Įkraunama...
Įkraunama...

Ar nekyla baimės pastoti?

QUOTE(bum @ 2005 08 02, 14:03)
Jei tvarkingai geri tabletes, tai nemanau kad turėtum baimintis. O jei jau papulsi į tuos 2% pastojančių vadinas toks likimas  mirksiukas.gif Jei baugu, tai geriau dar palauk prieš tą pirmą kartą  tongue.gif O šiaip tai prezervatyvai visai nieko būna priedo prie KT - pačioj pabaigoj užsimaunat ir shvaru, ir abu patenkinti.


Kai pradėjau lytinį gyvenimą ir pirmą kartą panikavau, kad mėnesinės vėluoja ir galiu būti nestuke.gif , tuomet mano vyresnė sesuo pasakė, kad baimė pastoti nuolat bus, kol gyvensiu aktyvų seksualinį gyvenimą, kad ir kokiomis priemonėmis saugočiausi, nes vienintelė 100-procentinė apsisaugojimo priemonė yra susilaikymas. Tačiau šiuo metu ši baimė yra gerokai apmažėjusi. Aš vartoju KŽ (manau, kad jis yra patikimesnis, nes nepamirši jo "išgerti", ir jei tarkim apsinuodysi ir vemsi, tada jo poveikis nesumažės, nes į kraują hormonai patenka aplenkdami virškinamąjį traktą, todėl nekenkia skrandžiui), be to su draugu "naudojam" nutraukto lytinio akto "metodą". Todėl jaučiuosi tikrai saugi thumbup.gif .
Atsakyti
kai su MB dar tik draugavom ir naudojome gumytes, pastojimo baime lydejo kiekviena menesi. o jei veluodavo menesines, tai zliumbdavau, vis galvodavau, kad jau viskas, pastojau. paranoja zveriska buvo. po to pradejau naudoti kontraceptikus-apsiraminau ir 5m gyvenau ramiai. dabar jau nusprendziau, kad gana tos chemijos, jau gal ir metas apie vaikus pagalvoti. praejo pirmas menuo, kai nutraukiau KP. laukiu menesiniu, taciau baimes jokios, kad pastosiu. matyt naturaliai pribrendau, kad jau vaiku noriu. matyt viskam ateina savas metas.
Atsakyti
Sveikos, mane tiesiog kamuoja baime pastot, na nesenai praradau nekaltybe.. (nebijokit, man daugiau nei 17). Buvom su prezervatyvu, jis neplyso ir nesmuko, taciau man vistiek toks baimes jausmas, o jei? Galbut man reitu nusipirkti ta greita kontracepcija, gal taip apsiraminciau.. unsure.gif
Atsakyti
reikia nusipirkti nestumo testa, pamatyti po 5 minuciu neigiama rezultata ir apsiraminti biggrin.gif

P.S. o pastojimo baime dabar Jusu persekios vi-sa-da.
Atsakyti
daugiau nei 17ka smile.gif gerai skamba tongue.gif
o dėl apsaugos-tai nueik pas ginekologą,parekomenduos tau ilgalaikę kontracepciją,nes su tom skubiom nieko gero
Atsakyti
Man svarbu, kad dabar nieko nebutu smile.gif veliau tai tikrai reikes kreiptis i gyditoja. Tiesiog man kaip paranoja gal dabar, nakti sunkiai uzmiegu.
Atsakyti
QUOTE(tamsisiela @ 2010 07 26, 13:16)
Man svarbu, kad dabar nieko nebutu smile.gif veliau tai tikrai reikes kreiptis i gyditoja. Tiesiog man kaip paranoja gal dabar, nakti sunkiai uzmiegu.

nu tai- prieš kiek laiko buvo tas nesaugus seksas?
Atsakyti
Tame ir yra esme, kad mes saugojomes, bet mane vistiek kamuoja baime.
Atsakyti
QUOTE(tamsisiela @ 2010 07 26, 13:49)
Tame ir yra esme, kad mes saugojomes, bet mane vistiek kamuoja baime.

Siulau nusiraminti mirksiukas.gif
Atsakyti
As jau senai zinau, kad tai deretu padaryt, bet kadangi is prigimies esu jautri ir pergyvenu del kiekvieno sudniekio ir panasiai. :/
Atsakyti
Jei prezervatyvas neplyso, juk sperma nepateko i vidu, nera del ko nerimauti. Aisku, nusiraminsi turbut tik kai prasides menesines, bet nejaugi sitaip jaudinsies kiekviena menesi - gal visgi per anksti ar ne su tuo pradejai lytini gyvenima, kiek metu tau bebutu mirksiukas.gif
Atsakyti
Galbut, cia taip spontaniskai viskas gavosi unsure.gif tikiuos bus viskas gerai ir daugiau taip nereiks jaudintis smile.gif
Papildyta:
Beja ar normalu, kad po to pora dienu buna tos rudos isskyros? blush2.gif
Atsakyti