Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželiai

Vot aš dabar pradėjau galvot kad darželiuose smėlio dėžės turėtu būt uždengiamos arba jų iš vis nebūtu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(GODYTĖS-MAMA @ 2008 06 05, 09:40)
Vot aš dabar pradėjau galvot kad darželiuose smėlio dėžės turėtu būt uždengiamos arba jų iš vis nebūtu schmoll.gif

čia turi omenyje Vasarą?

nu ir kas kad jos bus uždengtos...per tą laiką jas vistiek "atidengs/išdraskys", o kur jas kišti? tipo išimti smėlį ir rėmus kažkur padėt? nu kaži kas tuom užsiimtų....negirdėjau tokius dalykų niekur....
Atsakyti
QUOTE(GODYTĖS-MAMA @ 2008 06 05, 08:40)
Vot aš dabar pradėjau galvot kad darželiuose smėlio dėžės turėtu būt uždengiamos arba jų iš vis nebūtu schmoll.gif

Smėlio dėžė -didžiausias vaikų džiaugsmas lauke ax.gif šiaip jei padorus darželis,tai kiekvienais metais keičia smėlį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ramirėja @ 2008 06 05, 15:59)
Smėlio dėžė -didžiausias vaikų džiaugsmas lauke ax.gif šiaip jei padorus darželis,tai kiekvienais metais keičia smėlį mirksiukas.gif



Visiskai teisingai, pas mum darzely, kiekviena balandzio,ar geguzes men. atnaujina nauju smeliuku thumbup.gif
Ne neisivaizduoju, ka vaikai veiktu darzeliuose lauke, jei nebutu smelynu g.gif Juk ne keikvienam patinka lakstyt...
O del uzdengimo ar pan, tai tikrai musu saly kol kas tai nesamone tikra....ypac su tokia darzeliu apsauga doh.gif blink.gif Nebent butu jie apjuosti 2m tvora, ir saugotu ne Falck firmele, o kokie aviganiai.... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgiuks: 05 birželio 2008 - 15:36
QUOTE(ramirėja @ 2008 06 05, 15:59)
Smėlio dėžė -didžiausias vaikų džiaugsmas lauke ax.gif šiaip jei padorus darželis,tai kiekvienais metais keičia smėlį mirksiukas.gif

Tikrai dziaugsmas vaikams, po smeliuka pasikapstyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GODYTĖS-MAMA @ 2008 06 05, 09:40)
Vot aš dabar pradėjau galvot kad darželiuose smėlio dėžės turėtu būt uždengiamos arba jų iš vis nebūtu schmoll.gif

Pas mus jau rudenį seselė apie tai kalbėjo, bet dauguma tėvų nesutiko paaukoti kelių litų dėl savo vaikų sveikatos. Aš buvau nusivylusi, nes buvau tikrai pasiruošusi duoti pinigų.

QUOTE(ramirėja @ 2008 06 05, 15:59)
Smėlio dėžė -didžiausias vaikų džiaugsmas lauke ax.gif šiaip jei padorus darželis,tai kiekvienais metais keičia smėlį mirksiukas.gif

Na, ir kas kad keičia, katinai per vieną dieną ar naktį prišika, primyža. ir nebeturi prasmės tas smėlio pakeitimas.

QUOTE(jurgiuks @ 2008 06 05, 16:36)
O del uzdengimo ar pan, tai tikrai musu saly kol kas tai nesamone tikra....ypac su tokia darzeliu apsauga  doh.gif  blink.gif  Nebent butu jie apjuosti 2m tvora, ir saugotu ne Falck firmele, o kokie aviganiai.... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Kodėl visi įsivaizduoja, kad tuoj kažkas puls laužyti? g.gif Vis dėlto ne tokia baisūs žmonės aplink mus.
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2008 06 05, 19:55)
Pas mus jau rudenį seselė apie tai kalbėjo, bet dauguma tėvų nesutiko paaukoti kelių litų dėl savo vaikų sveikatos. Aš buvau nusivylusi, nes buvau tikrai pasiruošusi duoti pinigų.
Na, ir kas kad keičia, katinai per vieną dieną ar naktį prišika, primyža. ir nebeturi prasmės tas smėlio pakeitimas.
Kodėl visi įsivaizduoja, kad tuoj kažkas puls laužyti? g.gif Vis dėlto ne tokia baisūs žmonės aplink mus.



Nu patikekit, pas mum musu rajone, tikrai kaip tie katinai ir suniukai per viena nakti manau sudorotu... blink.gif blink.gif blink.gif Jei tas pavesines betonines sugeba isdraskyt, tai tokie menkniekiai vieni juokai... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tikrai tokiam variantui, kaip smelio deziu dangciai ar pan. neduociau ne lito schmoll.gif tai tolygu pinigu ismetimui i siuksliu deze doh.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgiuks @ 2008 06 05, 22:00)
Nu patikekit, pas mum musu rajone, tikrai kaip tie katinai ir suniukai per viena nakti manau sudorotu... blink.gif  blink.gif  blink.gif  Jei tas pavesines betonines sugeba isdraskyt, tai tokie menkniekiai vieni juokai... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Tikrai tokiam variantui, kaip smelio deziu dangciai ar pan. neduociau ne lito  schmoll.gif  tai tolygu pinigu ismetimui i siuksliu deze  doh.gif  cool.gif

O tai kokiam čia rajone? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2008 06 05, 19:55)
Pas mus jau rudenį seselė apie tai kalbėjo, bet dauguma tėvų nesutiko paaukoti kelių litų dėl savo vaikų sveikatos. Aš buvau nusivylusi, nes buvau tikrai pasiruošusi duoti pinigų.
Na, ir kas kad keičia, katinai per vieną dieną ar naktį prišika, primyža. ir nebeturi prasmės tas smėlio pakeitimas.
Kodėl visi įsivaizduoja, kad tuoj kažkas puls laužyti? g.gif Vis dėlto ne tokia baisūs žmonės aplink mus.

drinks_cheers.gif vat ir aš apie tą patį ax.gif Dabar va visą mėn kovojaom su akyčių uždegimu auklėtojos prašiau tai mano vaikui lauke randa kitos veiklos ax.gif O pinigėlių tikrai nepagailėčiau kad vaikai galėtu žaist švariam smėliuke mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GODYTĖS-MAMA @ 2008 06 06, 08:08)
drinks_cheers.gif vat ir aš apie tą patį ax.gif Dabar va visą mėn kovojaom su akyčių uždegimu auklėtojos prašiau tai mano vaikui lauke randa kitos veiklos ax.gif O pinigėlių tikrai nepagailėčiau kad vaikai galėtu žaist švariam smėliuke mirksiukas.gif



Sakot jusu dukrytei akyciu uzdegimai nuo smeliuko g.gif O ar nera paparsciausiai alergija visiems dabar zydinciams augalams , ju ziedadulkems ar pan. g.gif Nes mums taip buvo, ir vizgi paskui paaiskejo, kad tai ne nuo smelio,ar ko panasaus, o tik eiline alergija, kaip pasak musu seimos daktaro, daugeliui mazyliu taip buna blink.gif Viskas savaime praejo, nors ir toliau zaideme smelyne mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ezra @ 2008 06 05, 23:08)
O tai kokiam čia rajone? blink.gif



Zardes rajone lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgiuks @ 2008 06 06, 08:59)
Sakot jusu dukrytei akyciu uzdegimai nuo smeliuko  g.gif  O ar nera paparsciausiai alergija visiems dabar zydinciams augalams , ju ziedadulkems ar pan. g.gif 

na kadangi pagerėjimas prasidėjo tik po antibiotikų lašinimo tai tikrai buvo uždegimas ax.gif Vaistai nuo alergijos nepadėjo žodžiu išbandėm viską doh.gif O smėliu prie jūros ji žaidžia . Nežinau net bet kaip pamatau po kelis katinus tupinčius smėlio dėžėse net nupurto doh.gif Prie namų į smėlio dėžes vaiko taip pat neleidžiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(GODYTĖS-MAMA @ 2008 06 06, 09:03)
na kadangi pagerėjimas prasidėjo tik po antibiotikų lašinimo tai tikrai buvo uždegimas ax.gif Vaistai nuo alergijos nepadėjo žodžiu išbandėm viską doh.gif O smėliu prie jūros ji žaidžia . Nežinau net bet kaip pamatau po kelis katinus tupinčius smėlio dėžėse net nupurto doh.gif Prie namų į smėlio dėžes vaiko taip pat neleidžiu schmoll.gif



Ne prie namu ir mes neleidziam...baisu...gi juo niekas ten nesirupina...Va o musu darzelyje kiekvienais metais smeliuka atnaujina...ir kazkaip, kadangi esu tevu komitete, kasmet dalyvauju darzelio pas direktore susirinkimuose, tai per tuos 5 metus kiek mes lankome si darzeli, ne karto nebuvo jokiu nusiskundimu is teveliu puses del smeliuko, ar smelynu g.gif Na bent jau as nieko negirdejau, ir ne karto mes susirinkimuose tokio kalusimo ne nesvarsteme schmoll.gif

Na va kaip jums negerai verysad.gif Negerai, kad net antibiotiku jau prisireike doh.gif Na linkiu kuo greiciau pasveikti drinks_cheers.gif
Atsakyti