Įkraunama...
Įkraunama...

Pigi, bet ne prasta 6 dalis

QUOTE(#vėja# @ 2009 01 22, 11:28)
Ai, o kur šių tušų būna? Eurokose, Droge turbūt?

Tik Eurokoje.
Atsakyti
QUOTE(Karpūnsko Java @ 2009 01 21, 21:04)
sorry offtopic
o kiek tigis kainuoja?

daug, 99 litai doh.gif
Papildyta:
[quote=#vėja#,2009 01 22, 12:28]
O kuom Tigi geresnis pasirodė?
Papildyta:

kadangi mano didziausia beda neissukuojami galai, tai su tuo aliejuku be problemu issukuoju ir dar blizgesio suteikia smile.gif ir dar kas patinka, jis yra gydomasis.
Atsakyti
o dabar paaiskinkit man blondinei, kaip galima isgydyti galuku galus ? blink.gif suprantu saknis ... bet galai, kurie yra ir taip negyvi ????
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2009 01 22, 18:47)
o dabar paaiskinkit man blondinei, kaip galima isgydyti galuku galus ?  blink.gif  suprantu saknis ... bet galai, kurie yra ir taip negyvi ????


o ka as zinau blush2.gif as gi reklamos auka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2009 01 22, 18:47)
o dabar paaiskinkit man blondinei, kaip galima isgydyti galuku galus ?  blink.gif  suprantu saknis ... bet galai, kurie yra ir taip negyvi ????

isgydyt tai tikrai neimanoma, yra vienintelis budas pagerint vaizda - juos nukirpt lotuliukas.gif o siaip tai aliejukai padeda tuo, kad patepus jais plauku galiukai toliau nesisakoja. tai gal kiti cia vadina "gydymu". smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2009 01 22, 18:47)
o dabar paaiskinkit man blondinei, kaip galima isgydyti galuku galus ?  blink.gif  suprantu saknis ... bet galai, kurie yra ir taip negyvi ????


na manau turejo omeny,kad tiek pridrekina ,tiek suminkstina,kad plaukas tampa lankstus,elastingas,minkstas,todel atsparus aplinkos poveikiui-neluzineja,netrupa.
na kaip batu oda reik saugot nuo dregmes,nuo drusku ,nuo trukinejimo taip ir plauku galiukus nuo luzinejimu,trupejimu..

o is kur suzinojo ,kad tigi poveikis gydomasis,o ne kosmetinis tai neisivaziduoju g.gif
Atsakyti
tai poveiki as zinau,ir kaip veikia, tik tas "gydomasis " ukliuvo ax.gif


Tik nepagalvokit kad kabiniejuosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2009 01 22, 19:15)
na manau turejo omeny,kad tiek pridrekina ,tiek suminkstina,kad plaukas tampa lankstus,elastingas,minkstas,todel atsparus aplinkos poveikiui-neluzineja,netrupa.
na kaip batu oda reik saugot nuo dregmes,nuo drusku ,nuo trukinejimo taip ir plauku galiukus nuo luzinejimu,trupejimu..

o is kur suzinojo ,kad tigi poveikis gydomasis,o ne kosmetinis tai neisivaziduoju g.gif

aciu, dilgelyt, kad padejai issiginti 4u.gif kai pirkau aliejuka, man salone sake, kad jis yra gydomasis, nejaugi mane apmove blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Cherry_ @ 2009 01 22, 19:19)
tai poveiki as zinau,ir kaip veikia, tik tas "gydomasis " ukliuvo  ax.gif  
Tik nepagalvokit kad kabiniejuosi  4u.gif


baikit juokus, aisku, taip negalvoju mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evelinute999: 22 sausio 2009 - 18:27
QUOTE(evelinute999 @ 2009 01 22, 19:27)
aciu, dilgelyt, kad padejai issiginti 4u.gif kai pirkau aliejuka, man salone sake, kad jis yra gydomasis, nejaugi mane apmove blink.gif
Papildyta:
baikit juokus, aisku, taip negalvoju  mirksiukas.gif

kokie ginimai,as gi nepuolu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2009 01 22, 19:28)
kokie ginimai,as gi nepuolu smile.gif

na gal ne taip issireiskiau 4u.gif isaiskino tai, ko as nesugebejau smile.gif
Atsakyti
Tiesiog turbut reitku vartot zodi - ne gydomasis, o apsauginis smile.gif

Bet negi taip ir nera gydomojo pobudzio kosmetikos plaukams? pvz mano plaukai sausi,o suvartojus kokia serija super drekinanciu priemoniu ( kondic kaukes ampuliu) ir plaukai tampa nesausi ilgam , o ne tik tam kartu kol naudoju tas priemones?

pvz tie atstatomieji reconstruktoriai -kaukes, kur neva uzpildo plauko tarpelius,sulygina kutikule? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dilgelyt: 22 sausio 2009 - 18:38
QUOTE(dilgelyt @ 2009 01 22, 19:36)
Tiesiog turbut reitku vartot zodi - ne gydomasis, o apsauginis smile.gif

Bet negi taip ir nera gydomojo pobudzio kosmetikos plaukams? pvz mano plaukai sausi,o  suvartojus kokia serija super drekinanciu priemoniu ( kondic kaukes ampuliu) ir plaukai tampa nesausi ilgam , o ne tik tam kartu kol naudoju tas priemones?

pvz tie atstatomieji reconstruktoriai -kaukes, kur neva uzpildo plauko tarpelius,sulygina kutikule? smile.gif

savo paskutiniu postu ir atsakete smile.gif butent, kad pati plauka galima tik pagerint kosmetiniu budu, silikonu ar kitokiu brudu uzpildyt tarpelius ( as neisivaizbuojau savo plauku be silikono kaukiu , geda net prisipazinti )

nes manau gydyti galima tik gyva dali. 4u.gif
Atsakyti