Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės, skatinančios įdegį saulėje

QUOTE(Prietarai @ 2011 06 08, 15:13)
Gal kas patars kokį kremą su spf, bet minimaliu, kad įdegt galėčiau, bet ne nusvilti. Be bronzantų būtų idealu  4u.gif


pati nusipirkau stai toki user posted image skaniai kvepia,apsauga man rudaodei tinkama,kaina gal iki 15lt,nes pirkau rinkinuka nezinau,kiek atskirai.Apskritai,as sios firmos pirkiniais labai patenkinta ax.gif turiu ir po deginimosi kremuka,po saules voniu,iskart pasitepus jauciasi toks saltukas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DuNNo: 09 birželio 2011 - 01:39
QUOTE(AgnĖ.** @ 2011 06 08, 18:11)
Galiukus kartais pateplioju, bet veidas mano ir taip pakankamai riebus, kažin ar nesiriebaluotų dar labiau nuo aliejaus  g.gif


manau, kad tinka, va ką radau:
Kokosų aliejų intensyviai naudoja šiuolaikinė kosmetikos pramonė, jo dedama į daugelį grožio priemonių bei gydomųjų tepalų ar balzamų, net į plaukų dažus.

Naudojimas odos priežiūrai:
* Veido, kaklo ir viso kūno masažui – aliejus greitai įsigeria ir oda tampa švelni lyg aksomas.
* Jei oda sausa...
* Kasdienei veido odos priežiūrai...
* Riebiai ir spuoguotai veido odai itin tinka praturtintas keliais lašeliais eterinio arbatmedžio ir levandų aliejais.

Tolimosios Indonezijos salynuose pagal vietines tradicijas gaminamas natūralus kokosų aliejus – balta lyg vaškas sustingusi masė, kuri tuoj pat tirpsta šiltuose delnuose. Jis galėtų būti pavadintas pačia universaliausia natūralia kosmetikos priemone: išsimaudžius ja tepami plaukai, veidas, visas kūnas. Tai pats natūraliausias drėkiklis ir „apsaugininkas“ – nuo kasdienio aplinkos poveikio ir nuo bėgančio laiko. Jis maitina odą ir tinka visiems odos tipams, bet kuriam amžiui, bet kuriai lyčiai. Kokosų aliejus yra neriebios konsistencijos, tad neužkemša odos porų.

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūros*gėrybė @ 2011 06 09, 09:19)
manau, kad tinka, va ką radau:
Kokosų aliejų intensyviai naudoja šiuolaikinė kosmetikos pramonė, jo dedama į daugelį grožio priemonių bei gydomųjų tepalų ar balzamų, net į plaukų dažus.

Naudojimas odos priežiūrai:
* Veido, kaklo ir viso kūno masažui – aliejus greitai įsigeria ir oda tampa švelni lyg aksomas.
* Jei oda sausa...
* Kasdienei veido odos priežiūrai...
* Riebiai ir spuoguotai veido odai itin tinka praturtintas keliais lašeliais eterinio arbatmedžio ir levandų aliejais.

Tolimosios Indonezijos salynuose pagal vietines tradicijas gaminamas natūralus kokosų aliejus – balta lyg vaškas sustingusi masė, kuri tuoj pat tirpsta šiltuose delnuose. Jis galėtų būti pavadintas pačia universaliausia natūralia kosmetikos priemone: išsimaudžius ja tepami plaukai, veidas, visas kūnas. Tai pats natūraliausias drėkiklis ir „apsaugininkas“ – nuo kasdienio aplinkos poveikio ir nuo bėgančio laiko. Jis maitina odą ir tinka visiems odos tipams, bet kuriam amžiui, bet kuriai lyčiai. Kokosų aliejus yra neriebios konsistencijos, tad neužkemša odos porų.

4u.gif


Ačiū 4u.gif Daabr jau tikrai nebijosiu tepti smile.gif
Atsakyti
O kiek kainuoja kokosų nerafinuotas aliejus? smile.gif ir kur galima Vilniuje jo rasti?
Atsakyti
QUOTE(bonively @ 2011 06 09, 19:24)
O kiek kainuoja kokosų nerafinuotas aliejus? smile.gif ir kur galima Vilniuje jo rasti?


aš pirkau aliejaus pardėj Žukausko g., mokėjau 13,5 lt smile.gif dar pirkau svietsmedžio aliejų, bet jis labai kietas, sunku tept, riebus, nors vaikams arba sau gerai, kai jau būna labai išsausėjus oda, pvz alkūnės arba kelėnai ax.gif

va čia: http://www.aliejus.com/aliejai
Atsakyti
Gal kuri morku alieju bandete naudoti (naturalu morku fitoli) ? http://www.naturalus...-100ml-P44.html
Atsakyti
QUOTE(jovitae @ 2011 06 24, 14:31)
Gal kuri morku alieju bandete naudoti (naturalu morku fitoli) ? http://www.naturalus...-100ml-P44.html


as isvaziuoju prie vandenyno- tai galvoju, gal reiktu pabandyti- nes nesinori grizti su pigmentinem demem (nemazai mano draugiu grizo ant veido su deme- tai be lazerio niekaip ju nepanaikinsi)
O tas morku aliejus, gal ir butu variantas?
Atsakyti
QUOTE(DuNNo @ 2011 06 09, 02:37)
pati nusipirkau stai toki user posted image skaniai kvepia,apsauga man rudaodei tinkama,kaina gal iki 15lt,nes pirkau rinkinuka nezinau,kiek atskirai.Apskritai,as sios firmos pirkiniais labai patenkinta ax.gif turiu ir po deginimosi kremuka,po saules voniu,iskart pasitepus jauciasi toks saltukas...

kur tokį būtų galima atrasti? smile.gif
Atsakyti
Yra Eurokose smile.gif
Atsakyti
As girdejau, kad skatina idegi i vandeni ipylus siek tiek jodo ir tuo misiniu apsipurksti kuna, kazi ar veikia? Gal kuri bandete, ir zinot kokiu santykiu maisyt?
Atsakyti
QUOTE(Anaksunamun @ 2011 07 10, 10:23)
As girdejau, kad skatina idegi i vandeni ipylus siek tiek jodo ir tuo misiniu apsipurksti kuna, kazi ar veikia? Gal kuri bandete, ir zinot kokiu santykiu maisyt?

ir man idomu.

sako su karatinu produktai gerai.
Atsakyti
Kieme kelias dieneles pasideginau su šiuo purškaliuku, tai toks įdegis gražus, nors ir šiaip esu tamsiaodė, bet visi jau klausinėja ar ne prie jūros buvau bigsmile.gif Noriu tikėti, kad jo dėka čia taip bigsmile.gif Australian gold Bronzing dry oil Intensifier
http://www.australia...ng-Dry-Oil.item
Atsakyti