Įkraunama...
Įkraunama...

Žirmūnai: Žirmūnėliai

QUOTE(mrgata @ 2012 08 21, 09:23)
nepasakyciau nieko ypatingo, per visus metus vaikas nezino prie ko taikytis ar prie grieztu salygu ar prie ramybes..


vaikai greit atsirenka, kokios yra elgesio ribos su kuriuo zmogum, o
grieztos salygos ir ramybe manau, kad net labai gerai smile.gif nebent noretumet vien grieztumo arba vien ramybes, na, man tiktu visi tie variantai, nes mums tai blogai, jei neaiskios salygos ir chaosas.

kaip suprantu, jusu vaikas tik vienerius metus telanko darzeli, bet linkiu veliau bandyti papulti i geresne grupe nei zuikuciai smile.gif
kai atsirado su kuo palyginti, tai ir ypatinga ta grupe tapo smile.gif as irgi neaikciojau nuo pat pradziu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Onora: 21 rugpjūčio 2012 - 11:15
o tai sakykit kuo ta grupe gera ir kuo bloga , gal placiau papasakokit? bo jau neramu pasidare? ar joje vyrauja chaosas ar kaip cia?ar cia prilauso kokia aukletoja kuria diena buna?

QUOTE(Onora @ 2012 08 21, 12:10)
vaikai greit atsirenka, kokios yra elgesio ribos su kuriuo zmogum, o
grieztos salygos ir ramybe manau, kad net labai gerai smile.gif nebent noretumet vien grieztumo arba vien ramybes, na, man tiktu visi tie variantai, nes mums tai blogai, jei  neaiskios salygos ir chaosas.

kaip suprantu, jusu vaikas tik vienerius metus telanko darzeli, bet linkiu veliau bandyti papulti i geresne grupe nei zuikuciai smile.gif
kai atsirado su kuo palyginti, tai ir ypatinga ta grupe tapo smile.gif as irgi neaikciojau nuo pat pradziu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomawru: 21 rugpjūčio 2012 - 12:29
QUOTE(Tomawru @ 2012 08 21, 12:28)
o tai sakykit kuo ta grupe gera ir kuo bloga , gal placiau papasakokit? bo jau neramu pasidare? ar joje vyrauja chaosas ar kaip cia?ar cia prilauso kokia aukletoja kuria diena buna?


Su tom aukletojom, kokios dabar dirba zuikuciuose mums viskas buvo labai gerai. Blogu atsiliepimu neturiu ir jei kartoti, tai tik i ta grupe ir gaila, kad negalejo iki paruosiamuku sitoj grupej vaikai but smile.gif

kaip supratau, tai kitai atsiliepusiai mamai nepatiko, kad aukletoju budai, gal metodai skiriasi, gal visas poziuris. Bet kai viena aukletoja tiesiog tobula, o seimininkute puiki, tai jau ta kita aukletoja, kad ir kokia bebutu, galima vistiek dziaugtis butu grupe. O dabar tai ir ta "nepuikioji" aukletoja yra irgi labai gera.

Patariu jaustis ramiai smile.gif


Atsakyti
As labai dziaugiuosiu, kad mano vaikas papuole ir lanke sia grupe. Ir tikrai su liudesiu sirdyje isienam i nauja grupe. Nezinau kokios aukletojos ten bus. Gaila, kad nera testinumo. O ir vaikai is grupes visi isbarstyti po naujas grupes.
Atsakyti
fuu aciu nuraminot 4u.gif bus ramiau laukt, bo man regis as cia daugiau streso patirsiu rugsejo menesi nei pats vaikas biggrin.gif

ir dar norejau pasiteirauti gal zinot koks tikslus darzelio mokestis? 200 lt lygiai ar kiek?
Atsakyti
QUOTE(Tomawru @ 2012 08 21, 15:43)
fuu aciu nuraminot 4u.gif bus ramiau laukt, bo man regis as cia daugiau streso patirsiu rugsejo menesi nei pats vaikas biggrin.gif

ir dar norejau pasiteirauti gal zinot koks tikslus darzelio mokestis? 200 lt lygiai ar kiek?


visame vilniaus mieste vienodas ugdymas 2,5 Lt/ d. diena (nesvarbu ar vaikas lanko ar ne, vistiek ji moket reik) ir maistas- nepamenu, kiek lopselinukams, bet +- 7 Lt/d.
Atsakyti
QUOTE(AurelijaGP @ 2012 08 21, 14:04)
As labai dziaugiuosiu, kad mano vaikas papuole ir lanke sia grupe. Ir tikrai su liudesiu sirdyje isienam i nauja grupe. Nezinau kokios aukletojos ten bus. Gaila, kad nera testinumo. O ir vaikai is grupes visi isbarstyti po naujas grupes.

Tęstinumo nėra, nes tai lopšelio grupė mirksiukas.gif Paskui jau 3 metus praleisite vienoje grupėje, iki priešmokyklinės smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vinga: 22 rugpjūčio 2012 - 12:55
kuo vaiksto apsiave vaikuciai darzelyje?ir gal yra kazkoks sarasiukas ka reikia tureti?rubai, batukai, sporto apranga, pizamos ar pan.?
Atsakyti
mums patogiausia vasarines odines basutes arba crocsai
lopsely su apatiniais drabuzeliais miegodavo
reikejo tik atsarginiu rubeliu komplektas, kad butu spinteleje.
Atsakyti
QUOTE(vinga @ 2012 08 22, 13:55)
Tęstinumo nėra, nes tai lopšelio grupė  mirksiukas.gif Paskui jau 3 metus praleisite vienoje grupėje, iki priešmokyklinės smile.gif



ar tikrai 3? man kazkaip atrodo kad 2
Atsakyti
QUOTE(mrgata @ 2012 08 28, 01:51)
ar tikrai 3? man kazkaip atrodo kad 2

Tikrai tris. 3 metų, 4 metų ir 5 metų eis į vieną grupę, o 6 metų išeis į priešmokyklinę grupę.

Aš vaikams pirkdavau tapkytes. Pižamą vilkdavosi šaltuoju periodu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vinga: 28 rugpjūčio 2012 - 12:13
SVEIKOS, na kaip sekasi besipratinantiesm vaikuciams
siandien buvo musu pirma diena
lengvas sokutis, bet tikrai ne delto kad kazkas paciam darzelyje butu blogai tik seip pirmas kartas verkianrys vaikai ir pan.


sakykit gal kas lankot zuikuciu grupe? ir zinot aukletoju vardus?
Atsakyti