Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviška kosmetika

QUOTE(krize @ 2009 01 21, 16:27)
paskutines sudetines dalys eina po mazdaug 0,1 proc.  4u.gif

Bet jei kokios bjaurasties, tai ir tas 0,1 % gali būti daug unsure.gif
Atsakyti
Tapau BIOK klubo nare pries 3 d. nes is jusu isgirdau, kad atsiuncia naujienlaiski su kuriuo duos meginuku droge tos naujos kosmetikos. Gaila, bet to naujienlaiskio man neatsiuncia.... verysad.gif Gal sakau, parasyt ir paprasyt? Bo tikrai noriu isbandyt...
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2009 01 22, 15:50)
Tapau BIOK klubo nare pries 3 d. nes is jusu isgirdau, kad atsiuncia naujienlaiski su kuriuo duos meginuku droge tos naujos kosmetikos. Gaila, bet to naujienlaiskio man neatsiuncia.... verysad.gif Gal sakau, parasyt ir paprasyt? Bo tikrai noriu isbandyt...

o tu spamo dezute pasitikrink mirksiukas.gif
Atsakyti
labuka,as ir pries kelias dienas uzsiregistravau BIOK klubo nare radus cia kazkurios ideta nuorodaa(aciu 4u.gif ),bet ir naujienlaiskio negavau.laukiu MOTERS zurnalo,itariu ten bus ideti megineliai,tai ir isbandysim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(delfiuka @ 2009 01 22, 14:01)
o tu spamo dezute pasitikrink  mirksiukas.gif

kad nėra tokios, mail.lt eina viskas į viena
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 01 22, 12:45)
Bet jei kokios bjaurasties, tai ir tas 0,1 % gali būti daug unsure.gif

Nei viena medžiaga, itraukta i draudziamuju medziagu sarasa, nera naudojama kosmetikos produktuose. Tarp tu, kurios yra aptarinejamo toniko sudetyje, nera nei vienos, kuri butu net ribojama kokiu nors budu. Taigi, 0,1 proc. net ir kontraversiskiausiai vertinamos medziagos negaletu pridaryti dideliu bedu. Bjaurasties sitame produkte nera ax.gif
Papildyta:
QUOTE(mamaly @ 2009 01 22, 14:07)
labuka,as ir pries kelias dienas uzsiregistravau BIOK klubo nare radus cia kazkurios ideta nuorodaa(aciu 4u.gif ),bet ir naujienlaiskio negavau.laukiu MOTERS zurnalo,itariu ten bus ideti megineliai,tai ir isbandysim smile.gif

Naujienlaiskiu atbuline data nesiunciame. Jus gausite visus busimus naujienlaiskius, taciau buvusiu -ne. Del meginuku, jau sakiau, labai nepergyvenkite, nueikite i Droga ir paprasykite, tikrai duos. Tuo labiau, kad apie meginukus Droguose zino tik BIOK klubo nariai.
Papildyta:
Bus "Paneleje", o ne "Moteryje".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krize: 22 sausio 2009 - 15:17
QUOTE(nep @ 2009 01 22, 14:50)
Tapau BIOK klubo nare pries 3 d. nes is jusu isgirdau, kad atsiuncia naujienlaiski su kuriuo duos meginuku droge tos naujos kosmetikos. Gaila, bet to naujienlaiskio man neatsiuncia.... verysad.gif Gal sakau, parasyt ir paprasyt? Bo tikrai noriu isbandyt...


Ir man jau kokias 5 dienas nesiuncia sad.gif
Atsakyti
Naujienlaiskiu atbuline data nesiunciame. Jus gausite visus busimus naujienlaiskius, taciau buvusiu -ne. Del meginuku, jau sakiau, labai nepergyvenkite, nueikite i Droga ir paprasykite, tikrai duos. Tuo labiau, kad apie meginukus Droguose zino tik BIOK klubo nariai.

lengva pasakyt paprasykit.kai issizios pardavejos,paziures kaip i durna blush2.gif o kada prekyboje atsiras si linija,vakar ieskojau,bet nei droge,nei rimi neradau g.gif

Atsakyti
labai susidomejau sia kosmetika smile.gif noriu pabandyti ramuneliu krema plaukams, ? ar jis minkstina plaukucius ? ar verta ji pirkti ?
Atsakyti
QUOTE(wenita @ 2009 01 22, 19:53)
lengva pasakyt paprasykit.kai issizios pardavejos,paziures kaip i durna blush2.gif o kada prekyboje atsiras si linija,vakar ieskojau,bet nei droge,nei rimi neradau g.gif

Tai į mane jau taip pasižiūrėjo, nes nieko nežinojo apie tuos mėginius biggrin.gif

Girdėjau, kad "Maximoj" jau yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(wenita @ 2009 01 22, 17:53)
Naujienlaiskiu atbuline data nesiunciame. Jus gausite visus busimus naujienlaiskius, taciau buvusiu -ne. Del meginuku, jau sakiau, labai nepergyvenkite, nueikite i Droga ir paprasykite, tikrai duos. Tuo labiau, kad apie meginukus Droguose zino tik BIOK klubo nariai.

lengva pasakyt paprasykit.kai issizios pardavejos,paziures kaip i durna blush2.gif o kada prekyboje atsiras si linija,vakar ieskojau,bet nei droge,nei rimi neradau g.gif


Aš Vilniuje Droge Kalvarijų 125 jau paėmiau du mėginukus - kremas gelis ir prausiklis.
Atsakyti
o musu ,,kaime,,dar ner pirk naujos produkcijos devil.gif aggressive.gif
Atsakyti