Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių muzikantai

QUOTE(BaMbiZe @ 2008 07 01, 18:43)
Nu bet ir kainos  blink.gif 
Mes sutarėm už 1100lt dvi dienas  rolleyes.gif  Muzikantai tradiciniai, vestuviniai smile.gif sakė gros tai ką panorėsime  thumbup.gif

Sveika. Norejau paprasyti gal gali atsiusti tu muzikantu tel nr. blush2.gif Aciukas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Šilko Namai @ 2008 07 04, 10:42)
Teko dalyvauti, nusiteikimas juos pamačius buvo tas pats (ne mano stiliaus muzika), bet tikrai labai smagiai pagrojo, visai kitokias dainas, negu jų asmeninis repertuaras, ir tokių ,,ala liaudiškų" bet pakankamai moderniai. Man labai  thumbup.gif

Sveika, gal galiu paklausti kokia kaina 16Hz.? g.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2008 07 11, 19:46)
vienas bus?



Pirma diena dviese buhs,dar su saksofonistu tokiu. O antra nusprendem , kad jo vieno uzteks... Zinai gal ji?
Atsakyti
Pas mus bus grupe ''Antraktas'' . Vyras ir moteris dainuoja. Veda ir vestuviu vakara. 2000lt . Jau buvom susitike mes su tuo vyru. Normaliai viska apkalbejom. Avansa padavem ir sutartele pasirasem. Ziuresim kaip bus , po vestuviu duosiu zinoti kaip jie ... jei kam idomu bus. O gal esat siaip kas kokiu atsiliepimu apie ta grupe girdeje? butu idomu ax.gif bent kiek as girdejau tai geri jie. smile.gif
Vilnius.
Atsakyti
O gal ka esate girdeje apie krupaviciu?
Atsakyti
QUOTE(Mylaniuks @ 2008 07 13, 08:59)
Pirma diena dviese buhs,dar su saksofonistu tokiu. O antra nusprendem , kad jo vieno uzteks... Zinai gal ji?

Taip, žinau. Bet nežinau, ką pakomentuot. Na, tikrai neliaupsinčiau, normalus vestuvinis muzikantas.
Atsakyti
Na visai neblogai, geriau negu nekoks biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos.

As jau savo vestuves atsvenciau ir noreciau pasidalinti savo nuoskaudomis del muzikantu. Pas mus buvo grupe Credo. doh.gif Gyvenime nenoreciau matyti Arvydo savo akyse. Visa vakara tik gadino, o ne svente kure. Labiau pasikelusiu muzikantu ir Kauno dar neteko matyti. blink.gif Nei puses sumos,kuria jie ima uz vestuves jie neverti. doh.gif Kai taremes buvo kalbeta, kad pas mus nebus pirsliu ir jokiu poru, ir liudininkais sutiko buti, tik su salyga, kad nereikes jokiu ceremoniju atlikineti. Ir tik grize i sventes vieta dar karta muzikantams tai primine, bet jie lyg tycia visa vakar pirslelis pirsliene, pirma pora antra pora. Turi ismoke viena senariju ir nemoka improvizuoti be pirsliu.

Balsa turi gera mergina, Arvydas seip sau, tik pritarianis. Bet kas is tu balsu, jei dainu zodziai nezinomi arba jos daugiausia letos, visiskai nemokejo isjudinti sveciu. Jau lyg susikviecia visus sokti ir pradeda apie zilas galvas dainuoti, tai visas jaunimas ir i lauka, nieks nesoka. Ir seip visas dainas galima ant pirstu suskaiciuoti, nes daznai dare pertraukeles. O kompanija buvo ne ta kuri nemoka linksmintis. Musu draugai, kai tik muzikantai nuejo miegoti, isijunge maga ir patys prasoko ir pradainavo iki 6 val ryo.

Sventes vietoj truputeli buvo problemu su elektra. Karts nuo karto sekundej dingdavo elektra. Tai ponai muzikantai buvo labai nepatenkinti, kad negali parodyti viso savo galingumo. Kaip sakant blogam sokejuj ir k** trukdo sokti. Ponas Arvydas savo nepasitenkinima sugebejo papasakoti visiems sveciams, kaip jam cia yra prastai, kaip jis groja geriausiose salese ir koks jis yra geras, nors nelabai kas jo ir klause. Kazkaip sveciai nelabai pastebejo, kad kazkas ne taip su ta elektra.

Vakaro vinis buvo, kai priejo ponas Arvydas ir pasake, kad jau jie ruosiasi vaziuoti namo, nors buvo tartasi, kad ir ryte jie pakels svecius ir susodins uz stalo. Pries vestuves buvom pasirase sutarti,kurioje svarbiausias akcentas buvo kaina, kad nesikeistu, nes nelabai norejo man tikslios sakyti. Mazdaug vestuviu diena pasakysiu kiek kainuos. Kadangi issireikalavau popieriuko, kur butu parasyta suma i kitas salygas nekreipiau demesio. Dar pries kelias dienas buvo kalbeta kur atvaziuoti, kada ir kad reiks antra diena dar truputi pagroti. Ir kai pasake, kad neatsimena, kad butu su manim kalbejes, tai man buvo sokas. Bet kadangi mes nemokejom jam pinigu ta pati vakara, tai labai nepatenkinti sutiko buti ir ryte.

Taigi mergaites pasimokykit is mano klaidu: 1. Nesamdyti grupes Credo; 2. Surasyti sutarti tiksliai tiksliai su visomis smulkmenomis apie kurias kelbejot, sutartyje pamineti atliekamu dainu skaiciu ir butu gerai, kad turetumete savo norimu dainu sarasiuka. 3. Atsiskaitinekite, tik tuomet kai bus iki galo atlikta programa.

Visom, kurios dar laukia savo dienos, linkiu geros sventes ir geru muzikantu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bagyraa @ 2008 07 14, 21:09)
Sveikos.

As jau savo vestuves atsvenciau ir noreciau pasidalinti savo nuoskaudomis del muzikantu. Pas mus buvo grupe Credo.  doh.gif  Gyvenime nenoreciau matyti Arvydo savo akyse. Visa vakara tik gadino, o ne svente kure. Labiau pasikelusiu muzikantu ir Kauno dar neteko matyti.  blink.gif  Nei puses sumos,kuria jie ima uz vestuves jie neverti.  doh.gif  Kai taremes buvo kalbeta, kad pas mus nebus pirsliu ir jokiu poru, ir liudininkais sutiko buti, tik su salyga, kad nereikes jokiu ceremoniju atlikineti. Ir tik grize i sventes vieta dar karta muzikantams tai primine, bet jie lyg tycia visa vakar pirslelis pirsliene, pirma pora antra pora. Turi ismoke viena senariju ir nemoka improvizuoti be pirsliu.

Balsa turi gera mergina, Arvydas seip sau, tik pritarianis. Bet kas is tu balsu, jei dainu zodziai nezinomi arba jos daugiausia letos, visiskai nemokejo isjudinti sveciu. Jau lyg susikviecia visus sokti ir pradeda apie zilas galvas dainuoti, tai visas jaunimas ir i lauka, nieks nesoka. Ir seip visas dainas galima ant pirstu suskaiciuoti, nes daznai dare pertraukeles. O kompanija buvo ne ta kuri nemoka linksmintis. Musu draugai, kai tik muzikantai nuejo miegoti, isijunge maga ir patys prasoko ir pradainavo iki 6 val ryo.

Sventes vietoj truputeli buvo problemu su elektra. Karts nuo karto sekundej dingdavo elektra. Tai ponai muzikantai buvo labai nepatenkinti, kad negali parodyti viso savo galingumo. Kaip sakant blogam sokejuj ir k** trukdo sokti. Ponas Arvydas savo nepasitenkinima sugebejo papasakoti visiems sveciams, kaip jam cia yra prastai, kaip jis groja geriausiose salese ir koks jis yra geras, nors nelabai kas jo ir klause. Kazkaip sveciai nelabai pastebejo, kad kazkas ne taip su ta elektra.

Vakaro vinis buvo, kai priejo ponas Arvydas ir pasake, kad jau jie ruosiasi vaziuoti namo, nors buvo tartasi, kad ir ryte jie pakels svecius ir susodins uz stalo. Pries vestuves buvom pasirase sutarti,kurioje svarbiausias akcentas buvo kaina, kad nesikeistu, nes nelabai norejo man tikslios sakyti. Mazdaug vestuviu diena pasakysiu kiek kainuos. Kadangi issireikalavau popieriuko, kur butu parasyta suma i kitas salygas nekreipiau demesio. Dar pries kelias dienas buvo kalbeta kur atvaziuoti, kada ir kad reiks antra diena dar truputi pagroti. Ir kai pasake, kad neatsimena, kad butu su manim kalbejes, tai man buvo sokas. Bet kadangi mes nemokejom jam pinigu ta pati vakara, tai labai nepatenkinti sutiko buti ir ryte.

Taigi mergaites pasimokykit is mano klaidu: 1. Nesamdyti grupes Credo; 2. Surasyti sutarti tiksliai tiksliai su visomis smulkmenomis apie kurias kelbejot, sutartyje pamineti atliekamu dainu skaiciu ir butu gerai, kad turetumete savo norimu dainu sarasiuka. 3. Atsiskaitinekite, tik tuomet kai bus iki galo atlikta programa.

Visom, kurios dar laukia savo dienos, linkiu geros sventes ir geru muzikantu  4u.gif

blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
O siaube blink.gif blink.gif Ir kuo jie save laiko???
Pas mus bus tik vienas muzikantas ir atsiliepimu apie ji jokiu tik pora dainu esu girdejus,buvau susitikus ,lyg ir nieko,bet jeigu kas tai su vyru aptareme kad jei prades isidirbinet tikrai pasakysim viso gero schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo redmoonde: 14 liepos 2008 - 20:59
QUOTE(redmoonde @ 2008 07 14, 22:58)
O siaube blink.gif  blink.gif Ir kuo jie save laiko???
Pas mus bus tik vienas muzikantas ir atsiliepimu apie ji jokiu tik pora dainu esu girdejus,buvau susitikus ,lyg ir nieko,bet jeigu kas tai su vyru aptareme kad jei prades isidirbinet tikrai pasakysim viso gero schmoll.gif  schmoll.gif

drinks_cheers.gif PALAIKAU
Atsakyti
QUOTE(bagyraa @ 2008 07 14, 19:09)
kai tik muzikantai nuejo miegoti, isijunge maga ir patys prasoko ir pradainavo iki 6 val ryo.

nu cia tai topas, virsuniu virsune!!!!!!!!!!!!!!!!
turiu daug draugu vestuvininku ( t.y. muzikantu), NIE-KA-DA taip nera buve, kad muzikantai eitu miegoti, o zmones lieka linksmintis. Muzikantas turi islikt paskutinis ant koju. schmoll.gif
Visokiu cia atsiliepimu apie juos skaiciau, ir geresniu, ir blogesniu, tai konkrecios nuomones neturejau, bet dabar tai jau tikrai susidariau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vauga @ 2008 07 15, 08:02)
nu cia tai topas, virsuniu virsune!!!!!!!!!!!!!!!!
turiu daug draugu vestuvininku ( t.y. muzikantu), NIE-KA-DA taip nera buve, kad muzikantai eitu miegoti, o zmones lieka linksmintis. Muzikantas turi islikt paskutinis ant koju.  schmoll.gif
Visokiu cia atsiliepimu apie juos skaiciau, ir geresniu, ir blogesniu, tai konkrecios nuomones neturejau, bet dabar tai jau tikrai susidariau  schmoll.gif

Jei tariamasi iki konkrečios valandos grot, muzikantas neprivalo grot iki tol, kol kiti linksminasi.
Atsakyti