Įkraunama...
Įkraunama...

Pigi, bet ne prasta 6 dalis

QUOTE(Lena.lt @ 2008 05 23, 10:01)
Nepatiko man nei kauke nei aliejukas is Zolotoj siolk  schmoll.gif
Aliejukas daug geresnis Babuskos Agafjos. Yra Eurokos pirkti, pigesnis nei Zolotoj siolk ir dedisnis kiekis, yra dvieju rusiu aliejuko. Tamsiai rudi buteliukai. Va sitas tai  thumbup.gif


o man visiskai priesingai, zolotoj solk thumbup.gif o tos babuskos tai nei isplaut normaliai, o plaukai vistiek siausenos lieka ir pasipute schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita8352 @ 2008 05 23, 13:05)
o man visiskai priesingai, zolotoj solk  thumbup.gif  o tos babuskos tai nei isplaut normaliai, o plaukai vistiek siausenos lieka ir pasipute  schmoll.gif


Pritariu, nes man užteko panaudoti "babuškos agafijos" "drėkinantį" šampūną, kuris... ne drėkino, o išsausindavo plauką doh.gif

Bet, matyt, kiekvienai savos priemonės tinka, nes kažkada skaičiau, kad "babuškos" kapsulės plaukams neprastos rolleyes.gif
Atsakyti
Gal galite pasiulyti kokia gera drekinancia kaukyte plaukams? Geriau butu, kad kiekis nebutu super didelis, nes jei netiks, nezinosiu kur deti doh.gif (viena tokia bonka jau naudoju depiliacijai lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(Varu @ 2008 05 23, 22:30)
Gal galite pasiulyti kokia gera drekinancia kaukyte plaukams? Geriau butu, kad kiekis nebutu super didelis, nes jei netiks, nezinosiu kur deti  doh.gif  (viena tokia bonka jau naudoju depiliacijai  lotuliukas.gif )

Siuo metu naudoju superdrug kauke su kokosais(droge apie 8lt-375ml). Parasyta kad tai kauke-kondicionierius sausiems, pazeistiems plaukams. Istrikruju is pradziu nieko gero nepastebejau, galvojau kad tikrai prasta(bet laikydavau apie 10min). Va kelis paskutinius kartus palaikiau uztepus apie valanda, tai isplovus plaukai pasakiskai svelnus ir blizgantys. Bet gal kaikurioms bus minusas kad stipriai glotnina plaukus.
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2008 05 24, 14:14)
Siuo metu naudoju superdrug kauke su kokosais(droge apie 8lt-375ml). Parasyta kad tai kauke-kondicionierius sausiems, pazeistiems plaukams. Istrikruju is pradziu nieko gero nepastebejau, galvojau kad tikrai prasta(bet laikydavau apie 10min). Va kelis paskutinius kartus palaikiau uztepus apie valanda, tai isplovus plaukai pasakiskai svelnus ir blizgantys. Bet gal kaikurioms bus minusas kad stipriai glotnina plaukus.


gal dar imestum photo? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 05 24, 13:28)
gal dar imestum photo?  bigsmile.gif

http://images.ciao.c...uct-6678025.jpg desiniausia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2008 05 24, 14:14)
Siuo metu naudoju superdrug kauke su kokosais(droge apie 8lt-375ml). Parasyta kad tai kauke-kondicionierius sausiems, pazeistiems plaukams. Istrikruju is pradziu nieko gero nepastebejau, galvojau kad tikrai prasta(bet laikydavau apie 10min). Va kelis paskutinius kartus palaikiau uztepus apie valanda, tai isplovus plaukai pasakiskai svelnus ir blizgantys. Bet gal kaikurioms bus minusas kad stipriai glotnina plaukus.



As tai sitos "Superdrug" serijos turiu priemones blondinems: sampuna ir krema. Sampunas tai patinka, bet vat kremas nelabai doh.gif
Sorry uz off topic ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Varu @ 2008 05 24, 14:30)
As tai sitos "Superdrug" serijos turiu priemones blondinems: sampuna ir krema. Sampunas tai patinka, bet vat kremas nelabai  doh.gif 
Sorry uz off topic  ax.gif

As kadangi tamsiaplauke tai nebandziau siu. Turbut kaip kam 4u.gif Mano plaukai garbanoti tai man dauguma priemoniu su kokosais labai tinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2008 05 24, 14:37)


dekui:) kazkaip niekada ju nepastebejau g.gif cia naujiena?
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 05 24, 18:55)
dekui:) kazkaip niekada ju nepastebejau g.gif cia naujiena?

As pirkau pries pusantro menesio kazkur tai buvo parasyta kad naujiena 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2008 05 24, 20:18)
As pirkau pries pusantro menesio kazkur tai buvo parasyta kad naujiena 4u.gif


Buvau pries 2 sav., kaip tik pirkau plauku prieziuros priemones ir nemaciau.Arba as ziopla, arba Vln ju nera g.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 05 24, 19:21)
Buvau pries 2 sav., kaip tik pirkau plauku prieziuros priemones ir nemaciau.Arba as ziopla, arba Vln ju nera g.gif

Pirkau Vilniuje gedimino prospekte smile.gif
p.s kai panaudojau ir man labai suglotnino plaukus iskart pagalvojau kad apvalutei to reikia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dezdemona*: 24 gegužės 2008 - 18:23