Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių muzikantai

Mergaites, gal zinote ka apie BUGSDOM ar BUGSBAND is Klaipedos?Kainos tai uzsprase nerealios, tai butu idomu suzinoti, ka jie ten tokio nerealaus groja. Is anksto dekoju
Atsakyti
Buvo jau daug atsiliepimu apie sia grupe. Paieskok temoje "Netyradiciniai muzikantai" thumbup.gif
Vat cia:http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=218937
Man teko juos girdeti klube, labai patiko thumbup.gif
O kiek ta "nereali kaina" jei nepaslaptis? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pasaulisgrazus: 04 liepos 2008 - 23:04
Ieskau " liutukes su sypsena". Atsiliepk! smile.gif kaip pavyko vestuves ? kokius muzikantus radai? ar likai patenkinta?
Atsakyti
Labukas visoms!

gal esat kuri nors girdejus apie grupe ''Antraktas''?

pasidalinkiit ispudziais smile.gif
Atsakyti
Apie Antraktą buvo rašyta ir ne kartą. Paieškok atsakymo senesmėse temose mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(BaMbiZe @ 2008 07 01, 18:43)
Nu bet ir kainos  blink.gif 
Mes sutarėm už 1100lt dvi dienas  rolleyes.gif  Muzikantai tradiciniai, vestuviniai smile.gif sakė gros tai ką panorėsime  thumbup.gif



Ogo, kaip fainiai. O jie i Klp nevaziuoja, nzn? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Esteltida @ 2008 07 05, 17:50)
Labukas visoms!

gal esat kuri nors girdejus apie grupe ''Antraktas''?

pasidalinkiit ispudziais  smile.gif


Grojo mano vestuvese jie
profesionalus, Viktorijos labai stiprus balsas
Atsakyti
Vedžiau vestuves su muzikantais iš Klaipėdos muzikinio teatro.
Buvau sužavėta. Taip gerai mūsų programos derėjo kartu, viena kitą papildė. Labai profesionalūs balsai, o kai jauniesiems skyrė F.Sinatros dainą ir atliko solo kaip operos scenoje...visiems žadą užėmė.
Jų repertuaras įvairus, turi jumoro jausmą.
Atsakyti
verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif Pdekit verysad.gif Nu kosmaras kazkoks mano vestuves rugpjucio 30 dieną. Na mano busimas vyrelis buvo uzsiemes tvarkyti reikalus su muzikantais , kaip jums manot ar juos turime.... Zodziu gal galite kokiu numeriuku muzikantu parasyti , gal dar iseis atrasti laisvu verysad.gif o ir geresniu norisi.. padekit cray.gif
Mes is klaipedos esame
Atsakyti
Vestuvių muzikantų temose tikrai pilna telefono numerių. Susirink juos ir skambink visiems iš eilės. Kaip suprantu, dabar jau neina kalba apie tai, kad ar vienoks stilius nepatinka, ar kitoks. Reikia tiesiog muzikantų. Skambink visiems iš eilės, tikrai kažką rasi. Lietuva nėra tokia jau didelė, kad ir iš kitų miestų atvažiuos, jei bus laisvi.

Linkiu sėkmingų ir lengvų paieškų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylaniuks @ 2008 07 08, 14:56)
verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  Pdekit  verysad.gif  Nu kosmaras kazkoks mano vestuves rugpjucio 30 dieną. Na mano busimas vyrelis buvo uzsiemes tvarkyti reikalus su muzikantais , kaip jums manot ar juos turime.... Zodziu gal galite kokiu numeriuku muzikantu parasyti , gal dar iseis atrasti laisvu  verysad.gif  o ir geresniu norisi.. padekit  cray.gif
Mes is klaipedos esame



Bet jie manau nepigus ar ne....
Atsakyti
Vienintelis kelias - skambinti ir klausti. Susirask krūvą telefonų šioje ir ankstesnėe temose. Dar vestuvėms skirtų puslapių yra nemažai. Apie muzikantų darbo kokybę tikrai negaliu pasakyti (ypač apie dar laisvus), bet gal vis tik rasite kažką normalaus už porieinama kainą. Sedėdama vien tik forume ir laukdama, kol kas nors padarys tą darbą, gali likti tikrai be muzikantų. Bet dabar tai dar pakankamai laiko turi. Viską galima spėti susitvarkyti mirksiukas.gif
Atsakyti