Įkraunama...
Įkraunama...

Smart

OT:
Kai pamatau tą 'fotelį su ratukais" vis viena mintis neduod ramybės...: "kaži, vienas apversčiau jį ant šono ar ne?"
Jaučiu reiks kada pabandyt...biggrin.gif

O trasoj tai jis greit važiuoja biggrin.gif....Toks jausmas kad jau kylam,...o ant spidometro - 80......
Atsakyti
QUOTE(Oxen @ 2008 05 28, 17:26)
OT:
Kai pamatau tą 'fotelį su ratukais" vis viena mintis neduod ramybės...: "kaži, vienas apversčiau jį ant šono ar ne?"
Jaučiu reiks kada pabandyt...biggrin.gif

O trasoj tai jis greit važiuoja biggrin.gif....Toks jausmas kad jau kylam,...o ant spidometro - 80......


Italijoj tokie "foteliukai" labai dažni gatvėse. Man labai baisu į juos buvo žiūrėt. Gatvelės Milane, senamiestyje siauros, mažos, staigūs posūkiai. O tie italiūkščiai su tais Smartais kaip išprotėję laksto. Kai į posūkį įsineša tai ant šono, ant dviejų ratų net pasvyra. Vis atrodo, kad apvirs. Vaizdelis ne koks. Nenorėčiau tokiu momentu viduj sėdėt schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 05 28, 19:07)

O tie italiūkščiai su tais Smartais kaip išprotėję laksto. Kai į posūkį įsineša tai ant šono, ant dviejų ratų net pasvyra. Vis atrodo, kad apvirs. Vaizdelis ne koks. Nenorėčiau tokiu momentu viduj sėdėt schmoll.gif


Bet ten gi italų temperamentas doh.gif O jeigu čia ramiai, moteriškai lietuviškai, tai gal ir nieko ax.gif
Atsakyti
Man tai pati baisiausia is isvaizdos ir pati nesaugiausia masina
Atsakyti
QUOTE(Ditaxx @ 2008 05 28, 16:12)
Ačiū visiems už atsakymus 4u.gif  Techninė pusė kaip ir aiški - lyg ir viskas gerai. Bet gal kas nors yra turėję (ar turi) Smartą, gal turi vairavimo patirties?  g.gif

Gal geriau pačiai pabandyt? smile.gif
http://www.adcrent.c....php/pageid/355

Atsakyti
Na nežinau..., bet jeigu jau Smartas atrodo baisus, tai geriau iš vis į gatvę neišeit doh.gif
man, tai Smartas pati mieliausia mašinytė kokia tik kada teko matyt, vien dėl savo savotiško netradicinio ir nepretenzingo dizaino.
Jei po Vilnių važinėtų daugiau Smartų , o ne visokių didelių "šarvuotų" VW, BMW su iki dantų "ginkluotais" vairuotojais pasiruošusiais priploti už kiekvieną klaidelę, tai ir į gatvę nebūtų taip baisu išeiti ir gal linksmesni visi būtų. Na man Smartas visada nuotaiką pakelia. Be to, šiais beprotiško kuro brangimo laikais, ar būtų įmanoma rasti automobilį kuris mieste su automatine pavarų dėže naudotų 4l kuro, o su apie 20l talpos baku nuvažiuotų apie 700km. Man Smartas - ideali antra šeimos mašina, važinėtis po miestą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Robzu: 29 gegužės 2008 - 09:49
Teko pavažinėt savaitę (išsinuomavom), tai po to vyras nusipirko Fiat500 wink.gif Smartas fainulka, bet labai jau mažas ir nelabai stabilus pasirodė, bent jau aš į posūkius ramiai važiuodavau blush2.gif
Atsakyti
Robzu, tai kiekvienas turi savo nuomone, ir jei man Smartas negrazus, tai as taip ir sakau biggrin.gif pati vazineju su maza masinyte, bet ne su Smartu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvile_ @ 2008 05 28, 13:35)
girdejau kad autostradoje jie nelabai kaip, letai vaziuoja palyginti ir kazkaip kitaip negu su paprasta masina, todel ir susilaikiau nuo pirkimo, nors ka dar gali zinot:)



koks letumas kas per nesamone normaliai vaziuojasi .pati 2 metai vairuoju smarta .pastoviai is kauno i vilniu vazineju.patikekite nuostabus automobilis mieste visada randi kur prisiparkiruoti.tik va dar vis kartais pyktis kai visi vaziuoja ziuri juokiasi .liezuvi kartais pradedu rodyti tongue.gif kai pirstais rodo smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adra: 30 gegužės 2008 - 09:01
Kam kaip tas "normaliai"... smile.gif
Trasoj su tuo foteliuku 80 km/h ir man jau baisu buvo...
Kai tam pačiam kely su omega 140 km/h atrodo tik įsibėgėjimo pradžia...
Atsakyti
su smartu 140 nieko baisaus smile.gif nesijauscia joks greitis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adra: 02 birželio 2008 - 13:16
o kaip tas smartas atrodo? čia ne tas marazmas, kur pusė mašinos?
Atsakyti