Įkraunama...
Įkraunama...

Smart

SAUNUOLE NATHA nepatingejai parasyti visa teisybe.dadesiu ir as truputeli.vazineju dyzeliniu smartuku jau 2 metai.kuro sanaudos mieste apie 4 kitur 3,5 dyzelino.pas mane pavaru deze taip vadinamas triptronikas kaip nori taip vaziuoji t.y kaip natha minejo metai begius arba pas mane isijungti automata galima.taigi paspaudi knopkute ijungi automata ir vaziuoji.pati 12 metu esu vazinejusi tik su mechanine pavaru deze nesupratau seniau kas tai yra automatas.dabar labai buna keista kai tenka su vyro auto vaziuoti kurioje mechanine pavaru deze.taigi prie gero greit priprantama.dabar apie talpuma.taip vadinamoje bagazineje laisvai telpa 4 dezes alaus ir uzkandai vietos gana. smile.gif smile.gif smile.gif .ir dar begalybe ivairiu privalumu tarp kuriu pats geriausias tai mieste visada vietos randi kur pasistatyti smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adra: 07 liepos 2008 - 21:29
dėl ro snukučio pasiginčysiu - mane jis atstūmė. kaip ir dėl šypsenų - aš irgi šypsaus, bet ne 'kaip miela', o 'kas čia per nesąmonė' šypsena. tokios pusės maįinos tikrai nepirkčiau. mažas mėgstu, bet šitas dalykas - nesąmonių nesąmonė.
klausimą dar turiu - jūs tikrai važiavot autostada? 130 km/h greičiu? baisu nebuvo?
Atsakyti
QUOTE(insi @ 2008 07 07, 23:29)
dėl ro snukučio pasiginčysiu - mane jis atstūmė. kaip ir dėl šypsenų - aš irgi šypsaus, bet ne 'kaip miela', o 'kas čia per nesąmonė' šypsena. tokios pusės maįinos tikrai nepirkčiau. mažas mėgstu, bet šitas dalykas - nesąmonių nesąmonė.
klausimą dar turiu - jūs tikrai važiavot autostada? 130 km/h greičiu? baisu nebuvo?

as 140 normaliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(insi @ 2008 07 07, 23:29)
jūs tikrai važiavot autostada? 130 km/h greičiu? baisu nebuvo?

penktadieni teko matyti kelyje Vilnius-Kaunas smart masiniuka...tai jis vaziavo desiniu kelkrasciu hihihi.gif
Atsakyti
nunešė lotuliukas.gif
aš jei mieste dar dar pasirašyčiau pavažiuot, autostradoj tikrai bijočiau, jau verčiau tranzuočiau schmoll.gif
Atsakyti
as ir autostradoj bijociau
pralekia kokia fura....sukelia gera vejo gusi taip ir nunesa kaip stalo teniso kamuoliuka..... unsure.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Tų smartų Italijoj tai vos ne kas antra mašina. Tai jie autostradoj nešiojasi kaip reikalas, nemačiau lėtai, kelkraščiais ropojančių hihihi.gif
Atsakyti
nu nesuprantu...mano toyota yaris vos ne du kartus didesnis masiniukas...jei autostradoj vaziuoju ant 120 tai islindus is uz furos jauciasi, kaip masiniukas praranda stabiluma, jei priespriesinis vejas didelis tai irgi jauciasi kiekvienas gusis...kaip galima drasiai vaziuoti autostrada su smartu? g.gif ir dar greitis 140 blink.gif pagal duomenis, kuriuos radau internete ju max greitis 145 km/h blink.gif mano yario max greitis 170, bet vaziuojant ant 140 jau nebelieka komforto, masiniukas kaukia net visas blink.gif kazkaip keistai man atrodytu smart lekiantis ant 140km/h biggrin.gif nenoreciau sedeti viduj schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kris_ @ 2008 07 08, 11:13)
nu nesuprantu...mano toyota yaris vos ne du kartus didesnis masiniukas...jei autostradoj vaziuoju ant 120 tai islindus is uz furos jauciasi, kaip masiniukas praranda stabiluma, jei priespriesinis vejas didelis tai irgi jauciasi kiekvienas gusis...kaip galima drasiai vaziuoti autostrada su smartu?  g.gif ir dar greitis 140  blink.gif pagal duomenis, kuriuos radau internete ju max greitis 145 km/h  blink.gif mano yario max greitis 170, bet vaziuojant ant 140 jau nebelieka komforto, masiniukas kaukia net visas  blink.gif kazkaip keistai man atrodytu smart lekiantis ant 140km/h  biggrin.gif nenoreciau sedeti viduj  schmoll.gif


greitis tikrai nesijaucia.va 100 vaziuoti tai neimanoma atrodo velkiesi.siaip autostradoje 120 laikau tada jau ne taip atrodo kad velkiesi lenki visus ir leki su veju smile.gif smile.gif smile.gif o kai reikia ir 140 paspaudi smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
o kur galima isigyti toki lietuvoj?, kaune?smile.gif ar tik salonuose jis buna? ir kokia mazdaug kaina ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglutė_ @ 2008 07 26, 13:39)
o kur galima isigyti toki lietuvoj?, kaune?smile.gif ar tik salonuose jis buna? ir kokia mazdaug kaina ax.gif  4u.gif


autoplius kiek nori http://auto.plius.lt...ams/rezultatai/
Atsakyti
Tiesą sakant keista skaityti tokius privalumus kaipo "radimas kur pastatyti". Na sorry damos, vairuoju didelį mašiniuką, bet dar nei karto neturėjau problemos su parkavimu. Visuomet randu kur pastatyti. Visuomet biggrin.gif Juk čia ne Italija ar kt. superpopuliarus turizmu miestas (rašau apie Vilnių), kur masė turistų, masė mašinų, milijoniniai miestai. O jei jums kartais norisi prisiparkuoti nuo durų iki durų, tai žinoma, rasti idealią vietikę visur bus problema ir su vos didesniu už smartuką auto.
Atsakyti