Įkraunama...
Įkraunama...

Ar nekyla baimės pastoti?

Na pastoti nenoriu ir aš, O KT negaliu gerti, spiralės irgi negaliu dėtis, tai visokiais pašaliniais pašoniniais būdais saugausi, o vėluojant dienoms važiuoja stogas ir lyg pamišusi perku testus...
Baimė kyla, bet tai ką dabar - susilaikyti?
Sunkoka blush2.gif
Atsakyti
Kyla ta baime doh.gif bet ka darysi mirksiukas.gif juk noris smileysex.gif
Atsakyti
man tai paranoja,bijau visada labai. Menesines kelias dienas veluoja ar negausios buna ir jau bijau,kad tik nestuke.gif nebuciau blink.gif .Nors maniskis wub.gif visada labai atidziai apziuri ar gumyte neplyso ir informuoja mane kad viskas ok,vistiek bijau. mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(dropje @ 2004 07 10, 22:25)
Labai bijau pastoti, nes esu per jauna. kol kas nusipirkau Jeanine, bet perskaicius tas istorijas apie moteris, pastojusias net naudojant hormonine kontracepcija baugu pasidare.  unsure.gif Nezinau, ar reiketu dar ka nors papildomai naudoti. Nesinoretu juk per pirma karta pastoti!  g.gif Taigi, noreciau, kad kas nors patartu: gal reikia koki vaginalini krema ar dar ka nors vartoti? wacko.gif

Jei tvarkingai geri tabletes, tai nemanau kad turėtum baimintis. O jei jau papulsi į tuos 2% pastojančių vadinas toks likimas mirksiukas.gif Jei baugu, tai geriau dar palauk prieš tą pirmą kartą tongue.gif O šiaip tai prezervatyvai visai nieko būna priedo prie KT - pačioj pabaigoj užsimaunat ir shvaru, ir abu patenkinti.
Atsakyti
As nebijau - pastosiu tai pastosiu. Su pirmaisiais "meilužiais" išvis be apsaugų mylėjausi ir nepastojau, dabar kartais net su dviem apsaugom mylimės smile.gif (geriu KT ir jei grįžtam iš kokio baliaus, kad sperma negraužtų, prezervatyvus naudojam), o jei pastosiu, vadinasi man jau laikas.
Atsakyti
o kai geriau KT (minulet) tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif nieko nebijojau,ir per 5 metus nieko ir nebuvo, bet dabar nesamone,kaip noreciau nuo tu kontraceptiniu priemoniu tapti nevaisinga.
Atsakyti
QUOTE(mazdute @ 2005 08 07, 00:20)
o kai geriau KT (minulet) tai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  nieko nebijojau,ir per 5 metus nieko ir nebuvo, bet dabar nesamone,kaip noreciau nuo tu kontraceptiniu priemoniu tapti nevaisinga.


O nėštumo testą darei?
Atsakyti
QUOTE(mazdute @ 2005 08 06, 23:20)
o kai geriau KT (minulet) tai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  nieko nebijojau,ir per 5 metus nieko ir nebuvo, bet dabar nesamone,kaip noreciau nuo tu kontraceptiniu priemoniu tapti nevaisinga.



nemanai, kad paskui gailėtumeis dėl to? blink.gif

jei jau įtari, kad esi nestuke.gif , pasidaryk testuką
Atsakyti
vartodama KT nebijojau pastoti. Šiaip turbūt daugiau dėl kitų priežasčių, nes buvau jau savarankiška, mokslams nėštumas nebūtų pamaišęs, gyvenimo nebūtų sugadinęs ar sugriovęs. Netyčiukas tai netyčiukas biggrin.gif na, nieko nenutiko ir dabar laukiuosi tyčiuko tongue.gif
Atsakyti
testa dariau praeita savaite,tai parode kad schmoll.gif bet jau turejau susirgt liepos 28 doh.gif o siandien rugpjicio 8 blink.gif bliam.... ai,dar ir pas ginekologa buvau,tai nenorejo echoskopu ziuret,tipo mazai laiko dar...nieksas devil.gif , as ji gun_bandana.gif bash.gif gun_rifle.gif kankinkis dabar lauk treciadienio kol paziures...

QUOTE(Isila @ 2005 08 08, 16:24)
nemanai, kad paskui gailėtumeis dėl to?  blink.gif

ne,tikrai nesigailesiu,nes as jau per sena gimdyt mirksiukas.gif mano pirmam sunui 16,o antram 10 metu tai jau tikrai atsibodo,tos problemos su vaisingumu ( labai atsiprasau visu negalinciu pastot,bet tai irgi kancia,kai bet kada pastoji,ar tai po Kt,ar tai dar po ko nors...), o be to as issiskyrusi turiu tik mylima drauga,tai tokiam statuse nemanau kad gimdyciau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazdute: 08 rugpjūčio 2005 - 19:47
Mazdute, tai nelabai supratau, geri KT, nesusirgai, testas neparodė nestuke.gif , bet vis tiek įtarinėji, kad esi nestuke.gif ... Vartojant KT būna, kad ir nesusergi... Nemanau, kad pastojai.
Atsakyti
QUOTE(liepsnelė @ 2005 08 09, 07:46)
Mazdute, tai nelabai supratau, geri KT, nesusirgai, testas neparodė  nestuke.gif , bet vis tiek įtarinėji, kad esi  nestuke.gif ... Vartojant KT būna, kad ir nesusergi... Nemanau, kad pastojai.

biggrin.gif as nerasiaiu,kad geriu,as rasiaiu "geriau",tai tada ir nebijojau,o dabar jau pusmeti kaip nebegeriu,ir vat prasau problemos atsirado...

P.S. bet jau siandien susirgau,tai problema atkrito... yahoo.gif sunglasses2.gif
Atsakyti