Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

PB, gali pabandyt taip:

Starkį pabarstome visokiais ten prieskoniais, tada imame virtas morkas smulkiai sutarkuojame. Į jas įmušame kiaušinį. Žuvį apvoliojame miltuose ir aplipdome morkų mase.Kepame įkaitintame aliejuje maždaug 8-10 min 4u.gif




Atsakyti
QUOTE(JoanaS @ 2008 06 09, 08:48)
vištiena su aštriu daržovių padažu  4u.gif

user posted image


oj koks vaizdelis thumbup.gif
Atsakyti
Nu,mergaitės,sąžinės neturit tokių skanėstų nuo pat ryto padavė doh.gif .Šaunuolės,labai viskas niam niam bigsmile.gif thumbup.gif

Kas čia apie grietinėlę klausė..aš tai dvaro naudoju mirksiukas.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mammka: 09 birželio 2008 - 09:46
Man čia lįsti negalima ph34r.gif

Einu meistraut kokių nors lengvų pusryčių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 06 06, 17:42)

Kazkaip vasara atejo,  visos zvejot pradejo bigsmile.gif ir as tam tarpe, visai nebloga zuvi pasigavau-tilapija,apvoliota kiaus. plakinyje ir voliota i miltus, dziuvesius ir maniakines nu uzkrito, kaip tos seklikes vadinas doh.gif nu nesvarbu, jus zinot biggrin.gif .Padazas:sviestas, svogunai, morkos kai tai pakepa gerai, miltu sauksta ir vel pakepa, puodeli pieno ir grietineles slakeli, beveik tos zuvies ir nereikejo, man buvo skanu ir padazas su bulvemis ax.gif



QUOTE(JoanaS @ 2008 06 09, 07:48)
vištiena su aštriu daržovių padažu  4u.gif



essen.gif wacko.gif jomajo kaip skaniai atrodo doh.gif

sveikos beja, aci uuz spaltazodi ir maciau nauja plepalu temele atidaret, kai turesiu daugiau laiko uzsuksiu paskaityneti ax.gif
Atsakyti
Elena jau tavo spalvu ivairove kokia nuostabi wub.gif wub.gif Apie maista net nera kalbu karsta.gif didis.gif first.gif
(Beje siandien bandysiu tavo lasisos suktinukus su spinatais blush2.gif )

Grange o del grietineles: as tai taip pat naudoju desertine,kaip ir Srove blush2.gif .Kazkada pirkau ramos,bet kaip paskaiciau sudeti tai nelabai radau grietines tik visokiu chemiju kurios isgauna skoni doh.gif ir atsisakiau.O desertine tai skiedziu sultiniu ar pienu tada thumbup.gif

JoanaS tavo patiekalas ir bus isbandytas thumbup.gif atrodo super skaniai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aguonele: 09 birželio 2008 - 10:28
QUOTE(Elena @ 2008 06 09, 10:25)
PB, gali pabandyt taip:

Starkį pabarstome visokiais ten prieskoniais, tada imame virtas morkas smulkiai sutarkuojame. Į jas įmušame kiaušinį. Žuvį apvoliojame miltuose ir aplipdome morkų mase.Kepame įkaitintame aliejuje maždaug 8-10 min  4u.gif


aciu uz receptuka, as ji irgi buvau radus internete, o tu ji gaminai, ar skaniai gaunas? g.gif man tos virtos morkos kazkaip nesirisa, gal del to, kad nelabai man tatinka virtos morkos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pukis Baisalis: 09 birželio 2008 - 10:27
Ačiū už ats dėl grietinėlės 4u.gif
nedaėjo kad galiu skiesti blush2.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pukis Baisalis @ 2008 06 09, 11:24)
aciu uz receptuka, as ji irgi buvau radus internete, o tu ji gaminai, ar skaniai gaunas?  g.gif  man tos virtos morkos kazkaip nesirisa, gal del to, kad nelabai man tatinka virtos morkos  g.gif


Matau..jei nepatinka virtos morkos tai gal nelabai...nes aš troškintas morkas labai mėgstu.Man skanu buvo.Tik reiki kepti ant mažos ugnies, nes morkos greit sudega 4u.gif
Atsakyti
siandien pietums valgeme vistienos blynelius su ryziais. si patiekala gaminu labai daznai nes labai skanu ir labai greitai paruosiama thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inetum: 09 birželio 2008 - 12:40
QUOTE(tavo_katyte @ 2008 06 09, 06:25)
nu nieko sau  doh.gif notworthy.gif  šaunuolė thumb_yello.gif net ir mano vyras liepė pagirt  blush2.gif  bebe.gif nu man dar toli toli  blush2.gif

as kai pamaciau visas tas grozybes, tai net skranduka sutrauke biggrin.gif o maniskis irgi issiziojes ziurejo biggrin.gif

inetum, tavo blyneliai ir mano megstamiausi...as juos vienus galiu valgyt smile.gif
Atsakyti
tai ir mes vienus juos suvalgom jeigu prisikepam per daug biggrin.gif praeidami pro sona vis po viena po viena ir nebelieka tongue.gif
Atsakyti