Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(grange @ 2008 06 05, 22:35)
taip kažkaip sutrikau....

blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2008 06 05, 19:35)

***********ai ir tiesa, dar *********
labai šiandien "nustebino" viena až  unsure.gif ,tad atsakiau aš jai, bet galvoju parašysiu ir čia, nes jei atsirado viena, kuri taip pagalvojo, tad gal yra ir daugiau  unsure.gif  (beje ta mamytė, pas mus nesilanko, ta prasme,foto nededa, greičiausiai tik skaito).

až turinys buvo toks
tai va... cool.gif  žodžiu taip kažkaip sutrikau, nes negalvojau, kad dar yra galvojančių, jog čia mokami pinigai...
tai noriu pasakyti, jei dar yra ,kas taip pagalvojo, man niekas už nieką nemoka (beje ir moderatorių darbas čia savanoriškas), ir temą sugalvojau padaryti pati, kad ne tik man, bet ir kitoms, gaminančioms, būtų lengviau susirasti receptų. 4u.gif

blink.gif blink.gif blink.gif
derklevotis ,o ka cia reiskia???
Tu nesinervink,visokiu "ciudiku" buna.
Atsakyti
grange, neimk i galva, ka kazkokia nesusipratele rasyneja... lai galvoja ka ji nori, protingi zmones zino, kad cia dirba savanoriai (moderatoriai) ir niekas niekam pinigu nemoka doh.gif nu bet zinutes turinys tais tyliu.... unsure.gif blink.gif
Atsakyti
Grange, baik juokus, zinom gi visos, kad cia tik tavo shirdies darbas.. 4u.gif

O apie konkursa, tai radau toki kazkada konkurseli ir uzmaciau lyg ir Elenos niamniamu ten smile.gif:

CIA

Neryt, lauksim pargriztant su kalnu oziu lotuliukas.gif ..Kepsi mums paskui kepsnius..

Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2008 06 05, 22:48)
blink.gif  doh.gif

aha man akys taip pat buvo....

QUOTE(daividija @ 2008 06 05, 22:49)
blink.gif  blink.gif  blink.gif
derklevotis ,o ka cia reiskia???
Tu nesinervink,visokiu "ciudiku" buna.

derklevotis, na aš suprantu kaip dirbtis, nu taip kaip čia pasayti, daryt bet be reikalo ar pan.

QUOTE(Nerytė @ 2008 06 05, 22:50)
grange, neimk i galva, ka kazkokia nesusipratele rasyneja... lai galvoja ka ji nori, protingi zmones zino, kad cia dirba savanoriai (moderatoriai) ir niekas niekam pinigu nemoka  doh.gif nu bet zinutes turinys tais tyliu.... unsure.gif  blink.gif

na aš gink dieve nepagalvojau nei vienos ant jūsų, čia kurios pastoviai lankos, rašo, čia daugiau buvo skirta kas tik tyliai skaito sakau gal kartais kokių minčių turi cool.gif

QUOTE(6663 @ 2008 06 05, 22:52)
Grange, baik juokus, zinom gi visos, kad cia tik tavo shirdies darbas.. 4u.gif

4u.gif
Atsakyti
Elena tu mane žudai swoon.gif
Atsakyti
Man rodos Grange cia kazkoks pavydas paeme viena,kuri ir noretu taip visu buti giriama.Yra cia gi visokio plauko zmoniu,kai kuriuos forumus tik akimis permetu ir pakraupstu. O tu esi saunuole ir nereguociau isvis i az!!

Elena jau bandysiu tavo baklazanus kada thumbup.gif .Tokio idomaus recepto dar nemacius!!!!!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aguonele: 05 birželio 2008 - 22:07
QUOTE(Lera @ 2008 06 05, 13:56)
Elena tu mane žudai swoon.gif

pritariu..tikros zudynes cia kartais vyksta.. mastau.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2008 06 05, 22:35)
Merginos, čia tema RECEPTAI su nuotraukomis  mirksiukas.gif  kad ir atrodo kai kas elementaru, kitai gali pasirodyti ne, tad parašykit iš kart, kad paskiau nereiktų klausti.. 4u.gif  ir dar sunku surankioti kai vienam psl foto, kitam receptas  4u.gif


blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Kalta...pomidorai2.gif Kalta...pomidorai2.gif Pasitaisysiu ok.gif
Kazkaip pagalvojau, kad as tai jau tikrai vienintele siame forume nezinau varskeciu recepto ir turejau ji susigooglinti Internete. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2008 06 05, 21:29)
Lašiša su špinatais  4u.gif
Labai dažnai gaminu  rolleyes.gif


labai skaniai atrodo...taipogi receptuko norėčiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2008 06 05, 22:35)
tai va... cool.gif  žodžiu taip kažkaip sutrikau, nes negalvojau, kad dar yra galvojančių, jog čia mokami pinigai...
tai noriu pasakyti, jei dar yra ,kas taip pagalvojo, man niekas už nieką nemoka (beje ir moderatorių darbas čia savanoriškas), ir temą sugalvojau padaryti pati, kad ne tik man, bet ir kitoms, gaminančioms, būtų lengviau susirasti receptų. 4u.gif


Oi Grange, Grange-nu kam tu aiskini kazkam, kad pinigu nemoka doh.gif sakyk, kad moka ir dauuug duoda, nu pav.apie nu koki 30 000euru, ne geriau svaru lotuliukas.gif ir dar sakyk, kad duoda dykai
alc.gif paskui dar veltui padaro nail.gif kelione dar duoda i Havajus vacation1.gif fotika dovanoja photo.gif , o tiems, kurie tiki, kad SM TIEK VISKO DUODA,dar priedu kelialapi i vasaros 5 atrodo israso dykai stupid.gif Nu kiek privalumu, kaip ten sakei derlklevotis verta skes hihihi.gif (o tu norejai visa tai uzslaptinti topsecret.gif )oi, kaip negrazu, tuoj mes tave pomidorai2.gif apmetysim, jei dar meluosi hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 06 05, 14:44)
Oi Grange, Grange-nu kam tu aiskini kazkam, kad pinigu nemoka doh.gif sakyk, kad moka ir dauuug duoda, nu pav.apie nu koki 30 000euru, ne geriau svaru lotuliukas.gif ir dar sakyk, kad duoda dykai
alc.gif paskui dar veltui padaro nail.gif kelione dar duoda i Havajus vacation1.gif fotika dovanoja photo.gif , o tiems, kurie tiki, kad SM TIEK VISKO DUODA,dar priedu kelialapi i vasaros 5 atrodo israso dykai stupid.gif Nu kiek privalumu, kaip ten sakei derlklevotis verta skes hihihi.gif (o tu norejai visa tai uzslaptinti topsecret.gif )oi, kaip negrazu, tuoj mes tave pomidorai2.gif apmetysim, jei dar meluosi hihihi.gif  hihihi.gif  hihihi.gif

mastau.gif ale gera ideja..
nu rimtai gi..
Atsakyti