Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarija, tęsiam

nagingoms svociutems ideja ka iteikt jauniesiems pirmai nakciai (nu kaiop viena is daiktu) ax.gif
http://www.koniakow....ex.php/cPath/65
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2008 06 19, 10:35)
nagingoms svociutems ideja ka iteikt jauniesiems pirmai nakciai (nu kaiop viena is daiktu)  ax.gif
http://www.koniakow....ex.php/cPath/65

Xa o cia tai gera mintis. Butinai jauciu pasinaudosiu ja biggrin.gif:D . Buna ir vyrisku man atrodo trumpikiu. Man pamacius tas kelnaites sove expromtu geneali mintis lotuliukas.gif lotuliukas.gif . Jauciu kad vietoj tu kelnaiciu valgomu dovanosiu is sexshopo kauliukus tuos du kur vienam surasyti kambariai kur myletis o kitame nupiestos pozos lotuliukas.gif
Atsakyti
Va idetu nuoroda kur galite pasiziureti i tuo losimo kauliukus smile.gif as kazkada mergvakari organizavau, tai nupirkom tuos kauliukus du. Viena dovanojo bernai jaunikiui, kita kauliuka dovanojome mes panos jaunajai, kai gryzo abu jaunieji sudejo viena bendra dovanele lotuliukas.gif buvo visai smagu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vittule26 @ 2008 06 19, 09:23)
Jauciu kad vietoj tu kelnaiciu valgomu dovanosiu is sexshopo kauliukus tuos du kur vienam surasyti kambariai kur myletis o kitame nupiestos pozos  lotuliukas.gif

Gal ziani, kur Kaune gailima ju isigyti?

QUOTE(vittule26 @ 2008 06 19, 09:38)
Va idetu nuoroda kur galite pasiziureti i tuo losimo kauliukus smile.gif

Nematom nuorodos verysad.gif
Atsakyti
Dekui merginos. mano jaunieji nelabai zino kam priklauso tas uzduociu organizavimas, todel mane ir atakuoja, kad kuo daugiau uzduociu butu kiekvienam doh.gif
Del pirmosios nakties - dar galima nupirkt suvalgomas kelnaites (is saldainiu) . As pirkau bombike su uzrasu SEX BOMB ar panasiai- atrodo kaip juoda bomba, bet vidui saldainiai. Dar nezinau ar iteiksiu einant miegot, ar jiems kambari padesiu, kad grize rastu.
Atsakyti
QUOTE(Enejuke @ 2008 06 19, 11:43)
. As pirkau bombike su uzrasu SEX BOMB ar panasiai- atrodo kaip juoda bomba, bet vidui saldainiai.  Dar nezinau ar iteiksiu einant miegot, ar jiems kambari padesiu, kad grize rastu.

thumbup.gif kur pirkai? Saldžiuose majuose? kiek kainuoja blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rakarma @ 2008 06 19, 12:25)
Gal ziani, kur Kaune gailima ju isigyti?
Nematom nuorodos  verysad.gif

As pries du metus siauliuose neradau tokiu, tai man brolis is kauno butent pirko is PC "Mega" yra sexshopas "Aistra" ligtai ten turetu tikrai buti. Kainuoja apie 25lt. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(flesi @ 2008 06 19, 10:53)
thumbup.gif  kur pirkai? Saldžiuose majuose? kiek kainuoja blush2.gif


Taip ten mirksiukas.gif kainavo gal 15 lt.
Atsakyti
Sakykit o į gamtą užkanda ir gėrimais kas turėtų rūpintis - piršliai ar tėveliai įdeda?
Atsakyti
QUOTE(RoZi @ 2008 06 19, 12:56)
Sakykit o į gamtą užkanda ir gėrimais kas turėtų rūpintis - piršliai ar tėveliai įdeda?

Cia pagal susitarima. Seip kazka as irgi is savo puses pasirupinsiu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RoZi @ 2008 06 19, 11:56)
Sakykit o į gamtą užkanda ir gėrimais kas turėtų rūpintis - piršliai ar tėveliai įdeda?

mirksiukas.gif tėveliai
Atsakyti
QUOTE(RoZi @ 2008 06 19, 10:56)
Sakykit o į gamtą užkanda ir gėrimais kas turėtų rūpintis - piršliai ar tėveliai įdeda?

Ir as sakau,kad tėveliai mirksiukas.gif
Atsakyti