Įkraunama...
Įkraunama...

Darbas Kipre

Pirmiausia pasieiskok, kiek kainuoja skrydziai i ten. As ziurejau, kad travelman kol kas nevykdo skrydziu i kipra, tai gali buti, kad per kitur skrendant bilietai bus tokie brangus, kad neapsimokes isvis vaziuoti dirbti. O tada google ir viesbuciu emailu rinkimas. Pasirasai CV (galima ir motyvacini) ir siuntineji visiems smile.gif Tik nenustebk, jei prasys nuotraukos visu ugiu- ten iprasta taip biggrin.gif Nezinau, ar verta paso kopija siusti. Kiek siunciau cv, nei vienas to neprase. Na, nebent gavai pasiulyma ir jie iforminti nori. smile.gif
Beje, idealiausia, jei gali pradeti dirbti birzelio pr. ir daugelis viesbuciu to pageidavo. Mes su drauge galejom tik birzelio gale ir gan velai pradejom siuntineti, tai maziau darbo pasiulymu gavom.

Jei bus dar klausimu del kipro, maloniai pakonsultuosiu 4u.gif

QUOTE(uggse @ 2009 04 08, 22:12)
As labai noriu i Graikija/Kipra 4u.gif Bet ent neisiwaizduoju nuo ko pradeti ieskoti...ar normalu kad praso atsiusti paso kopija?Gal kas kokiu patarimu turit 4u.gif

Atsakyti
Dieve kaip miela blush2.gif As maniau kad mane apreks cia, kad nieko nemoku, klausineju nesamoniu, o cia taip maloniai paaiskino blush2.gif aciu labai.O manai galima tais darbdaviais pasitiket? 4u.gif
Papildyta:
Ir dar gal gali kurorta patart?aciu 4u.gif
Papildyta:
kadangi turiu koki milijona klausimu, tai gal Skype tavo galima? 4u.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Nezinosi tol, kol pati nenuvaziuosi 4u.gif Kipro darbdaviais tik is dalies galima pasitiket. Buvau uztikrinta, kad darba tikrai gausiu, bet del viso kito tekdavo pakovoti. Bet viskas priklauso nuo konkretaus darbdavio. Drauge dirbo nikosijoje, tai nuostabus darbdaviai buvo, mes- larnakoje, salygos netragiskos, bet del savo teisiu reikedavo kiekviena diena kovoti. Is ten dirbusiu merginu girdejau, kad kai kur dar blogesnes salygos buvo. Bet iskart buvau nusiteikusi, kad jei kas, keisiu darboviete ir viskas 4u.gif
Del kurorto net nezinau. Priklausys nuo konkretaus pasiulymo wink.gif
QUOTE(uggse @ 2009 04 08, 23:45)
Dieve kaip miela blush2.gif As maniau kad mane apreks cia, kad nieko nemoku, klausineju nesamoniu, o cia taip maloniai paaiskino blush2.gif aciu labai.O manai galima tais darbdaviais pasitiket? 4u.gif
Papildyta:
Ir dar gal gali kurorta patart?aciu 4u.gif
Papildyta:
kadangi turiu koki milijona klausimu, tai gal Skype tavo galima? 4u.gif  blush2.gif  blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dynamite @ 2009 04 09, 10:09)
Nezinosi tol, kol pati nenuvaziuosi  4u.gif Kipro darbdaviais  tik is dalies galima pasitiket. Buvau uztikrinta, kad darba tikrai gausiu, bet del viso kito tekdavo pakovoti. Bet viskas priklauso nuo konkretaus darbdavio. Drauge dirbo nikosijoje, tai nuostabus darbdaviai buvo, mes- larnakoje, salygos netragiskos, bet del savo teisiu reikedavo kiekviena diena kovoti. Is ten dirbusiu merginu girdejau, kad kai kur dar blogesnes salygos buvo. Bet iskart buvau nusiteikusi, kad jei kas, keisiu darboviete ir viskas  4u.gif
Del kurorto net nezinau. Priklausys nuo konkretaus pasiulymo wink.gif

kiprieciai linke nusukt algas smile.gif bent jauman taip pasirode,nes dirbau be jokio kontrakto-ale nelegaliai...tai tikrai kartais jautes ir isnaudojimas...nes jie mano,kad jei jau dirbi pas juos,tai tu ju nuosavybe-bijosi papriestarat,tai uzses ant galvos-butinai kovokit uz save mergaites wink.gif ir nebijokit prarast darbo vietos...bus kitu smile.gif
Atsakyti
tiesa drinks_cheers.gif Aisku, visada reikia moketi balansuoti tarp nusileidimo jiems ir kovojimo uz save. Nes vienai merginai is algos nupirko business class bilieta ir issiunte namo.. O ir as kelis kartus persistengiau, bet kazkaip uzglaistem viska ir laimingai viskas baigesi. Buvom vieninteles, issikovojusios 2iseigines dienas ir gavusios leidima pagyventi viesbutyje jau nustojus dirbti bigsmile.gif Bet patarimas visoms vaziuojancioms: visuomet zinoti ir paisyti hierarchijos, nes jiems ji svarbi. Nesvarbu, kad priima personalo vadybininke jaunesne, kuri nesamoningus nurodymus duoda ir visa diena prasedi nieko nedarydama, ji virsininke ir taskas doh.gif

QUOTE(vikutev @ 2009 04 15, 20:44)
kiprieciai linke nusukt algas smile.gif bent jauman taip pasirode,nes dirbau be jokio kontrakto-ale nelegaliai...tai tikrai kartais jautes ir isnaudojimas...nes jie mano,kad jei jau dirbi pas juos,tai tu ju nuosavybe-bijosi papriestarat,tai uzses ant galvos-butinai kovokit uz save mergaites wink.gif ir nebijokit prarast darbo vietos...bus kitu smile.gif

Atsakyti
panikes, o ar kuri bandete su vaikinu vaziuot i Kipra? wink.gif na, nenorim vasarai išsiskirti, nes ir taip wisus mokslo metus atskiruose miestuose studijuojam.. ar kiprieciai vaikinu nelabai pageidauja? g.gif
Atsakyti
Idomiai nuskambejo: "ar cia vaikinu nepageidauja?" smile.gif Jie taip pat dirba kaip ir merginos. Svarbiausia anglu kalba.
Atsakyti
QUOTE(Kinder-egg @ 2009 05 09, 18:27)
Idomiai nuskambejo: "ar cia vaikinu nepageidauja?"  smile.gif Jie taip pat dirba kaip ir merginos. Svarbiausia anglu kalba.

Matote, skambino vienas kiprietis, tipo turi kavine pajuri, paklausiau ar turi darbo vaikinams, tai pradejo mygti, kad tipo jeigu su drauge atvaziuociau, tai viskas ok butu g.gif ar as cia isigasdinusi bijau, kad darbas nelabai padaveja kvepia, ar tikrai nelabai troksta atvaziuojanciu poru ax.gif
Atsakyti
Viskas priklauso nuo vietos. Mano viesbutyje dirbo tik vienas vaikinas, kiti buvo tik pagalbiniai, o kai drauges vaziavo, pas jas beveik vien tik vaikinai padavejais dirbo smile.gif Siuskit abieju cv ir bendra motyvacini ir viskas. Nors girdejau, kad kai kurios poros atskirai dirba 4u.gif
Tiesa, as visokiom kavinem nepasitikeciau schmoll.gif Jei tik imanoma, vaziuokite i viesbuti dirbti. Bus apgyvendinimas ir dazniausiai maitinimas, be to, nebus problemu su transportu. Nes mano viesbutyje dirbo merginos, kurios gyveno kitur, tai kasdien vargdavo, kol iki darbo nukakdavo. doh.gif


QUOTE(Flos @ 2009 05 11, 01:25)
Matote, skambino vienas kiprietis, tipo turi kavine pajuri, paklausiau ar turi darbo vaikinams, tai pradejo mygti, kad tipo jeigu su drauge atvaziuociau, tai viskas ok butu  g.gif  ar as cia isigasdinusi bijau, kad darbas nelabai padaveja kvepia, ar tikrai nelabai troksta atvaziuojanciu poru  ax.gif

Atsakyti
o gal kas zinot ar griakijoje wiesbuciuose 4-5 zwaigzduciu palieka kas arbatos nes wisur raso alga + tipsai bet man keista ..ar tikrai ten moka padavejoms?
Atsakyti
Dabar prapleciau savo paiesku rata iki Kretos.. biggrin.gif siuntineju CV i Visu sviesbucius is eiles, bet niekas kol kas neatraso..
Atsakyti
Deja, drauge irgi pasakojo, kad jos pazistamas nezinia kiek CV issiuntinejo ir daugelis atrase, kad seniai savo komandas surinke. Bet nepraraskit vilties, gal pasiseks 4u.gif


QUOTE(Flos @ 2009 05 19, 13:37)
Dabar prapleciau savo paiesku rata iki Kretos.. biggrin.gif siuntineju CV i Visu sviesbucius is eiles, bet niekas kol kas neatraso..

Atsakyti