Įkraunama...
Įkraunama...

Imbiero ir kitos "įdomesnės" arbatos

QUOTE(regna @ 2008 08 30, 18:41)
As turiu toki misini ,kuriuo galima paivairinti arbatas.Galima vaLGYTI VIENA RYTMETI PO ARBATINI SAUKSTELI.
reik citrinu,
imbiero saknies,
medaus,
iIMBIERA nuvalyti supjaustyt nedideliais griezineliais.
CITRINAS nuplauti ,nuplikyti supjaustyti kvadratukais ,isimti seklas.
Paimti svaru stiklaini,deti sluoksni medaus sluoksni imbirro ,sluoksni citrinu .Ir taip delioti.uzsukta laikyt saldytuve.Reik tureti visad ,o ypac zieema. 4u.gif

puiki ideja thumbup.gif thumbup.gif as netgi pasidaryciau kelis skirtingu skoniu (su gvazdikeliais,cinamonu,metu lapeliais ir t.t.) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta @ 2005 05 10, 22:40)
Galima sutarkuoti imbiera, ispausti citrina ar ja sumalti, ideti medaus ir va is shio mishinio daryti arbata  4u.gif

Aha aš irgi šitokį su mama darau mirksiukas.gif .Ir sveika, skanu, o dar ir burną dezinfekuoja! thumbup.gif tiesiog
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaimyninė Bobutė iš antro aukšto: 03 spalio 2008 - 18:17
QUOTE(Mintibutė @ 2008 09 24, 17:41)
puiki ideja thumbup.gif  thumbup.gif as netgi pasidaryciau kelis skirtingu skoniu (su gvazdikeliais,cinamonu,metu lapeliais ir t.t.) ax.gif

kaip zadejau,taip ir padariau - prisigaminau keliu skoniu indelius ir laikau saldytuve.... kokios nuostabios arbatos gaunasi... be zodziu wub.gif
Atsakyti
Aš pasidariau tokį arbatos magardą.Su kombaino pagalba sutryniau spanguoles.
Ir sudejau su medumi.Skanu,sveikaįsidedi šauktelį į burną ir užsigeri žalia arbata.Tiesiog nuostabu.
Papildyta:
Papildymas: pagardą.
Atsiprašau,suklydau.
Atsakyti
Kadangi paprasta zalioji arbata man asmeniskai atsiduoda zuvimi ( blink.gif ) i puodeli dedu zaliosios arbatos ir kokius 4 griezinelius sviezio imbiro+ karstas vanduo ir saukstas medaus. Ziemos praeina be slogu ir gripu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta @ 2005 05 10, 21:40)
Galima sutarkuoti imbiera, ispausti citrina ar ja sumalti, ideti medaus ir va is shio mishinio daryti arbata  4u.gif

Ir man sita skaniausia ax.gif
tik as netarkuoju imbiero-supjaustau smulkiai ax.gif
Atsakyti
Su imbiero saknim darau labai skania arbatele:
itarkuoju imbiero, tada medaus ir prilasinu citrinos sulciu smile.gif Paprasta,bet skanu ir sveika.
Atsakyti
Aš,su imbieru atradaudar vieną skonį:
Imbieras+medus+trintos datulės+smulkinti graikiški riešutai.
Galima tokiu mišiniu paskaninti bet kokią arbatą.
Man labai skani viena virta imbiero arbata,be jokių priedų.
Atsakyti
O persalusiems vaikams tokia arbatyte duot gert su imbieru, citrina ir medus nera per stipru g.gif Klausykit,o jus daug imbiero dedat?As tai tokia vidutinio didumo sustrakavau,pusantros citrinos ir medaus kokie 4 saukstai-tai man visa burna degina unsure.gif A turi taip buti?O gal padauginau saknies ar pamazinau kitu ingredientu? g.gif
Atsakyti
Ajile,
Imbieras,kaip prieskonis,yra šiek tiek aštrokas, nenaudojote anksčiau ,tai gal yra aštru.Nereik,padauginti imbiero,tiesiog ,reik proporcingai ruošti tą masę.Dėl vaikų,aš abejoju,kad galima ,tiesiog priklauso nuo amžiaus.
Man yra labai skanu,nusivalau gabaliuką imbiero ir su medum patinka kramtyti.
Atsakyti
Nu va ,kad anksciau nebandem... doh.gif Reik jauciu tada pridet daugiau citrinos ir medaus... unsure.gif
Atsakyti
Paiimt pasidaryt citrinų sulcių,imbierą sutarkuoti su smulke trintuve {tarkute} sumaišyt su saukštu medaus.
Sudėti į formeles ledukams ir užšaldyti,labai skanu rytą geriant žalia ,ar kokią kitą arbatą įsidėti tokį leduką ir atvėsins ir atgaivins.
Galima padaryti su įvairiomis siltimis,bet čia ne ta tema.
Visą tą masę sumaišius.
Atsakyti