokiu ciastuskiu  drinks_cheers.gif  labai bijojau, nes tik pagal intenauto rekomendacijas samdemes juos, bet tikrai nenuvyle  biggrin.gif  zodziu, tikrai puikus vestuviu muzikantai, o kaina tai palyginus juokinga  biggrin.gif
tai va,kiek daug prirasiau  doh.gif



O kas yra jei ne paslaptis "kaina tai palyginus juokinga"? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mes sy savaitgaly sventeme brolio vestuves, kuriose grojo grupe SVAJOKLIS as vestuvese buvau pirsliene super muzikantai buvo daug zaidimu pravede visas vestuves, super muzikantai drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mes savo vestuvem uzpirkom grupe 16Hz.Kiek teko girdet is vienos moteriskes,kuri dirbo vestuviu seimininke,kad linksmiausios vestuves budavo tuomet kaip koncertuodavo butent si grupe ir ZENTAI,na kur per sveikinimu koncertus daznai groja smile.gif Tai va mes irgi susigundem tais 16Hz.Bet kaip suzinojo visa gimine kas per muzikantai bus,tai labai nusivyle,atseit kaip cia daba bus,juk jie netradiciniai vestuviu muzikantai.Visi labai pesimistiskai nusiteike,ypac pirsliene,dar su jais nepasikalbejo,o jau baisiausiai pergyvvena.As net pati supanikavau. g.gif Gal kam teko is merginu dalyvaut vestuvese kur grojo sie muzikantai ar patys savo vestuvese turejot.Pasidalinkit ispudziais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LauraU @ 2008 06 23, 14:48)
Bet kaip suzinojo visa gimine kas per muzikantai bus,tai labai nusivyle,atseit kaip cia daba bus,juk jie netradiciniai vestuviu muzikantai.Visi labai pesimistiskai nusiteike,ypac pirsliene,dar su jais nepasikalbejo,o jau baisiausiai pergyvvena.As net pati supanikavau. g.gif G

Pirmiausiai tai siūlau piršlienę pakišt po kubilu ir palaikyt kokią savaitę. Kad nusiramintų cool.gif Paskui po vieną ten pat grūsti svečius. O pačiai- nustoti panikuoti, nes muzikantai tikrai šaunūs jauni vyrukai, be fanaberijų, išsišokimų ir su geru energijos užtaisu mirksiukas.gif
Atsakyti
gerai pasakyta 4u.gif lotuliukas.gif
pati labai megstu sia grupe, teko ant vienos scenos kartu sokti, nerealiai limksmi, manau kad tikrai nenuvisl smile.gif
pati norejau juos samdytis, deja, biudzetas nelabai leido, bet galbut metiniu proga, jau ir galesim, nes planujam garsiai metines atsvesti mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
ACIU MERGINOS UZ PALAIKYMA ax.gif console.gif Po vestuviu butinai parasysiu savo atsiliepimus apie muzikantus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2008 06 15, 19:55)
Man tai nerealūs buvo Presto. Juos pasamdėm ir mano puseserės vestuvėm(aš kaip ir visas jai vestuves suplanavau ir suorganizavau, nes ji anglijoje gyveną, ir ant galo dar piršliais eisim doh.gif ) tai pasiskambinau šiaip paplepėti, ir pasikalbėt apie šventįės vedimą, kas mūm priklauso, ko norėčiau iš jų ir t.t.
Tai mane kas nustebino, kad iškart pasisvekino mano vardu, kad atsimena kas tokie čia ir t.t. juk praeina vestuvių jie krūvas doh.gif pakalbėjom pirmą apie gyvenimą ir t.t.
Ir ant galo susitarėm dar susitikti prieš vestuves kad viską smulkiai aptarti, kad man reiktų jiem atšviesti visą scenarijų, kad žinotų jie kada mes ką norim pasakyt ir t.t.

Na žodžiu super super man jie, ir mūsų vestuves pravedė įspūdingai, tiesiog liko mūm draugai, o aš juos užmačiau paprasčiausiai kauno vienuose berneliuose blush2.gif

as juos bajorkeimi maciau ,labai patiko ax.gif
gal galima butu ju numeriuka tel.? ir kiek kainavo tas malonumas?
nes jauciu kad jie nepigus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledi @ 2008 06 23, 21:14)
as juos bajorkeimi maciau ,labai patiko ax.gif
gal galima butu ju numeriuka tel.? ir kiek kainavo tas malonumas?
nes jauciu kad jie nepigus g.gif


Va rašau numeriuką 869682075 čia muzikanto raimundo. Mes juos ėmėm be tos moters ir mūm pernai kainavo 2000lt šiais metais jie gros pas mano puskę vestuvėse ir kainuos jau 3000lt 4u.gif kaina mano akim žiūrint košmariška, bet tikrai verta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2008 06 24, 02:15)
Va rašau numeriuką 869682075 čia muzikanto raimundo. Mes juos ėmėm be tos moters ir mūm pernai kainavo 2000lt šiais metais jie gros pas mano puskę vestuvėse ir kainuos jau 3000lt 4u.gif  kaina mano akim žiūrint košmariška, bet tikrai verta rolleyes.gif

aha aciu smile.gif
bet as tos moters noriu, labai jau graus jos man balsas blush2.gif
Atsakyti