Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 7

QUOTE(busima_mama @ 2008 05 27, 16:09)
As tepu ant mineralines pudrytes. Nu viskas puikiai.  thumbup.gif Siaip stengiuosiu tept ant pakremuotos odos, o jei vakarui ar siaip kur rimciau, tai ant pudrytes.



QUOTE(GANE @ 2008 05 27, 17:24)
As tai tik taip ir teplioju, nes vieni meteoritai man kazkaip  schmoll.gif  o jokiu ten krempudru nenaudoju. Bet meteoritai ant BE man atrodo super wub.gif  Tik taip ir dazausi kasdien ax.gif



QUOTE(Ferrari @ 2008 05 27, 17:39)
Aš irgi ant BE tepu meteorus, labai tinka šios priemonės viena su kita  smile.gif



ačiukas mergaitės 4u.gif 4u.gif

super tada, oi dar labiau lauksiu savo BE bigsmile.gif
Atsakyti
As tai labai dziaugiuosi ax.gif
Nes pagaliau pamaciau PUCCI efekta wub.gif
Siandien tepiau tepiau makalavau makalavau tuos burbulus lotuliukas.gif
Ir pasiziuriu ogi kiap svyti veidas biggrin.gif
Tai vat pagaliau ir as matau efekta ir galiu pasakyt METEORITAI FAINAS DALYKAS biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pramones prospektas @ 2008 05 27, 19:48)
kagi kagi, isbandziau naujienas bigsmile.gif
nei vienas is naujuju presuotu meteoru neprilygsta burbuliniams, naujieji presuoti zymiai subtiliau zvilga ir spalvos nerasta. pati pudra gana minksta palyginus su yprastais presuotais meteorais
o tas praimeris-tai katastrofa, nei jis drekina, tik blizguciais apkarsto doh.gif gelis ir mazyciukai blizguciai. nezinau kas pasidaro tiem burbuliukam, bet kai kurie net neissitrina, tai tokie gabaliukai ir tepasi unsure.gif


as irgi vakar isbandziau naujuosius meteoritus rolleyes.gif
ka as zinau.. man patiko rolleyes.gif tepiau ant rankos, nes nuejau su makiazu doh.gif
naujoji baze + nauji meteoritai - spalvos l. nedaug bet svytejimas grazus, man patiko. reikia nueiti kada ir tiesiai ant veido uztepti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sirenita @ 2008 05 27, 22:46)
As tai labai dziaugiuosi ax.gif
Nes pagaliau pamaciau PUCCI efekta wub.gif
Siandien tepiau tepiau makalavau makalavau tuos burbulus lotuliukas.gif
Ir pasiziuriu ogi kiap svyti veidas biggrin.gif
Tai vat pagaliau ir as matau efekta ir galiu pasakyt METEORITAI FAINAS DALYKAS biggrin.gif



o Pucci gal kaškiek ir pabalina veiduką, kaip Mythic?
Atsakyti
Turiu klausima, nepykit jei pasikartojanti, bet jau nepamenu ar kas rase. Norejau paklausti koki efekta duoda White Pearls 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sweety123 @ 2008 05 28, 11:13)
as irgi vakar isbandziau naujuosius meteoritus rolleyes.gif
ka as zinau.. man patiko  rolleyes.gif tepiau ant rankos, nes nuejau su makiazu doh.gif
naujoji baze + nauji meteoritai - spalvos l. nedaug bet svytejimas grazus, man patiko. reikia nueiti kada ir tiesiai ant veido uztepti smile.gif

Jau yra pas Kristianoje nauji meteoritai ar aš kažka ne taip supratau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ivalda @ 2008 05 28, 15:11)
Jau yra pas Kristianoje nauji meteoritai ar aš kažka ne taip supratau? g.gif


yra. siandien maciau
Atsakyti
Įdomu kokia kaina meteoritu ir bazes? 4u.gif
Atsakyti
Va imetu nuorodele, kur yra parodyta kaip ant veido atrodo Naujieji Guerlain meteoritu produktai wub.gif
Guerlain meteoritai

Paspauskite more biggrin.gif

Bet va ta japoniuke rodo, kad paskui tas spindesys nusitrina nuo tu priesuotu perlu ir panau ssss gaunasi... g.gif

o as jau turiu ta Guerlain meteoritu blizgesiuka Coral pearls biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Na tai jis tikrai labai fainas, LAAAABAI wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Anastasia1212 @ 2008 05 28, 14:06)
Turiu klausima, nepykit jei pasikartojanti, bet jau nepamenu ar kas rase. Norejau paklausti koki efekta duoda White Pearls  4u.gif


Pasviesina veiduka, toki salta padaro ir laaabai spindinti ir blziganti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(milldute @ 2008 05 28, 14:18)
Va imetu nuorodele, kur yra parodyta kaip ant veido atrodo Naujieji Guerlain meteoritu produktai wub.gif
Guerlain meteoritai

Paspauskite more biggrin.gif

Bet va ta japoniuke rodo, kad paskui tas spindesys nusitrina nuo tu priesuotu perlu ir panau ssss gaunasi... g.gif

o as jau turiu ta Guerlain meteoritu blizgesiuka Coral pearls  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Na tai jis tikrai labai fainas, LAAAABAI wub.gif


Bet kaip man negraziai atrodo toks blizgantis veidas blink.gif Kas per daug - tas nesveika schmoll.gif Nepykit kam patinka, nes cia tik mano asmenine nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(busima_mama @ 2008 05 28, 14:43)
Pasviesina veiduka, toki salta padaro ir laaabai spindinti ir blziganti  thumbup.gif



Tai cia panasiai kaip Mythic? As Mythic turiu, bet jei white pearls dar ir blizga, tai turbut ir situ dar reikia g.gif
Atsakyti