Įkraunama...
Įkraunama...

Studijuojančios Šiaulių universitete (ŠU)

Aš šiais metais baigiau ŠU ir dabar dairausi kur nors kitur studijuoti..

QUOTE(-Juodre- @ 2011 10 23, 18:53)
Sveikos merginos,
Atsiprasau uz isiverzima i tema. Norejau paklausti apie neakivaizdines studijas, o teisingiau apie ju kaina ir mokejimo budus, gal esate susidurusios? Galvoju kitamet bandyt laime stoti i SU  blush2.gif


Čia labai kaina priklauso nuo specialybės.. aš studijavau neakivaizdžiai.. mokėjimas du kartus per metus.. Kadangi buvau įstojusi jau seniau tai man kainavo žymiai pigiau nei kad mokyčiaus dabar tą pačią specialybę..
Atsakyti
Sveikos merginos, gal kuri esate dariusios investicinį projektą ES paramai gauti?
Atsakyti
QUOTE(Sonatuole @ 2011 11 21, 10:20)
Laba diena,
Gal yra šioje temoje susidūrusių su R.Balvočiūte? Turėsiu pas ją kontrolinį ir egzaminą iš Ekonominės minties istorijos. Kaip pas ją vyksta viskas?


Sveika,
Ekonominės minties istorijos egzaminas pas R.Balvočiūtę labai paprastas - leido vienu momentu pasivartyti sasiuvinius trumpam...
Atsakyti
Sveiki, gal kas studijavote ekonomikos magistra?
Atsakyti
QUOTE(wiiddaa @ 2011 11 22, 16:11)
Sveika,
Ekonominės minties istorijos egzaminas pas R.Balvočiūtę labai paprastas - leido vienu momentu pasivartyti sasiuvinius trumpam...

Tikiuos ir man lengvai praeis, skaitau, skaitau ir visų ekonominės mintys per vieną susiplaka doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Gal yra studijuojanciu humanitariniam anglu kalba? reiktu pagalbos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatuole @ 2011 11 22, 23:00)
Tikiuos ir man lengvai praeis, skaitau, skaitau ir visų ekonominės mintys per vieną susiplaka  doh.gif


Palinkėsiu sėkmės!!!
O jei ko prireiks, tai kreipkis - turiu daug visokių užrašų, gal kas tiks...
Atsakyti
QUOTE(wiiddaa @ 2011 11 23, 20:48)
Palinkėsiu sėkmės!!!
O jei ko prireiks, tai kreipkis - turiu daug visokių užrašų, gal kas tiks...

Ačiukas, būtinai kreipsiuos, jei prireiks bigsmile.gif
Atsakyti
sveikutes,
po penkiu metu pertraukos nusprendziau grizti ir testi magistro studijas. taciau bakalauro uzbaigtas dalykas manes nedomina ir sios srities dalyko as nebenoriu mokytis. esu filologe, ar galima stoti i svietimo vadybos magistrantura?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikusituka: 28 lapkričio 2011 - 17:05
Sveikos smile.gif
Gal kas esate girdėjusios, kad galima studijas greičiau pabaigti nei tarkim per 2 metus?
Gal kas ką žinote?
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2011 11 28, 17:04)
sveikutes,
po penkiu metu pertraukos nusprendziau grizti ir testi magistro studijas. taciau bakalauro uzbaigtas dalykas manes nedomina ir sios srities dalyko as nebenoriu mokytis. esu filologe, ar galima stoti i svietimo vadybos magistrantura?


REIKIA SKAMBINTI TIESIAI Į FAKULTETĄ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RENATAV @ 2011 11 22, 16:04)
Sveikos merginos, gal kuri esate dariusios investicinį projektą ES paramai gauti?


Esu realiai dariusi, o ne mokslo tikslais ax.gif

QUOTE(pecilija @ 2011 12 13, 20:35)
Sveikos smile.gif
Gal kas esate girdėjusios, kad galima studijas greičiau pabaigti nei tarkim per 2 metus?
Gal kas ką žinote?


Priklausomai nuo studijų ir gabumų, bet kaina nuo to nesikeis ax.gif
Atsakyti