Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės, skatinančios įdegį saulėje

atsargiau su tais kremais, as taip uzsidirbau pigmetiniu demiu, tai dabar vietoj idegio kremo naudoju balinanti doh.gif
Atsakyti
gal kuri matet/naudojot krema su karotinu is Eurokos? niekaip pav neatgaminu doh.gif kaina apie 12 lt, tokioj rudoj ar tamsiai oranzinej bonkutej
Atsakyti
QUOTE(Girmantee @ 2008 06 10, 18:30)
gal kuri matet/naudojot krema su karotinu is Eurokos? niekaip pav neatgaminu  doh.gif  kaina apie 12 lt, tokioj rudoj ar tamsiai oranzinej bonkutej


Mano sesuo naudojo - jai labai patiko, reiks ir man pamėgint biggrin.gif
Atsakyti
sveikos merginos, norėjau pasiteirauti apie tokį purškalą :
http://images.google...lHZGImwPs-fWXAg

kas naudojat, kaip rezultatas, kaip suprantu jis degintis soliariume skirtas blush2.gif ?
beje kokia kaina lt?
Atsakyti
pirma. sauleje idegus idegis taip greit nenusiplauna kaip po soliarumo, beto viena kart idegus reikia palaikyti idegi bunant kuo dazniau sauleje, nes po ziemos kunas istroskes saules todel siurbia visa jos siluma ir idegi i save. po keliones buk dazniau pliaze. o kad greitai idegti as naudoju alieju vaikams jonsons baby ar kaip ten. su juo ziauriai karsta kai deginiesi bet tikrai padeda as graikijoj taip per viena diena idegiau.tik nepersistenk, jei ims deginti nusiplauk nes gali nudegti jei labai smarkiai kaitri saule. po deginimosi su aliejumi butinai nusiprausk po saltu arba drungnu vandeniu ir issitepk smarkiai drekinanciu kremu(taip riebokai), tada oda nesudzius ir nenusilups. geru atostogu biggrin.gif
Atsakyti
as uz beta karotina ir morku sultys mirksiukas.gif
Dar yra specialiai skirtu maisto papildu įdegiui skatinti. Nusipirkti galima vaistinėse.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jogurtine @ 2010 06 07, 12:36)
as uz beta karotina ir morku sultys  mirksiukas.gif


as pries beta karotina ir morku sultis hihihi.gif gal nevioms cia taip, bet man nuo ju toks negrazus idegis, kazkoks orandzinis atspalvis gaunasi schmoll.gif
Atsakyti
Mano oda ir taip greit įdega saulėje . biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(alinucia @ 2010 06 05, 12:00)
as graikijoj taip per viena diena idegiau.


doh.gif As graikijoj per 3 valandas be jokiu alieju deginanciu idegiau
Atsakyti
Mergaites ar kas bandet is sitos seerijos?
user posted image
blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zirniuke1990 @ 2010 06 08, 19:30)
Mergaites ar kas bandet is sitos seerijos?
user posted image
blush2.gif  ax.gif


As bandziau mirksiukas.gif
Ka galiu pasakyt...pigus, maloniai kvepia bent jau man, gerai susigeria... bet kad skatintu ruduma nepastebejau... pirkau ant greicio, skubejau tai pirma pasitaikiusi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Weronica @ 2010 06 10, 15:59)
As bandziau  mirksiukas.gif
Ka galiu pasakyt...pigus, maloniai kvepia bent jau man, gerai susigeria... bet kad skatintu ruduma nepastebejau... pirkau ant greicio, skubejau tai pirma pasitaikiusi  rolleyes.gif

Nemanau, kad jo funkcija yra skatinti įdegį. Turbūt apsaugoti. 4u.gif
Atsakyti