Įkraunama...
Įkraunama...

Similac mišinukai

Sveikutes....

Labai domina similac produkcija..... Mums dar tik menuo bet jau neturiu pienuko, tai tenka maitinti misineliai. Siuo metu geriam semper baby semp 1, bet pradejo sauseti odele, taigi manau reikes rinkti misinelius alergiskiems vaikams..... Semper lietuvoje tokiais neprekiauja....
Taigi noreciau suzinoti ar naudojat similac produkcija ir kokia jusu nuomone apie ja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Akasha @ 2008 05 20, 14:01)
Sveikutes....

Labai domina similac produkcija..... Mums dar tik menuo bet jau neturiu pienuko, tai  tenka maitinti misineliai. Siuo metu geriam semper baby semp 1, bet pradejo sauseti odele, taigi manau reikes rinkti misinelius alergiskiems vaikams..... Semper lietuvoje tokiais neprekiauja....
Taigi noreciau suzinoti ar naudojat similac produkcija ir kokia jusu nuomone apie ja 4u.gif


Mes naudojam Similac,bet teko ju keleta rusiu isbandyti,nes nuo sito kuris turi l.daug gelezies viduriukai kietejo.Siaip niekas tau konkreciai nepasakys ar jis tiks tavo maziukui,kadangi visi kleckiukiai skirtingi,taip kad teks patiems isbandyti ir suzinosit ar geras jis jums ar ne mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu uz atsakyma... smile.gif Reikes bandyti....
Atsakyti
Sveikute! As visada naudodavau Novalac, bet internet suzinojau, kad tokio pieno Lietuvoje nera, tada perejau prie Similac ir jokiu bedu nebuvo, bet tau vertetu su gydytoja pasitarti, nes rusiu visokiu yra, tik gydytoja zinos koki similac tau isbandyti. Sekmes...
Atsakyti
Mes geriam similac nuo pirmo menesio ir jokiu problemu neturejom thumbup.gif
Atsakyti
Aš similaco pradėjau duot nuo 6,5 mėn.su geležimi.Tai mus išbėrė sausom dėmėm.Dabar NAN 2 hipoalerginį geriam.Tai viskas susitvarkė wub.gif
Atsakyti
Labas mamytes 4u.gif
Valgem ir mes similaca,bet mus pradejo berti.Taip ir likau nesupratus ar cia nuo to misinuko ar del to,kad as kazka valgydavau kas netikdavo mano mazylei,mat dar ir pati maitindavau.Galiausiai radau internete straipsniu,kad similac gaminamas is genetiskai modifikuotu produktu doh.gif O dar cia forume (tik tiksliai nepamenu kur) viena mamyte gyvenanti JAV pasakojo,kad pas mus ir Amerikoje tie misineliai labai skiriasi verysad.gif Ji rase,kad ten jie zymimi bio zenklu,o pas mus jo nera doh.gif Mamytes jei norite suzinoti apie GMO,isiveskite google "genetiskai modifikuoti produktai" ir labai nustebsite kuo mes maitiname savo kleckiukus doh.gif Taigi po tokios informacijos nutraukiau maitinima similacu.Tiesa,o valge ji labai skaniai unsure.gif
Atsakyti
As turiu viena drauge, kuri savo mergyte similacu maitina. nors mano mergyte 2 sav. vyresne uz jos, bet jos mergyte sveria 3kg daugiau (maniske 9.5, jos 12.5). jinai pati kaltina misinuka, kad tokia storuliuke lotuliukas.gif
Atsakyti
Na as apie GMO irgi straipsneli skaiciau, bet ten buvo parasyta, kad beveik visuose rasta GMO, cia rusu mokslininkai tyre i europa vezamus vaikiskus maisto produktus doh.gif Tai siuo klausimu tikrai labai liudna.....
O pagal amerikieciu tyrimus, tai geriausiai isgyre tik milumil produkcija......
Taigi net neziinau ka daryti....
Pagalvojau apie galimybe virti klijukus, bet pas mano mazyle yra padidinta rizika elergijai, taigi karves pieno tikrai bijau duoti..... ax.gif
Atsakyti
Mano dukrytė valgo Similac advance 1 nuo gimimo ir iki šiol jokių problemų neturim thumbup.gif
Atsakyti
maniskei nepatiko sis misinelis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurelija_ @ 2008 05 22, 08:49)
As turiu viena drauge, kuri savo mergyte similacu maitina. nors mano mergyte 2 sav. vyresne uz jos, bet jos mergyte sveria 3kg daugiau (maniske 9.5, jos 12.5). jinai pati kaltina misinuka, kad tokia storuliuke lotuliukas.gif

Čia ne nuo mišinio priklauso o nuo vaiko ax.gif Dar kai pati maitinau jis man po 1,5 kg per mėn priaugdavo, su Similacu - po kg... Kiekvienas vaikas yra idividualus ir viską įsisavina savaip, jei ji storuliukė tai ir bus storuliukė kokį mišinį bevalgytų biggrin.gif Draugė dukrytę savo pienu maitina, ji jaunesnė už mano sūnelį, bet sveria daugiau 4u.gif

QUOTE(Rianka @ 2008 06 04, 20:15)
Mano dukrytė valgo Similac advance 1 nuo gimimo ir iki šiol jokių problemų neturim  thumbup.gif


Mes taip šitą geriam. Pasiūlė seselė, pabandėm, kadangi tiko labai tai daugiau ir nebeiškojau 4u.gif Tik nesuvalgo maniškis daug per kartą, arba mišinys sotus, arba tiek mano kleckui tereikia ax.gif
Atsakyti